نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: پشتیبان گیری اتوماتیک از فایل های کلاینتها

پشتیبان گیری اتوماتیک از فایل های کلاینتها

با سلام .
    دوستان .مشکل من این هست که میخوام از فایلهای روزانه ای که توسط کاربران مختلف در کامپیوترهای مختلفی که عضو دامین هستند اتوماتیک پشتیبان گیری کنم. یعنی به طور روزانه از همه فایلهای موجود در کلاینتها به طور نرمال یا اینکریمنتال یا dialy پشتیبان بگیرد. خواهشمندم کسانی که بلد هستند به طور واضح روش این کار رو راهنمایی کنند.

با تشکر

اصلا برای چی میخوای این کار رو بکنی؟

شما اصلا چرا این سئوال رو پرسیدین؟

نقل قول نوشته شده توسط mhjb
    اصلا برای چی میخوای این کار رو بکنی؟
    دوست عزیز سئوالتون خیلی جالب نبود.

میدونیم که هیچ وقت نمیتونیم کاربران را وادار به بک آپ گرفتن از فایلهای خود بکنیم.یعنی یا همیشه یادشون میره یا زورشون میاد .اینکه پرسیدین چرا میخواین اینکار رو بکنین(که کاملا بی مورد و بدون فکر پرسیده شد) باید بگم که چنانچه فایلهای یک کلاینت در اثر یک اتفاق(مثلا هارد خراب شود)ما بتونیم از نسخه پشتیبان آن برای بازگرداندن آن استفاده کنیم.
    اگه هم منظورتون استفاده از فایل سرور هست که متاسفانه بدلیل نداشتن هارد سرعت بالا مثل اسکازی نمیتونیم این سرور رو داشته باشیم .

در هر صورت مرسی که وقت گذاشتین و به این تاپیک اومدین.

سلام

اگر شما از HomeFolder استفاده کنی می تونی فایلها رو روی سرور نگه داری اما اگر سرعت شبکه ات و حجم هاردت پایینه یا ... می تونی فولدرهای کاربران رو Offline Avilable کنی.
    FolderProperties\Offlie\Make Offline Avilable
    شاید این به دردت بخوره نمی دونم.
    ;-)

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran\Esfahan
    سلام

شما از دستگاهی به نام NAS برای این کار می تونید استفاده کنید که با کابل RJ-45 به سوئیچ وصل می شه و قابل تنظیم برای هر نوع پشتیبان گیری است : NAS : Network Attached storage علاوه بر این کاری که گفتم، همونطور که از اسمش پیداس این دستگاه یک نوع حافظه Share شذه در شبکه هم به حساب می آید....

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran\Esfahan
    نقل قول نوشته شده توسط mRizvandi
    سلام

اگر شما از HomeFolder استفاده کنی می تونی فایلها رو روی سرور نگه داری اما اگر سرعت شبکه ات و حجم هاردت پایینه یا ... می تونی فولدرهای کاربران رو Offline Avilable کنی.
    FolderProperties\Offlie\Make Offline Avilable
    شاید این به دردت بخوره نمی دونم.
    ;-)
    آقای mRizvandi می شه فقط توضیح بدین این راهنمایی مفیدی که کردین چه ربطی به اون سوالی داشت که در تاپیک هست ؟

برای کاربرات با NTbackup انواع backu[ را تعریف کن که به صورتScheduled کار میکنه میتونی مقصد را هم روی درایو شبکه(سرور) انتخاب کنی

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran\Esfahan
    نقل قول نوشته شده توسط MM_Mofidi
    برای کاربرات با NTbackup انواع backu[ را تعریف کن که به صورتScheduled کار میکنه میتونی مقصد را هم روی درایو شبکه(سرور) انتخاب کنی
    مرسی از توضیح خوبتون...توی win2003 هم میشه این کار رو انجام داد ؟ در NT باید کدوم قسمت این کار را انجام بدیم ؟ منظورم اینه که اون کاری که گفتید رو چه جوری میشه انجام داد ؟ مرسی

1-in run menu Type NTBACKUP
    2-set a back up Task(destination On Server)
    3- set is as a Scheduled Task
    البته چون برنامه سوئیچ هم قبول میکنه میتونی با startup اسکریپت به طور خود کار ایجاد یا اجراش کنی

Wink

نقل قول نوشته شده توسط hamidr1st
    سلام

شما از دستگاهی به نام NAS برای این کار می تونید استفاده کنید که با کابل RJ-45 به سوئیچ وصل می شه و قابل تنظیم برای هر نوع پشتیبان گیری است : NAS : Network Attached storage علاوه بر این کاری که گفتم، همونطور که از اسمش پیداس این دستگاه یک نوع حافظه Share شذه در شبکه هم به حساب می آید....
    حق با شماست من موضوع رو اشتباهی گرفتم و NAS رو بسیار می پسندم و فکر می کنم در آینده هم از اون استفاده بیشتری بشه.
    متشکر از تذکرتون

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran\Esfahan
    نقل قول نوشته شده توسط mRizvandi
    حق با شماست من موضوع رو اشتباهی گرفتم و NAS رو بسیار می پسندم و فکر می کنم در آینده هم از اون استفاده بیشتری بشه.
    متشکر از تذکرتون
    خواهش می کنم ... منم تبریک می گم به شما به خاطر این انتقاد پذیری تون

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •