نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: استفاده از دیتابیس در برنامه

کاربر دائمی آواتار mamadgmail
    محل زندگی
    نصف جهان

استفاده از دیتابیس در برنامه

سلام
    من توی برنامم از دیتابیس اکسس استفاده کردم حالا می خواستم بدونم برای اینکه user
    بتونه از برنامه استفاده کنه موقع ساختن Setup چی کار باید بکنم
    سوال دومم اینه که راجب دات نت 2 هم باید کاری بکنم یا اینکه خودش به صورت defult نصب می شه؟؟؟
    ممنون

محل زندگی
    نصف جهان
    کسی جواب نمی دهههههههههههههههههههههههه هههه؟؟؟؟

بعد از اضافه کردن یک setup project به برنامت با راست کلیک کردن بر روی نام آن و انتخاب filesystem از منوی view در پنجره باز شده از منوی action با اضافه کردن project out put از زیر منوی add و با انتخاب PrimaryOutput‌ خود به خود بانک اکسس هم در هنگام نصب برنامه اضافه خواهد شد . البته گزینه های دیگری هم هست که یکم کار کنی متوجه می شی می تونی به راهنمای setup در msdn مراجعه کنی
    اما در مورد دات نت فریم ورک باید بگم که setup خود vs قادر به اضافه و نصب کردن اون نیست میتونی برای این کار از ابزار Bootstrapper استفاده کنی که باید از سایت مایکروسافت دانلود کنی
    ان هم لینکش با راهنمایی

http://msdn.microsoft.com/msdnmag/is...ault.aspx#void

محل زندگی
    نصف جهان
    سلام ممنون از راهنمایتون
    من در مورد اکسس متوجه شدم که چی کار باید بکنم اما راجب این ابزار که گفتین چیزی متوجه نشدم این که چطوری به این ابزار دسترسی پیدا کنم توی اون مقاله هم دست و پا شکسته یک چیرایی خوندم ولی بازم متوجه نشدم میشه لطف کنید بیشتر راهنمایی کنید؟؟
    البته من در مورد نصب فریم ورک اومدم توی Setup قسمت Custom Action فایل اینیستال فریم ورک رو گذاشتم و برنامه هم setup می شه اما اخر Setup که می خواد بره فریم ورک رو نصب کنه یک error می ده و میه که توی Command Line از /؟ استفاده کنید

اگر از نسخه 2005 ویژوال استدیو استفاده میکنی خودش دات نت فریم ورک 2 رو با سایر امکاناتی که بهشون نیاز خواهی داشت برات نصب میکنه که البته از ابزارهای دیگه مثل اینستال شیلد هم میتنونی استفاده کنی

میشه بگین چطوری ویژوال استودیو خودش دات نت فریم ورک رو نصب می کنه یعنی برای این کار چکار باید کرد ؟ البته من در dependecy های setup دیدم که دات نت فریم ورک رو قرار میده ولی موقع نصب اون رو می خواهد.
    ممنون می شم راهنمایی کنید

کاربر دائمی آواتار Sharif Lotfi
    محل زندگی
    Tehran
    اگه از منوی Build گزینه publish [project_name]x را انتخاب کنی بسته ای که ساخته می شود تمام ضمائم را همراه دارد اگر روی کامپیوتر مقصد دات نت فریم ورک نصب باشد موقع نصب آنرا نصب نمی کند ولی اگر موجود نباشد موقع نصب نرم افزار روی کامپیوتر مقصد ابتدا راجع به نصب دات نت فریم ورک سوال می کند . برای کنترل و تنظیم کامل تر این امکان publish روی نام پروژه در solution explorer که bold هست راست کلیک کن و گزینه properties را انتخاب کن و تنظیمات کامل publish را انجام بده
    موفق باشی

از راهنمایی تون ممنون

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •