نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: پوشش گسترده بی سیم

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran\Esfahan

پوشش گسترده بی سیم

سلام

به نظر شما برای تحت پوشش قرار دادن یک محوطه ئسیع مانند یکی از سالن های نمایشگاه بین المللی ، باید از چند Access point استفاده کرد ؟ میشه یه کمی هم در مورد ویژگی های فنی اون AP توضیح بدین یا اصلاً یه AP مناسب برای این کار معرفی کنید ؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Internet port 80
    اگر از APهای indoor استفاده می کنی میتونی از آنتنهای پنل indoor استفاده کنی که برد اونها رو افزایش چشمگیری میده و البته از آمپلی فایر که من به خاطر ضررهایی که در دراز مدت رو مغز انسان میذاره پیشنهاد نمی کنم...البته به جنس دیوار و سقف و .. هم باید توجه کنی..من کلا برای کارای داخلی مایکرونت رو پیشنهاد می کنم البته باز به قیمت و خیلی شرایط دیگه بستگی داره...برای توضیحات بیشتر می تونی باهام تماس بگیری..

فعلا همین

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran\Esfahan
    چه جوری می تونم باتون تماس بگیرم ؟ شما خودتون هم اینجور محصولات رو برای فروش دارید ؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Internet port 80
    میل من trosec113@yahoo.com و کلا محصولات مربوط به شبکه حالا هر نوعی رو می تونم بهتون سرویس بدم و اگه توضیح بیشتری نمیدم واسه اینه که بچه ها ناراحت میشن تو این تالار کسی غیر کمک و راهنمایی کار دیگه ای بکنه ...ولی در بدترین حالت می تونید از تجربیات هم استفاده کنیم... تا بعد

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •