نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: کیفیت خط تلفن

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران

کیفیت خط تلفن

چطوری میشه کیفیت خط تلفن را کنترل کرد که نویز داره یا نه

اگر مدمتون دستور

AT%Q

را پشتیبانی کنه میتونید از کیفیت خطتون اطلاع پیدا کنید . برای نحوه چگونگی از استفاده از این دستور میتونید به سایت زیر مراجعه کنید :

http://www.zoltrix.com/support_html/modem/LINENOIS.HTM

البته در شرایطی که noise زیاد باشه شما در زمان اتصال به اینترنت سرعت پایین و packet lost بالا دارید و هنگام اتصال در بعضی مواقع با cannot establish Connection مواجه میشید .

موفق باشید

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران
    من تازه گیها مشکل پیدا کردم و قبلا با سرعت 57600 کانکت می شدم الان همش با 26400 وصل می شم modem من هم هم zoltrix smart sprit هست

من تازه گیها مشکل پیدا کردم و قبلا با سرعت 57600 کانکت می شدم الان همش با 26400 وصل می شم modem من هم هم zoltrix smart sprit هست
    اتصالات کابلها را بررسی کنید در مواردی که اتصالات خارج از ساختمان است در صورتی که از روکش استفاده نشده باشه بر اثر یکسری عوامل نویز ایجاد میشود و در مواردی هم این نویز بر اثر عدم اتصال صحیح در کافو می باشد در این مورد باید با سیم بان های مخابرات مطرح کنید .

در ضمن در صورتی که کابل در میدان مغناطیسی هم قرار گیرد بر سرعت اتصال شما نیز تاثیر گدار است .

موفق باشید

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران
    نقل قول نوشته شده توسط zolghadri
    در ضمن در صورتی که کابل در میدان مغناطیسی هم قرار گیرد بر سرعت اتصال شما نیز تاثیر گدار است .
    آیا میدان مغناطیسی که در اثر عبور جریان 10 امپر در ولتاژ 220 ولت خانه ها هم اثر گذار هست؟

آیا میدان مغناطیسی که در اثر عبور جریان 10 امپر در ولتاژ 220 ولت خانه ها هم اثر گذار هست؟
    بستگی به نوع cover کابل داره . ولی به طور معمول چندان تاثیر گذار نیست و همیشه اینظوری توصیه میشه کانال های جریان برق را از خطوط تلفن متمایز کنید.

موفق باشید.

نقل قول نوشته شده توسط linux
    در برخی مناطق شهرها شرکت مخابرات برای افزایش ظرفیت تلفن ثابت از دستگاهی به نام PCM که نوعی مولتی پلکسر هست استفاده میکنند که این دستگاه ها به شدت کیفیت انتقال داده رو بر روی خطوط کاهش میده ! یه سر به مخابرات محله اتون بزن شاید همچین داستانی داره اتفاق میافته ... خوش باشی!!!

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران
    من بعد از کلی فهمیدم که خط تلفن ما هم pcm هست! حالا با این شرایط برای افزایش سرعت چکار میشه کرد؟

نقل قول نوشته شده توسط linux
    من بعد از کلی فهمیدم که خط تلفن ما هم pcm هست! حالا با این شرایط برای افزایش سرعت چکار میشه کرد؟
    You Can do Not Thing

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •