نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: Satelite

Satelite

من احتیاج دارم که با نصب دیش به طور مستقیم از اینترنت پرسرعت استفاده کنم
    چه چیز هایی احتیاج دارم از کجا باید اجاره کنم و ...
    Artists use lies to tell the truth while politicians use them to cover the truth up

1- کارت DVB
    2- یک Dial-up Connection(کارت اینترنت)
    3- اشتراک اینترنت پر سرعت
    4- دیش و LNB

برای اشتراک شرکتهای مختلفی رو می تونید پیدا کنید.
    من با پرشیا تک کار کردم: تلفن --> 8788810 و 8788809

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

- یک Dial-up Connection(کارت اینترنت)
    این دیگه چرا برای send?
    Artists use lies to tell the truth while politicians use them to cover the truth up

بله برای send چون اگر بخواید از ماهواره برای send استفاده کنید خیلی گرون در میاد

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

خیلی وابسته است به اشتراک تلفنی اگه سروسیس ای اس پی شما خوب نباشه پولتون رو حروم کردید من تجربه کردم

از اشتراک حجمی بجای زمانی استفاده کنید

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز
    از اشتراک حجمی بجای زمانی استفاده کنید
    اصلا مقرون به صرفه نیست . یادش به خیر قدیما سرویسی به نام teleo وجود داشت که کیفیتش عالی بود ولی برای هر کیلو بایت حدود 2 ریال در میومد .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •