نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: برنامه نویسی در Crystal report

برنامه نویسی در Crystal report

سلام
    من می خوام در قسمت گزارش گیری یک سری عملیاتی رو انجام بدم مثلا بعضی فیلد هایی رو که از ورودی میگیرم با بعضی دیگر از فیلدها مقایسه کنم و یک سری فیلدها رو همان زمان ایجاد کنم لطفا کمک کنیدممنون.

سوالتان اصلاً واضح نیست
    به هر حال مقادیر را به صورت پارامتر دریافت کنید.
    کجا می خواید مقایسه کنید .
    بعد چه اتفاقی بیفته؟

نقل قول نوشته شده توسط jahangostar
    سلام
    من می خوام در قسمت گزارش گیری یک سری عملیاتی رو انجام بدم مثلا بعضی فیلد هایی رو که از ورودی میگیرم با بعضی دیگر از فیلدها مقایسه کنم و یک سری فیلدها رو همان زمان ایجاد کنم لطفا کمک کنیدممنون.
    برای اینکار باید فیلدهایی از نوع فرمول تعریف کنی که مقدارش رو بر اساس شرایطی که تعیین میکنی (مثلا پارامترها) مشخص کنی

سلام
    نمیدمنم میتونم منظورم رو خوب بگم یانه
    من میخوام یک سری فیلد رو از ورودی بگیرم وبر اساس اونها در بانک جستجویی انجام بدم و بعد بر اساس اون فیلدها یک گزارش تهیه کنم که دراین گزارش هم می خوام یک سری فیلدها با یک حلقه for انتخاب بشن وآخر سر فقط اون فیلدها نمایش داده شوند که با حلقه for برنامه نویسی شده.

نمیدمنم میتونم منظورم رو خوب بگم یانه
    من میخوام یک سری فیلد رو از ورودی بگیرم وبر اساس اونها در بانک جستجویی انجام بدم و بعد بر اساس اون فیلدها یک گزارش تهیه کنم که دراین گزارش هم می خوام یک سری فیلدها با یک حلقه for انتخاب بشن وآخر سر فقط اون فیلدها نمایش داده شوند که با حلقه for برنامه نویسی شده.
    اگر شرایط انتخاب رکورهای شما به نحوی است که امکان ساخت شرایط توسط کریستال ریپورت فراهم میشه که خب می‌تونید در کریستال بکار بگیرید. اما با توضیحات شما گمان می‌کنم که نیاز شما باید در بیرون از محیط گزارش‌گیری برآورده شود و سپس به کریستال پاس داده شود. و این هم می‌تواند به دو صورت جدول موقت از رکوردها و یا استفاده از یک منبع داده متصل شده با کریستال فراهم شود

تاپیک های مشابه

1. آیا Crystal Report مزیتی نسبت به Active Report دارد؟
    نوشته شده توسط Majid1351 در بخش گزارش سازی با Crystal Report
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 04 بهمن 1386, 12:57 عصر
  2. امکان ایجاد یک گزارش در crystal report با استفاده از Report generator(فوری)
    نوشته شده توسط Farnoushzn در بخش گزارش سازی با Crystal Report
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 22 فروردین 1385, 13:35 عصر
  3. اعداد فارسی در crystal Report
    نوشته شده توسط bashir_nashi در بخش VB.NET
    پاسخ: 5
    آخرین پست: چهارشنبه 09 دی 1383, 19:05 عصر
  4. Rave Report یا Crystal Report
    نوشته شده توسط موسوی در بخش ابزارهای گزارش سازی در دلفی
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 29 آبان 1382, 05:14 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار