نمایش نتایج 1 تا 17 از 17

نام تاپیک: با SQL Server 2005 مشکل دارم

Question با SQL Server 2005 مشکل دارم

سلام دوستان
    میگم طبق تصویر زیر شما فکر می کنید SQL server من کامل نصب شده ؟
    خواهشا بگید چکارا باید بکنم . چون مثل اینکه ناقصه . ممنون

در ضمن بگم که من Sql Server را با Visual Studio نصب کرده ام . باز هم ممنون
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg Sql.jpg‏ (23.2 کیلوبایت, 62 دیدار)

فکر کنم اگر بحث را این حا ادامه بدیم خیلی بهتره
    http://www.barnamenevis.org/sh...ad.php?t=36932
    آخرین ویرایش به وسیله مطهر : سه شنبه 04 بهمن 1384 در 10:15 صبح

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همه جای ایران سرای من است
    نقل قول نوشته شده توسط مطهر
    این کجاش SQL سروره؟؟
    سلام
    منم این ورژن از SQL رو تهیه کردم اما هرچی باهاش ور رفتم به نتیجه نرسیدم آخرش مجبور شدم برم یه نسخه دیگه رو تهیه کنم
    من الان SQL ورژن Enterprise رو تهیه کردم که دو سی دیه( اولیه ویرایش Expert بود و یه سی دی بود).
    حالا مشکل منم اینه که چه جوری سرور جدید رو ریجستر کنم ؟؟؟؟

دوستان چرا سولات SQL رو در بخش VB.Net مطرح میکنند؟؟؟

بیاید به عنوان یکی از اعضای این سایت خوب به قوانینش احترام بذاریم و سوالات رو در بخش مربوطه بیان کنیم
    با احترام
    در پناه حوق موفق و کامروا باشید

کاربر دائمی آواتار hmm
    محل زندگی
    ایران - یزد
    خب مشخصه که cd شما نسخه enterprise هست و با این نسخه نمیتونید رو xp دیتابیس داشته باشید مگر اینکه با vs یک نسخه express بانک رو ساخته باشید و با این cd ابزارها رو نصب کنید و با اون نسخه express کار کنید
    اگه هم یه بانک کامل میخواهید باید نسخهdeveloper آون رو بدست بیارید که اگه پیدا کردید به من هم یه ندا بدین

کاربر دائمی
    محل زندگی

Lightbulb

نقل قول نوشته شده توسط hmm
    خب مشخصه که cd شما نسخه enterprise هست و با این نسخه نمیتونید رو xp دیتابیس داشته باشید مگر اینکه با vs یک نسخه express بانک رو ساخته باشید و با این cd ابزارها رو نصب کنید و با اون نسخه express کار کنید
    اگه هم یه بانک کامل میخواهید باید نسخهdeveloper آون رو بدست بیارید که اگه پیدا کردید به من هم یه ندا بدین
    یعنی این ورژن هم به درد نمی خوره دیگه
    فکر کنم باید روی ویندوز سرور نصبش کنم نه؟

سلام
    عجب! یعنی نسخه Developer از نسخه Enterprise کامل تره؟! اگه اطلاعات کاملی در مورد نسخه ها دارید، ممنون میشوم بیان فرمایید (شما یا هر کدوم از دوستان)

کاربر دائمی آواتار hmm
    محل زندگی
    ایران - یزد
    نخیر enterprise کاملتره ولی رو xp نصب نمیشه ، این نسخه مربوط به سرور است. و فقط ابزار و bol رو میتونید نصب کنید.
    اگه نسخه کاملی (ولی نه کاملتر از entrprise)رو روی xp میخواهید همون developer رو نصب کنید
    آخرین ویرایش به وسیله hmm : سه شنبه 04 بهمن 1384 در 14:59 عصر

دوستان عزیز
    بابک عزیز لطف کردن و یک دی وی دی برای من آوردن از آبی کامپیوتر بود که هر دو نسخه آن درست کار میکرد.
    دوستان تهرانی می توانند آنرت تهیه نمایند و نصب کنند و حالشو ببرند دوتا کتاب SQLServer2005 هم در همین سایت بود و من دانلود کردم که خیلی عالی توضیح داده و این SQL2005 هم کلی دستورات جدید داره که قبلا باید با نوشتن کلی StoreProcedure یا Function پیاده سازی کنیم که الان بصورت دستور در آمده است اگر دوستان مایل باشن یک تایپیک جدید راه بیندازیم و امکانات جدید در SQL2005 را با هم تبادل نماییم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    نقل قول نوشته شده توسط سید مسعود موحد
    اگر دوستان مایل باشن یک تایپیک جدید راه بیندازیم و امکانات جدید در SQL2005 را با هم تبادل نماییم.
    چنین تاپیکی در بخش SQL راه اندازی شده

نقل قول نوشته شده توسط سید مسعود موحد
    دوستان عزیز
    بابک عزیز لطف کردن و یک دی وی دی برای من آوردن از آبی کامپیوتر بود که هر دو نسخه آن درست کار میکرد.
    دوستان تهرانی می توانند آنرت تهیه نمایند و نصب کنند و حالشو ببرند دوتا کتاب SQLServer2005 هم در همین سایت بود و من دانلود کردم که خیلی عالی توضیح داده و این SQL2005 هم کلی دستورات جدید داره که قبلا باید با نوشتن کلی StoreProcedure یا Function پیاده سازی کنیم که الان بصورت دستور در آمده است اگر دوستان مایل باشن یک تایپیک جدید راه بیندازیم و امکانات جدید در SQL2005 را با هم تبادل نماییم.
    خوب بسم الله.

کاربر دائمی
    محل زندگی

Lightbulb

با سلام خدمت دوستان
    حق با شما بود
    نمیشه
    SQL Server 2005 Enterprise edition رو روی win Xp نصب کرد. اما من برای اینکه به هدفم برسم و دوباره دنبال نسخه جدید نگردم و اینجوری هم که شما می گید نسخهDeveloper گیر نمیادSQL 2000رو نصب کردم و از سروری که اون ایجاد کرده بود استفاده کرم و برنامه که فعلنه راه افتاده حالا از چه قابلیت هاییش کم بشه خبر ندارم.
    در پناه حق موفق و کاروا باشید
    آخرین ویرایش به وسیله M.kavyani : سه شنبه 04 بهمن 1384 در 16:23 عصر

کاربر دائمی آواتار hmm
    محل زندگی
    ایران - یزد
    اگه vs2005 رو نصب کردید پس نسخه express رو دارید (البته اگه موقع نصب این گزینه رو غیر فعال نکرده باشید) و میتونید با استفاده از cd مربوط به نسخه enterprise ابزار ها و bol رو نصب کرده و با همون express کار کنید دیگه احتیاجی به 2000 نیست
    باز هم "صلاح مملکت خویش به من چه ربطی داره !!!!"

کاربر دائمی
    محل زندگی

Lightbulb

اگه vs2005 رو نصب کردید پس نسخه express رو دارید (البته اگه موقع نصب این گزینه رو غیر فعال نکرده باشید) و میتونید با استفاده از cd مربوط به نسخه enterprise ابزار ها و bol رو نصب کرده و با همون express کار کنید دیگه احتیاجی به 2000 نیست
    باز هم "صلاح مملکت خویش به من چه ربطی داره !!!!"
    با سلام
    متوجه منظورتون شدم
    مجددا" مشکل من اینه که من VS2005 Beta2 رو دارم و چون SQL من Final است نمیتونم این دورو در کنار هم داشته باشم. الان دوتا ویندوز دارم تو یکیشون SQL 2005 رو نصب کردم و در دیگری VS2005 . چکار کنم نخندید . هرجا رفتم دنبال سی دیه VS2005 گفتن نداریم فقط DVD منم DVD ندارم.

سلام
    من با vs.net 2005 کار می کنم و بانک برنامه ام sql .ولی وقتی تاریخ رو از تابع persin توی بانک می ریزم علامت سوال ذخیره می شه. چی کار کنم تا درست ذخیره بشه؟ فوریییییییییییییییییییییه

هیچکس نیست به ما جواب بده
    ما زیاران چشم یاری داشتیم..........................

دوست عزیز نوع فیلدتون چی است

نوع فیلدمون nvarchar با گذاشتن N قبل از نام تکس در vb.net ذخیره اطلاعات درست شداما در هنگام خواندن اطلاعات از بانک فیلد مورد نظر را با اینکه وجود دارد پیدا نمی کند.حلا بگید چی کار کنم ؟ ممنون می شم!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •