نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: کامپوننت speach

Red face کامپوننت speach

سلام میشه در مورد کامپوننت speach توضیح کامل بدین خیلی ضروری با تشکر قبلی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همه جای ایران سرای من است
    منظورت همون speech هست دیگه نه؟؟؟؟ معمولاًَ همچین کامپوننتی برای خوندن متن توی برنامه ها استفاده میشه یا برای تشخیص صدای کاربر

بله همون speech
    منظورم بود ببخشید در ضمن اینو خودم هم میدونستم توضیح کامل میخواستم در هر حال مرسی

تا جایی که من می دونم این کامپوننت برای خواندن متون انگلیسی به کار برده می شه و فقط متون فارسی رو نشون میده .داخل کامپوننتهای خود ویژوال استودیو هم هست و در داخل msdn هم مثالی براش هست . اگر خواستید بگید یه مثال ساده براتون بفرستم . فقط بگید با vb.net یا با C#‎ .

این هم یک مثال با vb.net2005
    VBNETSpeech.rar

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همه جای ایران سرای من است
    مرسی آقای مهر افروز

قابلی نداشت .
    البته به غیر از merlin سه تا کاراکتر دیگه هم داره که باید نصب بشن . و حتی این امکان هست که اونها رو ویرایش کنید و یا اینکه خودتون کاراکتر بسازید . البته محدودیتهایی هم داره .
    برای اطلاعات بیشتر می تونید به این دو لینک مراجعه کنید :
    http://www.microsoft.com/msagent
    http://msdn.microsoft.com/library/de...tpage_7gdh.asp

نقل قول نوشته شده توسط HO457
    منظورت همون speech هست دیگه نه؟؟؟؟ معمولاًَ همچین کامپوننتی برای خوندن متن توی برنامه ها استفاده میشه یا برای تشخیص صدای کاربر

yashar_tarmakis@yahoo.com برنامه نویسان ادد کنند........

خیلی ممنون آقای مهر افروز ولی منظورتون از اینکه متون فارسی رو نشون میده چیه
    یعنی در کل برای زبان فارسی کاربرد نداره
    در ضمن شما اطلاعاتی درباره نحوه کدنویسی نرم افزارهای ocr ندارین به چه زبانی مینویسنش و ... ببخشید نمیدونستم کدوم تالار مطرحش کنم اگر اینجا جوابم رو بدین ممنون میشم
    با تشکر

منظورم اینه که وقتی متن رو فارسی بهش میدید ، قادر نیست که اونو بخونه و فقط اونو نشون میده درحالیکه در مورد متون انگلیسی اونرو می خونه . البته من یه نگاهی کردم و دیدم که برای چنید زبان دیگه هم هست . مثلا برای عربی . تو همون لینکهایی که دادم بگیردید زبانهای دیکه رو هم پیدا می کنید .
    اگر منظورتون از ocr هم ocr مربوط به اسکنره ، من در این مورد زیاد اطلاعاتی ندارم ولی در همین سایت راجع به اون مطالب زیادی گفته شده . کمی بگردید پیداش می کنید . ولی می دونم که به زبانهای برنامه نویی مختلفی می شه نوشت . بستگی به کارتون داره . مثلا در خود vb6 هم من دیدم . فقط اشکال در متون فارسیه . که اونم بخاطر خط خرچنگ و قورباغه های ما ست .
    موفق باشید .

ممنون آقای مهرافروز

تاپیک های مشابه

1. آیا میشه Text To Speach فارسی درست کرد ؟
    نوشته شده توسط mahdi_farhani در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 11
    آخرین پست: یک شنبه 29 مرداد 1385, 11:19 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •