نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: گرافیک در foxpro تحت Dos

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran

گرافیک در foxpro تحت Dos

دوستان سلام

لطفا اگه کسی راه استفاده از اشکال گرافیکی در فرمهای فاکس تحت داس را میدونه منو راهنمای کنه

منظورم استفاده از foxgraph یا چیزی مثل اون نیست
    در واقع من میخوام از آرم شرکت در برنامه ام استفاده کنم -
    اگه اشتباه نکنم به طریقی آرم را در یک فایل ذخیره میکردیم و بعد با RESTORE ازش استفاده میکردیم ( احتمالا در MEM فایل )

گرافیک در داس تنها با استفاده از توابع نوشته شده برای این منظور امکان پذیر است
    الان هم خیلی سخت گیر میاد
    من اگر توی کارهام پیدا کردم برات میفرستم وگرنه ..........................................
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    سلام

ممنون میشم آقا کیا

برنامه گرافیک فاکس تحت داس

برید حالشو ببرید
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    سلام
    ممنون آقا کیا

گرافیک در فاکس تحت داس

سلام. آقا کیا منم دقیقا" می خوام همون کاری رو بکنم که این تاپیک به خاطرش باز شده . فایل شما رو دانلود کردم اما php بود و نتونستم اونو باز کنم. میشه لطف کنید و راهنمایی بفرمایید؟ ممنون.

احتمالا اشتباه دانلود کرده اید
    این یک zip فایل است که داخلش کلیه توابع مثالها و دستورالعمل کار با آن وجود دارد

Mamnonam Az Site Ektesasi Shouma
    Kheyli Be MAn khomak MIkhone
    Ya Ali. Mehran

کاربر دائمی آواتار pooyeshpajooh
    محل زندگی
    iran kashuuuuuuun
    نقل قول نوشته شده توسط aslan

در واقع من میخوام از آرم شرکت در برنامه ام استفاده کنم -
    اگه اشتباه نکنم به طریقی آرم را در یک فایل ذخیره میکردیم و بعد با RESTORE ازش استفاده میکردیم ( احتمالا در MEM فایل )
    استفاده همزمان گرافیک وتکست در فاکس پرو داس ممکن نیست یعنی نمی توانید در یک قسمت از صفحه آرم شرکت ودر یک قسمت دیگر تکست داس داشته باشید ولی یک راه حل
    اینست که فونتهای کم کاربرد داس مثل کاراکتر 255را با فونت ادیتور دستکاری کنیم وبا کنارهم قراردادن انها ارم را درست کنیم نمونه اینکار را در نرم افزار دیسکت بیمه سازمان تامین اجتمایی
    (که رایگان نیز هست ) می توانید ببینید که دران آرم سازمان به این شکل درست شده است

برای نمایش فایلهای با پسوندGIF من چند سال پیش از یک PLB بنام FOXGIF.PLB استفاده
    کردم که اگه اونو پیدا کردم داونلودش رو میگذارم

البته شدنی هست ولی خیلی معمول نیست.شرکتهای انگلیسی این محیط و توابع را نوشته بودند

نقل قول: گرافیک در foxpro تحت Dos

با سلام
    لطفا طریقه استفاده از foxgraph رو برام توضیح بدین.
    فایل GRPH_DSK.FOX.zip‏ رو دانلود کردم.چطوری اونو روی foxpro 2.6 نصب کنم و چطوری استفاده کنم .

تاپیک های مشابه

1. تبدیل Foxpro به Ms-Sql
    نوشته شده توسط Pioneers در بخش SQL Server
    پاسخ: 10
    آخرین پست: شنبه 08 تیر 1387, 09:08 صبح
  2. الطفا کمک کنید : برنامه ای در foxpro
    نوشته شده توسط ali4328 در بخش Foxpro
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 20 فروردین 1386, 01:02 صبح
  3. اتصال کریستال ریپورت به بانک اطلاعاتی foxpro 2.6
    نوشته شده توسط MOHAMAD4197 در بخش گزارش سازی با Crystal Report
    پاسخ: 1