نمایش نتایج 1 تا 21 از 21

نام تاپیک: من میخواهم شبکه شروع کنم دوستان عنایت بفرمایند یه کتابی.....

من میخواهم شبکه شروع کنم دوستان عنایت بفرمایند یه کتابی.....

ادامه تیتر ::نوشتن::

چیزی معرفی کنند تا من شروع کنم :mrgreen: البته خیلی هم پرت نیستم توپولوژی ها و کلا اشنایی اولیه و تپوری بلدم :mrgreen: برای پیشرفت و کار با شبکه چه کنم :strange: و کتاب هم خیلی دوست دارم :flower:

ممنون از لطف دوستان :flower: :موفق: :موفق: :thnx:

کتاب خیلی خوبه ولی سعی کن عملی هم کار کنی
    میتونی از +Network شروع کنید

بهتره یه کلاس بری
    Artists use lies to tell the truth while politicians use them to cover the truth up

خود آموز tcp/ip هم خوبه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    استان فارس
    بهتره یه کلاس بری
    این از همه اش بهتره :wink:

از تمامی دوستان متشکرم ولی من وقت کلاس رفتن را ندارم کتاب بهتره باز هم سپاسگزارم :sunglass: :موفق:

وقت کلاس رفتن را ندارم
    پیدا کردن یک استاد خوب می تونه بهت کمک کنه در زمان و هزینت صرفه جویی کنی.
    تو الان نمیدونی دنبال چه چیزی باید بگردی.حتی نمیدونی به چه چیزی احتیاج داری.

در هر صورت :
    چون احتمالا به محیط واقعی شبکه دسترسی نداری :
    - Virtual PC رو نصب کن.
    - یک سیستم 2003 بعلاوه یک XP بر روش بریز.
    - یک کتاب مناسب برای آشنایی با شبکه در ویندوز پیدا کن.(احتمالا تو ebook هام یه چیزی برات پیدا می کنم،فعلا دو مرحله اول رو انجام بده)
    - با مطالعه کتاب ، تمرین و سئوال سعی کن مبانی شبکه بندی در ویندوز رو در حد قابل قبولی یاد بگیری
    - راهت رو برای ادامه انتخاب کن
    Artists use lies to tell the truth while politicians use them to cover the truth up

مرسی از راهنمایی خوبت چشم vp را نصب میکنم win 2003 server هم دارم و.....

من کتاب شبکه های کامپیوتری نوشته ی آندرو اس تننباوم رو پیشنهاد می کنم.انگلیسیش هست البته مهندس عین الله جعفرنژاد قمی هم اونو به فارسی ترجمه کرده ناشرش هم علوم رایانه ست.
    مرکز پخش:0216416176
    حدود 700 و خورده ای صفحه ست.

دوستان من یک رایانه بیشتر توو خونه ندارم و می خوام مسائل مربوط به شبکه بندی رو یاد گبیرم چی کار باید بکنم

چون احتمالا به محیط واقعی شبکه دسترسی نداری :
    - Virtual PC رو نصب کن.
    - یک سیستم 2003 بعلاوه یک XP بر روش بریز.
    - یک کتاب مناسب برای آشنایی با شبکه در ویندوز پیدا کن.(احتمالا تو ebook هام یه چیزی برات پیدا می کنم،فعلا دو مرحله اول رو انجام بده)
    - با مطالعه کتاب ، تمرین و سئوال سعی کن مبانی شبکه بندی در ویندوز رو در حد قابل قبولی یاد بگیری
    - راهت رو برای ادامه انتخاب کن

سلام و تشکر از تمامی دوستان که مرا در این را راهنمایی کردند

کاربر دائمی آواتار Lus
    محل زندگی
    شهسوار
    بهترن کتاب گوگل و التاویستا و بهترین معلم تجربست
    هر چیزی که برات سؤال هست رو از تو کتاب در بیار

با سلام
    به نظر بنده می تونی یک شبکه مجازی برای خودت در یک کامپیوتر ایجاد کنی .
    و چند دستوری هم وجود دارد جهت تعریف IP و غیره ...
    مثل netstate - ipconfig- ping

برای فهیمدن بپرس نه برای آزار دادن ; که نادان آموزش گیرنده همانند داناست و همانا دانای بی انصاف چون نادان بهانه جوست ! حضرت علی (ع)

"ایول"

می خواستم بدونم هزینه ی یک کلاس واقعا خوب در زمینه ی شبکه چقدر است ؟ که مدرس آن مدارکی مانند Ccna,mcse زا داشته باشد.

من یکی کتاب تننباوم که گفته شد (حالا ترجمه جعفر نژاد یا مهندس ملکیان فرقی نمی کنه البته ترجمه مهندس ملکیان جدید تره )
    یکی هم کتاب "نفوذ گری در شبکه و روش های مقابله با آن" تالیف مهندس ملکیان خیلی عالیه.
    اینو که دارم می گم چون شناخت دارم. استاد ملکیان از بهترین اساتید ما در دانشگاه هستند.

نقل قول نوشته شده توسط نوید باباخانی
    من یکی کتاب تننباوم که گفته شد (حالا ترجمه جعفر نژاد یا مهندس ملکیان فرقی نمی کنه البته ترجمه مهندس ملکیان جدید تره )
    یکی هم کتاب "نفوذ گری در شبکه و روش های مقابله با آن" تالیف مهندس ملکیان خیلی عالیه.
    اینو که دارم می گم چون شناخت دارم. استاد ملکیان از بهترین اساتید ما در دانشگاه هستند.
    البته کتاب نفوذگری در شبکه شباهت عجیبی به counter hack یا ترجمه نه چندان جالب (scriptkiddy=اسکریپت های کوچک) اون از گروه ساحر که با نام hack در بازار موجوده داره

از این نویسنده کتاب اصول مهتدسی اینترنت منتشر شده توسط انتشارات نص کتاب نسبتا جالبیه و برای کسی که حداقل مفاهیم اولیه رو بلده کتاب مفیدی خواهد بود

Talking توضیح

نقل قول نوشته شده توسط houtanal
    البته کتاب نفوذگری در شبکه شباهت عجیبی به counter hack یا ترجمه نه چندان جالب (scriptkiddy=اسکریپت های کوچک) اون از گروه ساحر که با نام hack در بازار موجوده داره

از این نویسنده کتاب اصول مهتدسی اینترنت منتشر شده توسط انتشارات نص کتاب نسبتا جالبیه و برای کسی که حداقل مفاهیم اولیه رو بلده کتاب مفیدی خواهد بود
    انتشارات نص دیگه کیه!!!!!!!!!!!
    میشه توضیح بدی
    چون هیچ کس نمیشناسه

ممنون

سلام
    انتشارات نص هم یه انتشارات مثل خیلی های دیگه.
    آدرسش هم : تهران - میدان انقلاب - خیابان اردیبهشت - بن بست مبین شماره 237

کاربر دائمی
    محل زندگی
    استان فارس
    اول کتاب احسان ملکیان نوشته که در اصل کتاب یه ترجمه آزاد از کانتر هک ه
    چو انتشارات نص هم یه جورایی واقعا انتشارات عجیب و غریبیه چرا که کتابهایی خوبی معمولا چاپ می کنه!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •