نمایش نتایج 1 تا 29 از 29

نام تاپیک: ایجاد ظاهری زیبا برای برنامه

کاربر دائمی آواتار bade saba
    محل زندگی
    bargsabzb.ir

ایجاد ظاهری زیبا برای برنامه

سلام خدمت تمام دوستان برنامه نویس

حقیقتش من تا به حال خیلی به ظاهر برنامه هایی که مینوشتم اهمیت نمی دادم تا این که یکی از دوستان گفت ظاهر برنامه هات خیلی تکراری هست

من یه سرچی راجب به این که چجوری میشه ظاهر برنامه رو مناسب کرد انجام دادم نتیجه این که راه اصولی این کار استفاده از wpf است البته با روشهای دیگه هم میشه این کار رو انجام داد مثلا روشی که دوستمون تو این پست توضیح داده اما این روشها نیاز به یاد گیری اون روشها داره که زمان بر هست و نیاز داره مدتی آدم کار کنه تا بتونه به راحتی از این روشها استفاده کنه.
    من روش ساده و سریع الوصولی میخوام که بشه ظاهر برنامرو از این حالت تکراری در بیاره جایی خوندم که کامپوننت هایی برای این کار هست اما چیز زیادی در این بارش پیدا نکردم چیزی که مثلا دکمه هارو گرافیکی کنه یا همچین کارایی حالا از دوستان میخوام اگه اطلاعاتی دارند که بشه ظاهر برنامه رو از این وضعیت همیشگی در بیاره به من کمک بکنن اگه کامپونتی میشناسن یا کلا هر نوع اطلاعاتی که کمک کنه در زمان کم ظاهری قشنگ برای برنامه درست کرد به من کمک کنن

کاربر دائمی آواتار M.YasPro
    محل زندگی
    Kernel

نقل قول: ایجاد ظاهری زیبا برای برنامه

کاربر دائمی آواتار mostafa_shoakry
    محل زندگی
    فعلا که ساکن اردبیلم

Talking نقل قول: ایجاد ظاهری زیبا برای برنامه

نقل قول نوشته شده توسط bade saba مشاهده تاپیک
    سلام خدمت تمام دوستان برنامه نویس

حقیقتش من تا به حال خیلی به ظاهر برنامه هایی که مینوشتم اهمیت نمی دادم تا این که یکی از دوستان گفت ظاهر برنامه هات خیلی تکراری هست

من روش ساده و سریع الوصولی میخوام که بشه ظاهر برنامرو از این حالت تکراری در بیاره جایی خوندم که کامپوننت هایی برای این کار هست اما چیز زیادی در این بارش پیدا نکردم چیزی که مثلا دکمه هارو گرافیکی کنه یا همچین کارایی حالا از دوستان میخوام اگه اطلاعاتی دارند که بشه ظاهر برنامه رو از این وضعیت همیشگی در بیاره به من کمک بکنن اگه کامپونتی میشناسن یا کلا هر نوع اطلاعاتی که کمک کنه در زمان کم ظاهری قشنگ برای برنامه درست کرد به من کمک کنن
    اگه می خوای خودت اون جور که می خوای فرم برنامتو طراحی کنی بهتر از نرم افزار بسیار زیبای Microsoft Expression Blend استفاده کنی که نسخه ی 4 رش تو بازار هست.متاسفانه آموزش فارسی در این زمینه در بازار اصلا وجود نداره و باید از بچه های این سایت کمک بگیری.
    حالا از بچه های این سایت زحمتشو کشیدن یه چن تا آموزش خودشون ساختن و تو سایت قرار دادن.
    برو به آدرسی که در امضای من قرار داره.آموزش هاش ارزشمند هست.
    در ضمن یه آموزش مجانی هم (نه کلا) سایت لیندا قرار داده اما برا بلند 2 هست ولی زیاد فرق ندارن تو اصولشو یاد بگیر بقیش حله.سایت لیندا
    حالا انتخاب با خودت هست:استفاده از کامپوننت کرک شده یا طراحی اونچه که خودت می خوای ؟
    موفق باشی

VIP آواتار مهدی فرزاد
    محل زندگی
    اهواز

سلام
    در حال حاضر به عقيده من استفاده از تكنولوژي WPF براي اين كار بهترين راه حل هست
    شما نياز به فراگيري XAML و همچنين استفاده از نرم افزار Blend رو داريد
    به تالار WPF سر بزنيد

من يك سري آموزش ويدئويي فارسي تهيه كردم كه ميتونيد در لينك زير ببيند و به اين آموزشها اضافه خواهد شد
    http://www.barnamenevis.org/sh...d.php?t=251604

در لينك زير هم ميتونيد يك نمونه از ظاهر برنامه اي رو كه با WPF ساختم ببيند البته به دات نت 4 نياز هست و در آخرين پست اين لينك عكس تكميل شدش هم هست ملاحظه كنيد
    http://www.barnamenevis.org/sh...d.php?t=249784

محل زندگی
    bargsabzb.ir

Cool نقل قول: ایجاد ظاهری زیبا برای برنامه

ممنون از دوستان به خاطر مواردی که اشاره کردن
    اما مسئله مهم در حال حاضر برای من زمان هستش استفاده از wpf و یا blend بدون شک روش اصولی این کار هست اما یاد گیری این دو موضوع برای منی که هیچ پیش زمینه ای در مورد این دو موضوع ندارم مستلزم تمرین و گرفته شدن زمان زیادی هست من فعلا روشی میخوام که در این بازه زمانی تا یادگیری موارد بالا بتونم به سادگی ظاهری قابل قبول و غیر تکراری به برنامم بدم مثلا DataGrid هایی که گرافیکی تر باشند یا tabControl هایی که ظاهر جالبتری داشته باشن تا زمانی که wpf رو یاد بگیرم و بتونم اون چیزی که خودم میخوام رو طراحی کنم

منم فرماموم يخواستم از حالت عادي در بيارم اسكين گذاشتم هيچ كدوم حني sunisoft خوب نبود و سرعتو اورد پايين مجبور شدم دارم با janus كامپوننت هامو عوض ميكنم يه كم سرعت اومده پايين ولي واقعا زيبا شده

محل زندگی
    bargsabzb.ir

نقل قول نوشته شده توسط mehdis2 مشاهده تاپیک
    منم فرماموم يخواستم از حالت عادي در بيارم اسكين گذاشتم هيچ كدوم حني sunisoft خوب نبود و سرعتو اورد پايين مجبور شدم دارم با janus كامپوننت هامو عوض ميكنم يه كم سرعت اومده پايين ولي واقعا زيبا شده

میشه راجب به janus توضیح بیشتری بدید؟؟؟ از کجا میشه دانلودش کرد و روش استفاده ازش چه جوری هست؟؟؟؟
    ببخشید اگه سوالام خیلی ابتدایی هست

دوست من به اين تاپيك سري بزن
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=200129
    ميتوني از دات نت بار هم استفاده كني كه ظاهر برنامه را مثل office2007 ميكنه
    موفق باشيد

کاربر دائمی آواتار صباح فتحی
    محل زندگی
    سنندج

واسه اینکه ظاهر برنامت در WinApp خو.ب باشه از کامپوننت Janus,Dev Express,DotNetBar,Telerikاستفاده کن
    من با همشون کارکردم اماتلریک روو دوس دارم هم stable هست همRTL
    ناگفته نمونه سلیقه هم خیلی مهمه

کاربر دائمی آواتار flash118
    محل زندگی
    بسته های شبکه

دوست عزیز با سلام هم میتونی از کامپونتت که صباح عزیز گفت استفاده کنی و هم یه نمونه تم های زیبا و کم هم با نام irskin خستن حدود 52 تم زیبا و کم حجم برای فرم ها هستن دیدنش خالی از لطف نیست بگردی هست پیدا نکردی بگو برات آپلود کنم راستش باید بگردم برای همین دم دست بود برات آپلودش می کردم موفق باشی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    گلستان

سلام.
    زیبایی فرم مهمه اما چیزی که مهمتره اینه که این زیبایی باید باب میل کاربر باشه ، یعنی شما باید نسبت به اینکه "چه کسانی از برنامه شما استفاده خواهند کرد"، ظاهر اونو تغییر بدید. خیلی رو ظاهر برنامه سخت گیری نکنید، برعکس ، تا میتونید در بهبود عملکرد و کارایی برنامه تمرکز کنید . چرا که، اگر شما بهترین ظاهر را هم فراهم کنید، اما برنامه دارای کوچکترین باگ در عملکردش باشه، کاربر تمام علم و ....... شما را زیر سئوال خواهد برد. ضمن اینکه متفاوت بودن، همیشه، دلیل بر رضایت کاربر نخواهد بود. اگر قصد طراحی برای شرکتی خاص دارید، نظر آنها را جویا شوید . اما اگر در سطح وسیع فعالیت میکنید، اغلب سادگی و شبیه به سایر نرم افزارها بودن، را ترجیح میدهند (البته این نظر شخصیه منه و بالطبع هیچ سندیتی هم وجود نداره). فراموش نکنید که ظاهر زیبا فقط چند روز جذابیت خواهد داشت و بعد از گذشت چند روز، عادی خواهد شد.

موفق باشید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

سلام به همه دوستان
    وممنون از كمك هاشون
    دوستان من شنيدم جانوس در حجم بالا سرعتش پايين مياد پس بايد چي كار كرد؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

دوستان كسي ادرس دانلود گريد جانوس داره؟

محل زندگی
    bargsabzb.ir

Thumbs up نقل قول: ایجاد ظاهری زیبا برای برنامه

ممنون از لطف همه دوستان که پست من رو جواب دادن

نقل قول نوشته شده توسط صباح فتحی مشاهده تاپیک
    واسه اینکه ظاهر برنامت در WinApp خو.ب باشه از کامپوننت Janus,Dev Express,DotNetBar,Telerikاستفاده کن
    من با همشون کارکردم اماتلریک روو دوس دارم هم stable هست همRTL
    ناگفته نمونه سلیقه هم خیلی مهمه

من یه سرچی زدم dotnetbar رو پیدا کردن حجمش 1.5 مگ بود telerik رو پیدا کردم حجمش حدود 1 گیگ بود نسخه 2010 میخواستم ببینم خودشه یا نه قیل از دانلود چون یه مقدار زیاده

یه سوال داشتم اونم اینه که این واسط های گرافیکی چقدر رو سرعت برنامه تاثیر دارن دوستانی که استفاده کردن نظرشون رو لطفا بگن

من یه سرچی زدم dotnetbar رو پیدا کردن حجمش 1.5 مگ بود telerik رو پیدا کردم حجمش حدود 1 گیگ بود نسخه 2010 میخواستم ببینم خودشه یا نه قیل از دانلود چون یه مقدار زیاده

یه سوال داشتم اونم اینه که این واسط های گرافیکی چقدر رو سرعت برنامه تاثیر دارن دوستانی که استفاده کردن نظرشون رو لطفا بگن
    آره دوست عزیز telerik دقیقا 901 مگ هست دارم دانلودش میکنم الان ولی dotnetbar فکر کنم حجمش بیشتر باشه
    فقط بنده نتونستم janus و irskin رو پیدا کنم اگه کسی آدرس دانلودش رو داره لطف کنه در اختیار من هم بذاره

محل زندگی
    bargsabzb.ir

Thumbs up نقل قول: ایجاد ظاهری زیبا برای برنامه

نقل قول نوشته شده توسط flash118 مشاهده تاپیک
    دوست عزیز با سلام هم میتونی از کامپونتت که صباح عزیز گفت استفاده کنی و هم یه نمونه تم های زیبا و کم هم با نام irskin خستن حدود 52 تم زیبا و کم حجم برای فرم ها هستن دیدنش خالی از لطف نیست بگردی هست پیدا نکردی بگو برات آپلود کنم راستش باید بگردم برای همین دم دست بود برات آپلودش می کردم موفق باشی
    ممنون از راهنمایتون
    من این پست رو در این زمینه پیدا کردم که فکر کنم منظور شما هم همین بوده اما مسئله اینه که بعد اضافه کردن skin به برنامه هایی که دارم به شکل قابل توجه ای سرعت کار برنامه پایین میاد آیا راهی هم برای حل این مشکل هست؟؟؟؟

محل زندگی
    سنندج

نقل قول نوشته شده توسط sara_traveler مشاهده تاپیک
    دوستان كسي ادرس دانلود گريد جانوس داره؟
    سلام
    اینجارو ببین خیلی باهاش حال میکنم

محل زندگی
    سنندج

تلریک q1q2 بالای 5گیکه هستش...من دارم واقعا گل کاشته
    واسه سرعت اسکین هم عرض کنم که خیلی مزخرفه سرعت رو به کل پایین میاره

محل زندگی
    سنندج

اینجا دات نت بار 9 داره ببین
    http://freecomponents.blogfa.com/
    گرافیک برنامه باید خوب و کاربرپسند باشه
    نه جلف و بچگونه!!!!!
    خلاصه یه جوری باشی کاربر خسته نشه..اما اینم بگم همه چی به ظاهر نیست اصل کاراییه (برنامه بدون باگ)

محل زندگی
    bargsabzb.ir

Red face نقل قول: ایجاد ظاهری زیبا برای برنامه

تلریک q1q2 بالای 5گیکه هستش...من دارم واقعا گل کاشته
    واسه سرعت اسکین هم عرض کنم که خیلی مزخرفه سرعت رو به کل پایین میاره

تو بازار هست یا حتما باید دانلود کرد؟؟؟؟ تاثیر انها رو سرعت برنامه چه جوریه؟؟؟

محل زندگی
    سنندج

تو بازار هست یا حتما باید دانلود کرد؟؟؟؟ تاثیر انها رو سرعت برنامه چه جوریه؟؟؟
    توی سایت سافت گذر لینک دانلود و سفارش داره من نمیتونم لینک بزارم چون جریمه میشم خواستی پیام خصوصی بدین میزارم
    طبیعتا سرعتش مثل خود دات نت که نیست ااما کندهم نیست من راضیم

محل زندگی
    bargsabzb.ir

Thumbs down نقل قول: ایجاد ظاهری زیبا برای برنامه

این janus که من دانلود کردم trial هستش اگه از این کامپوننت استفاده کنیم کاربر نهایی در استفاده از برنامه دچار مشکل نمیشه؟؟؟؟ اگه patch نصب کنیم چی؟؟؟؟ بعدا چک نمیشه که این کرک اصلی استفاده شده یا نه؟؟؟

محل زندگی
    bargsabzb.ir

Lightbulb نقل قول: ایجاد ظاهری زیبا برای برنامه

من Janus رو دانلود کردم اما به نظرم هیچ چیز خاصی نداشت همه قسمتاش تقریبا مثل کنترلهای عادی بود. من اشتباه دانلود کردم یا واقعا همینجوری هست؟؟؟؟ چون dotNetBar خیلی گرافیکی تر و جذابتر بود

محل زندگی
    سنندج

من Janus رو دانلود کردم اما به نظرم هیچ چیز خاصی نداشت همه قسمتاش تقریبا مثل کنترلهای عادی بود. من اشتباه دانلود کردم یا واقعا همینجوری هست؟؟؟؟ چون dotNetBar خیلی گرافیکی تر و جذابتر بود
    آقا/خانم عزیز من میگم برو بازار Telerik و Dev رو بخر ببین چه چیزایی داره!
    دقیقا شما به چه کامپوننتی نیاز دارید

محل زندگی
    bargsabzb.ir

Wink نقل قول: ایجاد ظاهری زیبا برای برنامه

آقا/??? عزیز من میگم برو بازار Telerik و Dev رو بخر ببین چه چیزایی داره!
    دقیقا شما به چه کامپوننتی نیاز دارید
    من کامپوننت خاصی مد نظرم نیست دارم کامپوننت هایی که شما و دوستان معرفی کردید رو تست میکنم ببینم چی از توش در میاد و کدوم زیباتره و هر کدوم رو سرعت چقدر تاثیر دارن و این تاثیر قابل توجه هست یا نه که برای استفاده از اون کامپوننت تو پروژه هام تصمیم بگیرم.

دو تا کامپوننت رو هم حتما تهیه خواهم کرد ممنون

کاربر دائمی آواتار ایمان مدائنی
    محل زندگی
    تهران

دوست عزيز تمام كامپوننت ها رو سرعت تاثير دارن
    حالا هركدوم به اندازه خودشون رو سرعت تاثير ميزارن
    اگر سرعت برنامه ات برات مهمه از كامپوننت استفاده نكن

من از dev و janus و DotNetBar استفاده مي كنم

شما ببین چه چیزهایی نیاز داری روی فرم همون ها کامپوننت های جالبی براش پیدا میشه می تونی از سری کامپوننت های Div استفاده کنی

کاربر دائمی آواتار flash118
    محل زندگی
    بسته های شبکه

با سلام
    در تکمیل خواسته خانوم sara_traveler و صباح عزیز که لینکی داده بودن منم میخواهم تکمیلش کنم که دوستان دیگه مشکلشون برطف شه ببخشید امیدوارم مفید واقع شه کامپوننت های کم یابی داره و رایگان و معتبر هست
    http://www.rasekhoon.net/software/Category-85-1.aspx

محل زندگی
    bargsabzb.ir

Red face نقل قول: ایجاد ظاهری زیبا برای برنامه

نقل قول نوشته شده توسط flash118 مشاهده تاپیک
    با سلام
    در تکمیل خواسته خانوم sara_traveler و صباح عزیز که لینکی داده بودن منم میخواهم تکمیلش کنم که دوستان دیگه مشکلشون برطف شه ببخشید امیدوارم مفید واقع شه کامپوننت های کم یابی داره و رایگان و معتبر هست
    http://www.rasekhoon.net/software/Category-85-1.aspx

دوست عزیز راجب به نرم افزار Codejock.Xtreme.Suite.Pro.ActiveX.v13.4.0 اطلاعی دارید؟؟؟ من نسبش کردم اما نحوه کارش با بقیه کامپوننت ها کمی فرق میکنه مثل این که فرم رو باید جدا طراحی کنی و بعد وارد VS کنی.
    اگه کسی کار کرده یه راهنمایی بکنه لطفا

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •