نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: کمک در مورد اشتراک ADSL

کمک در مورد اشتراک ADSL

توضیح در مورد کار
    من در یک اداره یک خط ADSLدارم حالا میخوام طوری اونو تو شبکه به اشتراک بزارم که مثلا آقای فلان از ساعت 2-3 بتونه استفاده کنه و در هر زمان مثلا بیشتر از 5 نفر نتونن کار کنن فقط توجه کنین که اونجا اداره است و هر برنامه ای نمیشه نصب کرد

2 راه دارید :
    1- استفاده از ISA سرور و تعریف برنامه رمانی .

2- پیاده سازی *** Server و Accounting که بیشتر جوابگوی شماست و قدرت مانور بیشتری دارید .
    برای محدود کردن اتصال همزمان در زمان پیکر بندی *** میتونید مشخص کنید چه تعداد Connection می تواند اتصال برقرار کند که به طور پیشفرض 128 هست و شما اون رو به 5 محدود میکنید . و مواردی هم که میخواهید ساعتی عمل کنید اگر از NTTacPlus ، FreeRadius و یا IBS استفاده کنید میتونید این محدودیت را اعمال کنید .

موفق باشید .

منظور شما از راه اندازی *** همان تنظیمات server در routing and remote است یا من باید تنظیمات دیگر انجام دهم اگر پاسخ دهید متشکر میشم

مشکل دیگه هم این است که به نظرم ***یوزرهاشو از روی active directory میخونه و من میخوام یوزرها رو دومین باشن و با اون بالا بیان ولی اینترنت نداشته باشن آیا میشه یا باید 2 تا سرور یکی وی پی ان و دیگری برای دومین راه اندازی کنم

منظور شما از راه اندازی *** همان تنظیمات server در routing and remote است
    دقیقا !!!.
    مشکل دیگه هم این است که به نظرم ***یوزرهاشو از روی active directory میخونه
    خیر وقتی شما از Accounting server استفاده میکنید میتونید تعریف کنید که به چه نحو authentication انجام شود و میتونید مستقل از AD عمل کنید . و کاربران اینترنت متفاوت با کاربران AD باشند.

و من میخوام یوزرها رو دومین باشن و با اون بالا بیان ولی اینترنت نداشته باشن آیا میشه یا باید 2 تا سرور یکی وی پی ان و دیگری برای دومین راه اندازی کنم
    بله ، این به نحوه طراحی فیزیکی و پیکربندی RRAS مربوط میشه شما بایستی RRAS را با Lan به صورت Cross متصل کنید و اتصال ADSL را هم از طریق RRAS انجام دهید اما AD بایستی بر روی LAN باشد.

موفق باشید.

با عرض شرمندگی
    میشه در مورد تنظیمات accounting server برای من توضیح بدین که باید چطوری راه بندازم یا یک منبع برای آموزش معرفی کنید با تشکر

آقای bahramsport نرم افزار NTTacPlus رو دانلود کن بعد لینک های زیر رو نگاه کن. آقای ذولقدری قبلا در این باره توضیح داده‌اند:
    http://www.barnamenevis.org/sh...ad.php?t=40531
    http://www.barnamenevis.org/sh...ad.php?t=42187

نقل قول نوشته شده توسط bahramsport
    با عرض شرمندگی
    میشه در مورد تنظیمات accounting server برای من توضیح بدین که باید چطوری راه بندازم یا
    یک منبع برای آموزش معرفی کنید با تشکر
    شما میتونید برای Accounting از NTTacPlus استفاده کنید که نحوه راه اندازی و پیکر بندی آن در تاپیک زیر بیان شده :

نحوه راه اندازی و تنظیم کردن NTTacPlus

اما بایستی در زمان پیکربندی RRAS گزینه های Accounting و Authentication را تنظیم کنید و آن را بر روی radius تنظیم کنید و قسمت مربوط به Encryption گزینه UnEncrypted را انتخاب کنید.

موفق باشید

از شما متشکرم شرمنده کردین

تاپیک های مشابه

1. اشتراک adsl به زبانی خیلی ساده
    نوشته شده توسط mohammadi در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 5
    آخرین پست: پنج شنبه 01 اسفند 1387, 18:02 عصر
  2. اشکال با مودم ADSL
    نوشته شده توسط jafari1 در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 10
    آخرین پست: چهارشنبه 15 آبان 1387, 21:14 عصر
  3. بهترین روش استفاده از مودمADSL