نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: طراحی سیستم عامل

طراحی سیستم عامل

آیا فقط برنامه های کاربر نیاز به کنترل ناحیه بحرانی دارند یا برنامه های سیستمی نیز این نیاز را دارند؟

این بر عهده برنامه نویس برنامه کاربر است که بخشی از برنامه را به صورت ناحیه بحرانی معرفی کند و از روشهایی ( سمافور و...) برای کنترل ناحیه بحرانی استفاده کند؟

آیا راه حلی بهتر از سمافورها و مانیتورها برای کنترل ناحیه بحرانی وجود دارد؟

سیستم عامل ویندوز که با c نوشته شده کدام روشها را جهت کنترل ناحیه بحرانی پشتیبانی می کند؟

کامپایلر چه زبانهایی مانیتور را پشیبانی می کنند؟

زبانی که با آن سیستم عامل را می نویسیم باید مانیتور را پشتیبان کند !!؟( من فکر می کنم در این حالت همه کار بر عهده کامپایلر است!!!!!!!!)
    وقتی از مانیتور استفاده می کنیم کامپایلر چگونه می تواند در مرحله اجرای پروسس ها وجود داشته باشد (به نظر من کامپایلر برنامه را به طور کامل کامپایل می کند و سپس برای اجرا به سیستم عامل میدهد!!!)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قفس فیلترینگ(ایران)
    آیا فقط برنامه های کاربر نیاز به کنترل ناحیه بحرانی دارند یا برنامه های سیستمی نیز این نیاز را دارند؟

الزاماً خیر

این بر عهده برنامه نویس برنامه کاربر است که بخشی از برنامه را به صورت ناحیه بحرانی معرفی کند و از روشهایی ( سمافور و...) برای کنترل ناحیه بحرانی استفاده کند؟

معمولا خیر سیستم عامل این کار را انجام می دهد

آیا راه حلی بهتر از سمافورها و مانیتورها برای کنترل ناحیه بحرانی وجود دارد؟

این راه حل ها بهترین هستند و استاندارد شده اند آیا شما روشی بهتر یا بهتر بگم روشی دیگر که پاسخگو باشد سراغ دارید ؟

سیستم عامل ویندوز که با c نوشته شده کدام روشها را جهت کنترل ناحیه بحرانی پشتیبانی می کند؟
    سیستم عامل ویندوز به دلیل به صرفه نبودن از هیچیک استفاده نمی کند . توجه کنید کنترل به بن بست رسیدن پردازش ها آنقدر هزینه بر خواهد بود که ویندوز به ازای هر یک بار در یک میلیون از کنترل آن صرف نظر می کند (این موضوع درباره ویندوز 98 است بعد اون رو نمی دونم)

زبانی که با آن سیستم عامل را می نویسیم باید مانیتور را پشتیبان کند !!؟( من فکر می کنم در این حالت همه کار بر عهده کامپایلر است!!!!!!!!)
    بسته به نظر تیم نویسنده است

وقتی از مانیتور استفاده می کنیم کامپایلر چگونه می تواند در مرحله اجرای پروسس ها وجود داشته باشد (به نظر من کامپایلر برنامه را به طور کامل کامپایل می کند و سپس برای اجرا به سیستم عامل میدهد!!!)
    البته صحیح می فرمایید ولی بخش کنترلی مانیتورها هم به عنان قسمتی از کد که ممکن است رخداد صورت گیرد به کامپایلر ارسال می شود

کاربر دائمی آواتار amirsadeghi
    محل زندگی
    system32\amir.ocx
    موضوع جالبیه من هم علاقه مندم
    لطفا ادامه بدید

4. پنج شنبه 05 آبان 1390, 16:00 عصر

5. پنج شنبه 05 آبان 1390, 16:27 عصر

6. پنج شنبه 05 آبان 1390, 16:32 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید