نمایش نتایج 1 تا 13 از 13

نام تاپیک: ترجمه ی Introduction to Algorithms

ترجمه ی Introduction to Algorithms

با سلام آیا کتاب Introduction to Algorithms که نویسندگان آن Coreman,Leiserson,Rivest هستند و بهCLR معروف است ترجمه فارسی آن موجود است؟
    توسط چه انتشاراتی و با چه نامی ترجمه شده؟
    ممنون

بچه های دانشگاه آزاد مشهد ترجمه کرده بودن. (البته کامل نه)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    استان فارس
    و از کجا قابل تهیه است ؟

راستش یادم نیست که کدوم انتشارات چاپش کرده بود. اگر فهمیدم خبر میدم. اما فکر کنم خودشون هم (یا دوستاشون) از این طرفها رد شن!

فکر کنم انتشارات خوارزمی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قفس فیلترینگ(ایران)
    با سلام
    این کتاب نوشته آقای دکتر کرمن دانشیار دانشگاه ام آی تی آمریکا و دوستانشان است
    پایه و اساس این کتاب علوم کامپیوتر می باشد یعنی دیدگاه های آن بیشتر مبتنی بر اثبات های قوی ریاضی است . بطور عمده حدود 50 درصد از سوالات کلیه کنکورهای ارشد در ایران (ملی - آزاد - پیام نور) از این کتاب است . این کتاب حدود 1100 صفحه دارد که عده ای از دانشجویان دانشگاه آزاد مشهد موسوم به گروه پژوهشی خوارزمی ترجمه این کتاب رو آماده و همین امروز بنده شاهد فروش چاپ دوم این کتاب بودم . انتشارات درخشش واقع در مشهد پاساژ کتاب طبقه همکف این کتاب رو به چاپ رسونده و به نظر من در حالیکه چاپ دوم این ترجمه وارد بازار شده نشون می ده که کتاب متقاضی زیادی داشته است . ضمنا ترجمه این کتاب خدود 300 صفحه رو که بیشتر از اواخر کتاب هست حذف کرده . برای کنکور ارشد توصیه می کنم حتما این کتاب رو چند بار بخونید

موفق باشید

در تهران کجا میشه ترجمه این کتاب رو گیر اورد من چند جا رفتم نداشتن نمی دونید کدوم کتاب فروشی این رو داره شدیدا نیاز دارم؟

من توی انقلاب دیدم. انتشارات خوارزمی چاپ کرده.

نقل قول: ترجمه ی Introduction to Algorithms

سلام دوست عزیز در مورد این کتاب آیا تونستی ترجمه فارسیشو پیدا کنی ؟
    بدجور میخوامش

نقل قول نوشته شده توسط akhondak مشاهده تاپیک
    با سلام آیا کتاب Introduction to Algorithms که نویسندگان آن Coreman,Leiserson,Rivest هستند و بهCLR معروف است ترجمه فارسی آن موجود است؟
    توسط چه انتشاراتی و با چه نامی ترجمه شده؟
    ممنون
    در سطح عالیه حسین ابراهیم زاده قلزم استاد دانشگاه امیر کبیر رو بهت پیشنهاد می کنم ، تو انقلاب روبروی دانشگاه تهران احتمالا داره ؛ دانشجویان آزاد اونم از نوع مشهدی نمی توانند جای یک استاد امیر کبیری رو بگیرند !! واقعا خنده داره ، حالا دانشگاه فردوسی مشهد بود یه چیزی

نقل قول نوشته شده توسط soroushp مشاهده تاپیک
    در سطح عالیه حسین ابراهیم زاده قلزم استاد دانشگاه امیر کبیر رو بهت پیشنهاد می کنم ، تو انقلاب روبروی دانشگاه تهران احتمالا داره ؛ دانشجویان آزاد اونم از نوع مشهدی نمی توانند جای یک استاد امیر کبیری رو بگیرند !! واقعا خنده داره ، حالا دانشگاه فردوسی مشهد بود یه چیزی
    یه نگاهی به تاریخ اون پیام بندازید بد نیست.

مگه این کتاب نایابه؟ من انگلیسیش رو دارم.

نقل قول نوشته شده توسط مسعود اقدسی فام مشاهده تاپیک
    یه نگاهی به تاریخ اون پیام بندازید بد نیست.

مگه این کتاب نایابه؟ من انگلیسیش رو دارم.
    یک نگاهی به تاریخ پست قبلی من بنداز ، واقعا حیفه که استاد قلزم رو رها کنیم به سمت چند دانشجوی دانشگاه آزاد حرکت کنیم !
    جمله دومت می خواستی شوخی کنی یا اینکه ما به به بهت بگیم که انگلیسی بلدی ؟

نقل قول نوشته شده توسط soroushp مشاهده تاپیک
    یک نگاهی به تاریخ پست قبلی من بنداز ، واقعا حیفه که استاد قلزم رو رها کنیم به سمت چند دانشجوی دانشگاه آزاد حرکت کنیم !
    جمله دومت می خواستی شوخی کنی یا اینکه ما به به بهت بگیم که انگلیسی بلدی ؟
    شوخی راجع به چی؟ نه زیادم انگلیسیم قوی نیست.

مگه واقعا ترجمه فارسیش نایابه که این دوستمون دنبالش هستن؟ همون زمان که من انگلیسیش رو گرفتم فارسی هم داشت. ولی فک کنم فقط یه تعداد از فصلهاش ترجمه شده بود. منم واسه تقویت زبان و کاملتر بودنش انگلیسیش رو گرفتم. یادم نیست مترجم کتاب فارسی کی بود. ولی استادا از همون فارسی واسه کلاسای الگوریتم استفاده می‌کردن. قشنگ یادمه.

تاپیک های مشابه

1. پروژه ترجمه: کتاب Introduction to Linux
    نوشته شده توسط shaniaki در بخش توسعه‌ی لینوکس و نرم افزارهای آزاد
    پاسخ: 92
    آخرین پست: یک شنبه 26 بهمن 1393, 20:24 عصر
  2. فیلم آموزشی Introduction to J2ee
    نوشته شده توسط i.voip.hacker در بخش برنامه‌نویسی جاوا
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 17 شهریور 1386, 13:46 عصر
  3. algorithms Explained
    نوشته شده توسط حمیدرضاصادقیان در بخش امنیت در نرم افزار و برنامه نویسی
    پاسخ: 0