نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: apiبرای فرستادن EMAIL به ADDRESSهای مورد نظر

کاربر تازه وارد

apiبرای فرستادن EMAIL به ADDRESSهای مورد نظر

ایا api هست که بتونیم ایمیل به ادرس مشخصی بفرستیم ؟

سایت www.news2news.com را نگاه کن
    سایت مرجع api برای فاکس پرو است
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    من نگاه کردم مثالهای مربوط به ایمیلش پولی :-x
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    راستی من دیشب تا ساعت 1 بعد از نصف شب داشتم دنبال این موضوع تو اینترنت می گشتم یک آدرس http://www.marshallsoft.com/see4fp.htm
    پیداکردم و دانلود کردم خیلی توپه هم ایمیل می فرسته هم چک می کنه امتحان هم کردم اما من از یک جای دیگه دانلود کردم و ورژن قدیمی ترش و دارم مربوطبه سال 2001
    :wink:
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

marshalsoft هم خیلی از کامپوننتهاشو داره پولی میکنه
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

کاربر دائمی آواتار majjjj
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول: apiبرای فرستادن EMAIL به ADDRESSهای مورد نظر

Public Declare Function BMAPIAddress Lib "MAPI32.DLL" (lInfo&, ByVal Session&, ByVal UIParam&, Caption$, ByVal nEditFields&, Label$, nRecipients&, Recip() As MapiRecip, ByVal Flags&, ByVal Reserved&) As Long
    Public Declare Function BMAPIGetAddress Lib "MAPI32.DLL" (ByVal lInfo&, ByVal nRecipients&, Recipients() As MapiRecip) As Long
    Public Declare Function BMAPIGetReadMail Lib "MAPI32.DLL" (ByVal lMsg&, Message As MAPIMessage, Recip() As MapiRecip, File() As MapiFile, Originator As MapiRecip) As Long
    Public Declare Function BMAPIReadMail Lib "MAPI32.DLL" (lMsg&, nRecipients&, nFiles&, ByVal Session&, ByVal UIParam&, MessageID$, ByVal Flag&, ByVal Reserved&) As Long
    Public Declare Function MAPIDeleteMail Lib "MAPI32.DLL" (ByVal Session&, ByVal UIParam&, ByVal MsgID$, ByVal Flags&, ByVal Reserved&) As Long
    Public Declare Function MAPIDetails Lib "MAPI32.DLL" Alias "BMAPIDetails" (ByVal Session&, ByVal UIParam&, Recipient As MapiRecip, ByVal Flags&, ByVal Reserved&) As Long
    Public Declare Function MAPIFindNext Lib "MAPI32.DLL" Alias "BMAPIFindNext" (ByVal Session&, ByVal UIParam&, MsgType$, SeedMsgID$, ByVal Flag&, ByVal Reserved&, MsgID$) As Long
    Public Declare Function MAPILogoff Lib "MAPI32.DLL" (ByVal Session&, ByVal UIParam&, ByVal Flags&, ByVal Reserved&) As Long
    Public Declare Function MAPILogon Lib "MAPI32.DLL" (ByVal UIParam&, ByVal User$, ByVal Password$, ByVal Flags&, ByVal Reserved&, Session&) As Long
    Public Declare Function MAPIResolveName Lib "MAPI32.DLL" Alias "BMAPIResolveName" (ByVal Session&, ByVal UIParam&, ByVal UserName$, ByVal Flags&, ByVal Reserved&, Recipient As MapiRecip) As Long
    Public Declare Function MAPISaveMail Lib "MAPI32.DLL" Alias "BMAPISaveMail" (ByVal Session&, ByVal UIParam&, Message As MAPIMessage, Recipient() As MapiRecip, File() As MapiFile, ByVal Flags&, ByVal Reserved&, MsgID$) As Long
    Public Declare Function MAPISendDocuments Lib "MAPI32.DLL" (ByVal UIParam&, ByVal DelimStr$, ByVal FilePaths$, ByVal FileNames$, ByVal Reserved&) As Long
    Public Declare Function MAPISendMail Lib "MAPI32.DLL" Alias "BMAPISendMail" (ByVal Session&, ByVal UIParam&, Message As MAPIMessage, Recipient() As MapiRecip, File() As MapiFile, ByVal Flags&, ByVal Reserved&) As Long

اینها api هایی هستن که تو vb ازشون میشه استفاده کرد شاید تو فاکس فرق کنه نمیدونم اما اسمشون باید یکی باشه

نقل قول: apiبرای فرستادن EMAIL به ADDRESSهای مورد نظر

فكر كنم قبلا دوستان سایت www.tek-tips.com را معرفي كرده بودند ولی به هر حال مجددا بنده در اینجا لینک مربوطه را برای علاقه مندان قرار می دهم
    نمونه مثال و سؤال و جوابهای بسیار خوبی جهت رفع بسیاری از مشکلات (من جمله بحث api ها و استفاده از com و ... )را خیلی خوب مطرح کرده است.
    http://www.tek-tips.com/faq.cfm?pid=184

و اما راجع به مقوله ارسال ایمیل:
    Email/Website Hyperlinks on a Form

http://www.tek-tips.com/faqs.cfm?fid=3889
    و
    Email with Attachment - Freeware JMail

http://www.tek-tips.com/faqs.cfm?fid=3835
    و یا استفاده از نرم افزار outlook

A sample form for outlook email handling

http://www.tek-tips.com/faqs.cfm?fid=3808
    http://www.tek-tips.com/faqs.cfm?fid=766
    و موارد مشابه دیگر