نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: یادگیری الگوریتم

یادگیری الگوریتم

من به تازگی شروع به یادگیری برنامه نویسی کردم ، که احساس می کنم بدلیل عدم مهارت لازم در مفاهیم الگوریتم باعث شده تا دریادگیری برنامه نویسی (سی شارپ) تاحدودی دچار مشکل شوم
    حال با توجه به این قضیه به نظر شما از چه منابعی (ترجیحا ای بوک) برای یادگیری الگوریتم استفاده کنم درضمن فارسی باشه ..... اگر مطلبی یا چیزی رو سراغ دارید دریغ نفرمایید
    مرسی

کاربر تازه وارد آواتار ms1024
    محل زندگی
    شیراز
    حالا چرا 3 بار مطرح کردی؟
    مشکلی که شما دارید با مطالعه مفاهیم ساختمان داده ها رفع میشه
    اگر بعد از اون احساس کردید هنوزم تشنه اید میتونید برید سراغ تحلیل و طراحی الگوریتمها
    در مورد منبع هم ای بوک فارسی سراغ ندارم اما میتونید از کتابهای شیرین جعفرنژاد استفاده کنید
    (کتاب ساختمان داده ها و کتاب طراحی الگوریتم)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    آنجا سرای ابدی است
    در اصل نوشتن الگوریتم چیزی جز فکر در مورد برنامه نیست.
    فکر کنید در مورد آنچه که می خواهید بنویسید.سعی کنید برنامه را بهینه کنید.سعی کنید برنامه تون منطبق بر منطق باشد.
    کتاب طراحی الگوریتم و ساختمان داده را بخونید.
    اما شاید در نوشتن بسیاری از برنامه های معمولی نیاز به اینها نباشد.فقط سعی کنید بفهمید در برناه دنبال چی می گردید و چی می خواهید.

سلام دوستان من خیلی به برنامه نویسی علاقه دارم و فکر می کنم یه ذره کوچلو هم تو این زمینه استعداد داشته باشم . توی دانشگاه بصورت خیلی مبتدی به ما یه چیزهایی یاد دادند یه کم پاسکال و یه کم هم بیسیک .حالا من از شما دوستان می خوام که من رو راهنمایی کنید و بگید از کجا باید شروع کنم و ادامه بدم ممنون می شم.

نقل قول نوشته شده توسط marjan85 مشاهده تاپیک
    سلام دوستان من خیلی به برنامه نویسی علاقه دارم و فکر می کنم یه ذره کوچلو هم تو این زمینه استعداد داشته باشم . توی دانشگاه بصورت خیلی مبتدی به ما یه چیزهایی یاد دادند یه کم پاسکال و یه کم هم بیسیک .حالا من از شما دوستان می خوام که من رو راهنمایی کنید و بگید از کجا باید شروع کنم و ادامه بدم ممنون می شم.
    با سلام،
    شما چقدر از برنامه نویسی سر رشته و اطلاعات دارید؟ قصد دارید چی یاد بگیرید؟
    با احترام

کاربر دائمی آواتار zerobit-ltd
    محل زندگی
    تهران
    توی دانشگاه بصورت خیلی مبتدی به ما یه چیزهایی یاد دادند یه کم پاسکال و یه کم هم بیسیک .
    واقعا که ما چه دانشگاه های به روزی داریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کاربر دائمی آواتار zerobit-ltd
    محل زندگی
    تهران
    نقل قول نوشته شده توسط dkhatibi مشاهده تاپیک
    در اصل نوشتن الگوریتم چیزی جز فکر در مورد برنامه نیست.
    فکر کنید در مورد آنچه که می خواهید بنویسید.سعی کنید برنامه را بهینه کنید.سعی کنید برنامه تون منطبق بر منطق باشد.
    کتاب طراحی الگوریتم و ساختمان داده را بخونید.
    اما شاید در نوشتن بسیاری از برنامه های معمولی نیاز به اینها نباشد.فقط سعی کنید بفهمید در برناه دنبال چی می گردید و چی می خواهید.
    کاملا درسته.
    برای آشنایی با الگوریتم ها، کتاب "الگوریتم و فلوچارت" از انتشارات ناقوس بد نیست. با یه سری مثال، شما رو با نحوه ایجاد الگوریتم ها آشنا می کنه.

<<برو فقط برنامه c رو یاد بگیر>>

این مفاهیم مربوط به الگوریتمها دقیقا در چه زمینه هایی کاربرد پیدا می کند.
    مباحثی مثل مرتب سازی، لبنک لیستها، درختها، جستجوها و غیره؟؟
    زمانی شما از یک محیط توسعه مثل NET. استفاده می کنید واقعا این مباحث چه کاربردی دارند؟؟
    در مورد حل مسائل و آنالیز برنامه و ایجاد راه حل به نظر من یک آدم زیر دیپلم که به طور عملی و تجربی با چند تا پروژه سر و کله زده باشه از یک ارشد نرم افزار که کلی کتاب کرده تو ذهنش بیشتر توانایی داره.

کاربر دائمی آواتار PC2st
    محل زندگی
    کرمانشاه
    با شما موافقم. یادگیری این مباحث در دات نت لزومی نداره...
    بهرحال یادگیریش عاری از سود نیست و آگاهی رو بالا میبره!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •