نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: چاپ تصاویر

چاپ تصاویر

دوستان سلام
    قصد دارم گزارشی داشته باشم که در هرصفحه یک عکس چاپ کند مسیر ونام این عکسها
    متفاوت هستند وهر کدام در یک رکورد (بانک اطلاعاتی ) ذخیره شده اند یعنی نام عکس ثابت نیست که در گزارش از image استفاده کنم در ضمن اینکه طریقه کار با فیلد general را بلد نیستم یعنی اینکه نمی دانم چگونه نام فایل را به این فیلد اضافه ویا بخوانم
    آیا امکان ندارد از یک فیلد معمولی جهت این منظور استفاده کنم ؟
    ممنونم

استفاده از فیلد جنرال برای یک دیتابیس کوچک خوبه ولی برای یک دیتابیس بزرگ اشتباه محضه
    شما باید در جدول خود یه فیلد ایجاد کنید و مسیر و نام فایل تصویر رو در داخل اون ذخیره کنید
    در گزارش خود هم باید یک تصویر قرار بدهی که به فیلد مورد نظر شما در بانک اطلاعاتی اشاره کند
    اگر متوجه شدید که هیچ در غیر اینصورت توضیح بیشتری بدم
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

درتصویر وقتی از قسمت فیلد می خواهیم استفاده کنیم پیغام استفاده از فیلد جنرال را می دهد از قسمت مسیر عادی تصویر هم نمی شود با متغیر و اندرلاین و.. استفاده کرد پس سئوال من به این صورت می شود که چگونه از یک فیلد معمولی در مسیر تصویر گزارش استفاده کرد (خلاصه مطلب جناب آقای حیدرکیا لطفا توضیح بیشتر بدهید )

فرض کنیم که اسم فیلد شما img باشه که نوعش کارکتر است و اسم بانک اطلاعات شما هم sample *
    یه تصویر توی گزارشت قرار بده*روش دابل کلیک کن*
    حالا توی قسمت فایل اینو قرار بده
    sample.img
    به همین راحتی[/img]
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    فکر کنم اینجوری ایستا میشه و دیگه قابل تغییر نیست یعنی برای هر فیلد فقط همون تصویر رو نشان میده
    راه دیگه ای جز فیلد جنرال نیست
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

سلام
    جناب آقای حیدرکیا ممنون از حوصله شما
    invalid path or file name
    این پیغام خطاست می توانم خواهش کنم اگر مثالی در این زمینه دارید به من بدهید ممنونم

به ایمیلتون فرستادم

ممنون
    مشکل دراین قسمت بود که بعضی از رکوردهای بانک اطلاعاتی من خالی بود وبنابراین گزارش error می داد
    ازکمک شما آقای حیدرکیا ممنونم

کاربر دائمی آواتار mehran_337
    محل زندگی
    رشت

نقل قول: چاپ تصاویر

سریعترین و راحت ترین روش اینه که یک فایل ناشاخته مثلا fcgdhe.dll در یک مسیری از کامپیوتر قرار دهید مثلا در ویندوز بنده درون سیستم32 قرار می دهم .
    شما می توانید درو شاخه داس فایلی مشابه فایهای داس یک فایل ایجاد کنید که در سیستم های دیگر نباشد.
    حال در ابتدای برنامه شرط بگذارید که بگردد و آن فایل را پیدا کند اگر وجود داشت برنامه را ادامه دهد و گرنه خارج شود.
    بعد با ریفاکس برنامه را کد کنید تا سورسش مشاهده نشود.
    حال اگر کل برنامه شما در سیستم دیگری کپی شود چون آن فایل وجود ندارد برنامه اجرا نخواهد شد...

با سلام
    مشکل من اینست که یک فیلد جنرال دارم و حاوی عکس است ولی هنگام نمایش فقط اسمش را نشان میدهد چکار کنم تصویر را نشان دهد ضمنا بانک من کوچک است با حداکثر 200 رکورد اطلاعات کارکنان . ضمنا تصاویر jpg را امتحان کردم نشد bmp هم همینطور

با تشکر از محسن عزیز
    من هم همین روش رو پیشنهاد میکنم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •