نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: انتقال پهنای باند؟؟؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran\Esfahan

انتقال پهنای باند؟؟؟

سلام و خسته نباشید

فرض کنید شما در محل کار با استفاده از راهکار ADSL به اینترنت پر سرعت متصل هستید....حالا اگه بخواهید این اینترنت پر سرعت یا به اصطلاح پهنای باند را با جایی Share کنید یا در مواقعی که منزل هستید ، از اون استفاده کنید، امکانش هست؟

خلاصه کلاً منظورم اینه که چه روش هایی برای انتقال اینترنت پرسرعت یا پهنای باند از جایی به یه جای دیگه هست؟

شما میتونی یک مودم و خط تلفن به همین سیستم متصل کنی و از منزل با یک مودم و خط تلفن به این سیستم متصل شی و از اینترنت استفاده کنی ولی به شرطی که این اتصال ADSL شما یک IP معتبر در اختیارتون بذاره .

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran\Esfahan
    منظورت از IP معتبر چیه؟ مگه معتبر و غیر معتبر داریم؟ منظورت Static و Dynamic بودن IP هست؟

یه سوال دیگه هم دارم...من از منزل باید با مودم و خط معمولی وصل بشم یا در منزل هم باید مودم ADSL و خط مخصوص داشته باشم؟ .......فکر نمی کنم با مودم و خط عادی بتونم این پهنای باند رو به منزل منتقل کنم.... اصلاً...چون فرکانس های زیر 4khz را فقط عبور میده

سلام

چهار رنج آی پی نامعتبر وجود داره مه فقط برای شبکه های محلی استفاده میشه من الان دوتای اونها رو یادم است 192.168 و 10.1
    غیر از این چهار رنج ما بقی آی پی ها معتبر هستند. آی پی های نامعتبر نمب تونند در اینترنت استفاده شوند.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran\Esfahan
    سلام

IP معتبر و غیر معتبر رو که می دونم اما مشکلم اینه که ....حالا کلاً آخرش من به طور دقیق نفهمیدم چه جوری و با چه تجهیزاتی میشه پهنای باند رو منتقل کرد....می شه واضح و دقیق بگید؟

Wink

سلام

1- شما یه مودم بذار روی سرور که همیشه به اینترنت وصله. یه مودم هم که توی خونه داری.
    2- تعیین سرور DHCP
    روی سرور اینترنت اگر DHCP داشته باشی (در صورتی که سیستم جدایی برای DHCP داری باید روی اون سیستم همه کارها رو انجام بدی) (اگر domainدارید مودم رو روی سرور دومین بذار که احتمالا DHCP هم باید روی اون باشه)
    3- Remote Access Service رو کانفیگ کن (کار سختی نسیت نگاهش کنی متوجه می شی)
    4- از خونه با شماره تلفنی که وصل به سرور هست تماس بگیر
    5- (اگر دومین داری با Username,Password دومین وارد شو) در غیر این صورت یک User,Pass روی سرور ساختی که حالا با اون وصل می شی

یه راهنمایی "شما می تونی به دنبال سرویس RAS باشی"

سلام اقایه کلایدیاتور من هیجی نفهمیدم خواهشمندم زیره دیبلمی صحبت کنید و به زبونه ساده تر که بفهمم اکه لطف کنید مرحله به مرحله یاد بدین متشکرم

تاپیک های مشابه

1. سوال در مورد چگونگی محدود کردن گزارش؟؟؟
    نوشته شده توسط atn_1366 در بخش Access
    پاسخ: 14
    آخرین پست: یک شنبه 22 اردیبهشت 1387, 14:24 عصر
  2. اپلود سایت روی هاست؟؟؟
    نوشته شده توسط fateme_shourabi در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 03 بهمن 1385, 13:27 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •