نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: انتخاب جایگزین برای RAS جهت افزایش کاربران هم زمان و کیفیت

انتخاب جایگزین برای RAS جهت افزایش کاربران هم زمان و کیفیت

با سلام
    برای دسترسی به اینترانت داخلی از RAS ویندوز با 10 مودم و خط تلفن استفاده می کنم. جهت افزایش اتصال همزمان به حدود 50 کاربر همزمان چه راه حلهایی پیشنهاد می کنید؟ مخابرات چه سرویسهایی می تواند ارائه کند؟ و چه تجهیزاتی مورد نیاز است؟

نقل قول نوشته شده توسط sharif_ho
    با سلام
    برای دسترسی به اینترانت داخلی از RAS ویندوز با 10 مودم و خط تلفن استفاده می کنم. جهت افزایش اتصال همزمان به حدود 50 کاربر همزمان چه راه حلهایی پیشنهاد می کنید؟ مخابرات چه سرویسهایی می تواند ارائه کند؟ و چه تجهیزاتی مورد نیاز است؟
    من که تا 250 کاربر همزمان با استفاده از Ras داشتم به مشکلی بر نخوردم ولی اگر میخواهید میتونید از PPPD لینوکس استفاده کنید ولی windows 2000 server گزینه مناسبی هست موردی ندارد

از نظر مخابرات شما میتونید خط E1 بگیرید که با یک زوج سیم و با استفاده از مودم e1 و یک Access سرور E1 مثل as5200,as5300 میتونید همزمان 30 تا خط را ساپورت کنید اینجوری خیلی کاراییتون میره بالا و مدیریت اون بهتر هست ولی به ازا هر e1 جدای از هزینه Acess Server شما حدود 4 - 5 تا هزینه دارید

ولی میتونید هم با استفاده از multiport و خط تلفن های معمولی استفاده کنید و لی دردسر های زیادی داره

و راه حل بعدی اینه یکسری مبدل های وجود داره که خط تلفن معمولی رو به e1 تبدیل میکنه و سر راه access Server قرار میگیره

ولی اگر بتونید از E1 استفاده کنید هم کیفیت مطلوبی به شما ارائه میکند و از نظر کارایی بهتر از موارد دیگه هست

موفق و پیروز باشید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    استان فارس
    یه روش ساده اش هم اینه ***
    هر کس اینترنت داره می تونه به تو وصل بشه هیچ خرجی هم نداره !(البته برای تو)

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •