نمایش نتایج 1 تا 13 از 13

نام تاپیک: Solutions

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran\Esfahan

Solutions

با سلام

آیا سایت یا کتاب مناسب و مفیدی وجود دارد که به ارائه سوالات مختلف در زمینه های مختلف شبکه نموده باشد و سپس Solution مربوط به آن را نیز مطرح نماید و کلاً بحث عمقی در این رابطه کند ؟

سلام

تنها کتابی که برای شبکه بصورت فارسی و خوب وجود داره (بر اساس اون چیزی که شما نظرتون هست) فقط کتاب "مرجع کامل شبکه هست" مترجم اون هم خانم لیلی ... انتشارات نشر علوم هست. (فامیلی مترجم یادم رفته)
    متاسفانه این چیزی که می خواید تاحالا تو هیچ کتابی نیومده (یا من نمی دونم)

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran\Esfahan
    نقل قول نوشته شده توسط mRizvandi
    سلام

تنها کتابی که برای شبکه بصورت فارسی و خوب وجود داره (بر اساس اون چیزی که شما نظرتون هست) فقط کتاب "مرجع کامل شبکه هست" مترجم اون هم خانم لیلی ... انتشارات نشر علوم هست. (فامیلی مترجم یادم رفته)
    متاسفانه این چیزی که می خواید تاحالا تو هیچ کتابی نیومده (یا من نمی دونم)
    مرسی، منظورم فقط مرجع فارسی نبود، اگه مرجع انگلیس هم سراغ دارید به من بگید

سلام

منابع انگلیسی هم میشه رفت سراغ مایکروسافت پرس:
    Windows Server 2003 Planning, Implementing, Structure
    و
    MCSE All Press

" ارائه سوالات مختلف در زمینه های مختلف شبکه نموده باشد و سپس Solution مربوط به آن را نیز مطرح نماید و کلاً بحث عمقی در این رابطه کند ؟ "

راجع به شبکه ندیدم اما راجع به امنیت شبکه hackers challenge2 کتاب بسیار جالبیه.به صورت داشتانی با متن بسیار جالب قضیه رو مطرح می کنه و راه حل رو هم ارائه میده
    Artists use lies to tell the truth while politicians use them to cover the truth up

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Internet port 80
    شما کتاب Managing and planing infrastructure رو بخونید و بعد کتاب Network link و بعد کتاب network OS حالا برید سراغ تجربه.....

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran\Esfahan
    شما خودتون تجربه رو از کجا کسب کردید ؟ چون شبکه تنها علمی هست که به خاطر تجهیزات گرونش ، خیلی سخت میشه توش کسب تجربه کرد...

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Internet port 80
    اگه شانس داشته باشی و بابات ISP داشته باشه و عموت VOIP و برادرت Hosting و خودت هم تو Programming باشی زیاد گرون در نمیاد....
    ولی در حالت کلی از نرم افزارهای شبیه ساز شبکه و روتر و سویچ و جدیدا هم شبیه ساز شبکه های بی سیم می تونید استفاده کنید و یه کارگاه کوچیک و ارزون تو خونه هم کار جالبی می تونه باشه...

انسان زرنگ کسی هستش که از تجربیاتش در آینده استفاده کنه ولی انسان عاقل کسی هستش که از تجربیات دیگران استفاده کنه!!!
    فعلا

سلام

بحث نرم افزار شبیه ساز شد: یک برنامه بسیار قدرتمند با انواع ورژنهای مختلف به نام Bosson هست که شبیه سازی کل شبکه رو باهاش انجام داد. خیلی کامله (البته اگر نسخه سی دی کاملش رو داشته باشین)
    من خودم سی دیش رو از eMule دانلود کردم

کاربر دائمی آواتار hmm
    محل زندگی
    ایران - یزد
    "نرم افزارهای شبیه ساز شبکه و روتر و سویچ "
    میشه بیشتر توضیح بدین

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran\Esfahan
    نقل قول نوشته شده توسط mRizvandi
    سلام

بحث نرم افزار شبیه ساز شد: یک برنامه بسیار قدرتمند با انواع ورژنهای مختلف به نام Bosson هست که شبیه سازی کل شبکه رو باهاش انجام داد. خیلی کامله (البته اگر نسخه سی دی کاملش رو داشته باشین)
    من خودم سی دیش رو از eMule دانلود کردم
    eMULe یک وب سایته ؟ آدرسش رو میشه بدین ؟

آیا نرم افزارهای شبیه سازی مثل bosson حالت user-friendly دارند ؟

آیا bosson فقط برای تمرین درس های تخصصی مثل CCNA ساخته شده یا کارهای خیلی ساده شبکه هم میشه توش شبیه سازی کرد ؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Internet port 80
    توضیح اینکه این نرم افزار رو نصب میکنی و بعد مثل یه شبکه بهت نقشه میده و تو کانفیگ می کنی و ......
    خیلی راحت و اکثرا خوب برای شروع

Wink

سلام

eMule یک نرم افزار PTP است و جهت به اشتراک گذاری فایلها در اینترنت استفاده میشه و کاربران بسیار زیادی در کل دنیا داره یعنی فایلهای بسیار زیادی در کل دنیا در دسترس همه کاربران قرار داره. سایت eMule هم که برنامه و کد برنامه رو در اون میشه پیدا کرد اینه:
    htt:\\www.eMule-Project.net

اشتباه نشه این لوگوی eMule هست

اما درباره Bosson انواع نسخه های مختلفی داره که در اون تجهیزات مختلفی رو میشه پیدا کرد. به روش Drag and Drop کار میکنه بسیار هم ساده است. از نسخه چند مگابایتی تا یک سی دی هم داره.

;-)
    آخرین ویرایش به وسیله mRizvandi : یک شنبه 24 مهر 1384 در 17:02 عصر

تاپیک های مشابه

1. Backup solutions
    نوشته شده توسط mhaeri در بخش SQL Server
    پاسخ: 5
    آخرین پست: شنبه 04 مهر 1383, 11:16 صبح
  2. Advanced Data Access Solutions
    نوشته شده توسط JavanSoft در بخش برنامه نویسی در Delphi Prism
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 05 اسفند 1382, 11:10 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار