نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: یه سوال در مورد روتر........

منتظر تایید آدرس ایمیل آواتار javadonline
    محل زندگی
    javad2395@kashan.com

یه سوال در مورد روتر........

سلام دوستان

من فکر می کنم روترمون که توی مرکز آموزشی کار می کنم ویروسی شده است .چون 1 - سرعت خطمون پایین اومده 2- چراغ actv اون هم وحشتناک چشمک میزند .

من اومدم کابلشو از تو سوییچ در اوردم و یه کار بار هم خاموش روشن کردم روترو باز ادامه داره ( کابلشو در اوردم هنوز چشمکاش وحشتناکه )
    آیا درست متوجه شدم یا اگه مشکلی داره راهنماییم کنید ممنون میشم

Access List

سلام

روترتون چیه و چه اتصالاتی داره ، اگر دوست داری Access List که توی کانفیگتون تنظیم کردید رو Copy & Paste کنید تا اگر مشکلی داره رفع کنیم و اگر نیاز به کامل کردن باشه کاملترش کنیم

موفق باشی

MRTG

اگر وارد هستی قبل از کاری که در پست قبلی گفتم MRTG رو هم بروی Device فعال روترت چک کن

VIP آواتار mnajafi
    محل زندگی
    مشترک مورد نظر در دسترس نیست!!!!

مشکل router

سلام
    یه بار ما هم همین مشکل روپیدا کردیم.ظاهرا یکی از stationها آلوده بود و با ارسال بیش از حد request بطوریکه تمام مسیر رو می بست باعث اختلال توی کار روتر شده بود.من پیشنهاد می کنم قبل از دستکاری تنظیمات روتر stationها رو چک کنی.
    محمد نجفی
    اولین گام دانش و آگاهی جستجوی آن است.
    www.motafaker.com

Update

سلام ؛

صحبت شما کاملا صحیح و درسته ، سیستم عامل استیشنها رو حتما به روز رسانی کنید و بعد از اون اگر مشکل حل نشد Access List رو چک کنید ، میتونید یک Access List بنویسید و روی کارت شبکه روترتون اعمال کنید و Gateway استیشنها رو روتر قرار بدید ، پس از این دیگه مشکلی نخواهید داشت مگر اینکه Worm های جدید با Port های جدید بیاد که اونم باید به Access List اضافه کنید

موفق باشید

منتظر تایید آدرس ایمیل آواتار javadonline
    محل زندگی
    javad2395@kashan.com
    ممنون از لطفتون مشکلم کما بیش حل شد

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •