نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: یه برنامه پاسکال

یه برنامه پاسکال

با سلام
    می خوام یه برنامه پاسکال بنویسم که کاره اون اینه که اگه یه برنامه بهم ریخته داخلش بنویسی منظورم اینه ساختار نوشتن رعایت نشده مثلا begin رو باید کمی جلوتر نوشت یا end با begin ش تو یه ردیف باشه و داخل حلقه کمی جلوتر از اول حلقه باشه که این ها رعایت نشده !
    و برنامه بهم ریخته بهش داده می شه و اون خودش این کارا رو می کنه ودرست می کنه فقط ساختار نوشتنشو ! که به صورت خروجیه
    حالا فقط می خوام من رو راهمنمایی کنید
    تا یه هفته دیگه بیشتر وقت ندارم
    منتظر جوابتون هستم

دوست عزیز فکر نکنم چنین چیزی بشه البته میشه انرو شبیه سازی کرد

کاربر دائمی آواتار Mahyaa
    محل زندگی
    UAE

Source Code Formatter

چیزی شبیه به این برای Delphi وجود داره به نام DelForExp که با Source هستش فکر کنم بتونی از سورسش ایده بگیری :
    http://www.dow.wau.nl/aew/DelForExp.html

نقل قول نوشته شده توسط talangor
    با سلام
    می خوام یه برنامه پاسکال بنویسم که کاره اون اینه که اگه یه برنامه بهم ریخته داخلش بنویسی منظورم اینه ساختار نوشتن رعایت نشده مثلا begin رو باید کمی جلوتر نوشت یا end با begin ش تو یه ردیف باشه و داخل حلقه کمی جلوتر از اول حلقه باشه که این ها رعایت نشده !
    و برنامه بهم ریخته بهش داده می شه و اون خودش این کارا رو می کنه ودرست می کنه فقط ساختار نوشتنشو ! که به صورت خروجیه
    حالا فقط می خوام من رو راهمنمایی کنید
    تا یه هفته دیگه بیشتر وقت ندارم
    منتظر جوابتون هستم
    شدنی میشه.
    اگر فقط میخوای نسبت به Begin و End حساس باشه که خیلی راحته
    اگر میخوای نسبت به کلیه Expressionها حساس باشه, یه خورده پیچیده تر میشه. و باید تا مرحله Syntax Analyzer نیز پیش بری(البته شاید دوستا راه حل ساده تری هم داشته باشن) ولی به نظر من اگه بخوای خیلی دقیق باشه این مورد لازمه.
    حال سطح کار رو مشخص کنید.
    You never know what you can do until you try

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •