نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: ارجاع بع سی دی

ارجاع به سی دی

من با این تابع مسیر ویندوز رو بدست میارم Environ("windir") حالا یه همچین چیزی برای مسیر سی دی هست که یه خط باشه و بتونه برنامه رو به سی دی ارجاع یده ممنون می شم

http://www.csharphelp.com/archives4/archive636.html
    این اسم تاپیکت را تصحیح کن آدم خندش می گیره

مرسی ولی اینم خیلی طولانیه یکی مثه اون دستور بالایی نیس؟

معلومه اصلاً کد را نگاه نکرده ای فسمت اصلی کد یک API است که ظاهراً شما دنبال کلیدF5 می گردید

ببین چرا خودت رو اذیت می کنی با همون دستور خودت فقط یکی از فایلهای روی سی دیت رو مسیرش رو پیدا کن و بعد دیگه می دونی مسیر سی دیت چیه راحت و آسوده

نقل قول نوشته شده توسط مطهر
    معلومه اصلاً کد را نگاه نکرده ای فسمت اصلی کد یک API است که ظاهراً شما دنبال کلیدF5 می گردید
    با سلام مرسی ولی مشکل اینه که من زیاد بلد نیستم و در واقع کد شما رو نمی تونم تحلیل کنم به این خاطر دنبال کد ساده تر هستم

ببین جیگر . اینی که من میگم کد خودته . مگه مسیر ویندوز رو پیدا نمی کنی . خوب بجای مسیر ویندوز مسیر یکی از فایلهای اصلی برنامت رو پیدا کن که روی سی دی است . همه چیز حل میشه . جیگر میخوای قفل بسازی .

یه سوال میخوای برنامه از روی هارد اجرا بشه مسیر سی دی رو پیدا کنه یا از روی خود سی دی ؟؟ این در جواب من خیلی مهمه !

با سلام من میخام برنامه از رو هارد اجرا بشه و مسیر سی دی رو پیدا کنه و فایلهاشو بخونه و اگرهم سی دیه نبود پیام بده مرسی

نقل قول نوشته شده توسط علی کلاهدوزان
    ببین جیگر . اینی که من میگم کد خودته . مگه مسیر ویندوز رو پیدا نمی کنی . خوب بجای مسیر ویندوز مسیر یکی از فایلهای اصلی برنامت رو پیدا کن که روی سی دی است . همه چیز حل میشه . جیگر میخوای قفل بسازی .
    سلام جیییییگر خب چطوری پیداش کنم من مسیر ویندوز رو با windir پیدا می کنم ولی اینکه مسیر یکی از فایل های اصلی برنامه رو پیدا کنم بلد نیستم متاسفانه جیگر مرسی

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •