نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: اموزش ویدئویی ساخت یک نمایشگر تصویر ساده

مدیر بخش آواتار mmd2009
    محل زندگی
    تهران

اموزش ویدئویی ساخت یک نمایشگر تصویر ساده

با سلام

دوستان عزیز چند وقتی بود همش کار با دیتابیس رو می گفتم گفتم تنوعی بدم به اموزش ها

تو این اموزش چگونگی ساخت یک نمایشگر تصویر ساده رو گفتم

این اموزش در 8 قسمت اماده شده که هر قسمت 2/8MB حجم داره جز بخش اخر

زمان اموزش 25min

امیدوارم براتون مفید باشه

بخش 1

بخش 2

بخش 3

بخش 4

بخش 5

بخش 6

بخش 7

بخش 8

کسی که به خود اطمینان دارد به تعریف دیگران احتیاج ندارد. «گوستاو لوبون»

کاربر دائمی آواتار vandermond
    محل زندگی
    رايانه

نقل قول: اموزش ویدئویی ساخت یک نمایشگر تصویر ساده

دوست عزيز يه (حالا شايد دو) پيشنهاد دارم برات:
    اگه ميشه فايل ها رو كه ميزاري بيشتر توضيح بده و يه جورايي سطح بندي و ... داشته باشه كه دانلودر بدونه به دردش ميخوره يا نه. ميتوني خيلي خلاصه مباحث مطرح شده رو بنويسي.
    يكي ديگه هم اينكه اگه ميتوني يك سري همينطوري قسمت بندي شده آپلود كن (براي Dial-Up)
    يك سري هم فايل كامل رو (براي ...). البته ميدونم دوبار آپلود كردن مشكلاتي داره. حداقل ميتوني تقسيم بندي هات رو كمتر كني(مثلا نهايتا توي سه چهار تا). اينطوري فكر ميكنم براي Dial-Up ي ها هم خوب باشه.

کاربر تازه وارد آواتار pystar
    محل زندگی
    كرمانشاه

با سلام
    آموزش تصویری بسیار جالب بود . دستت درد نکنه استفاده بردم بخصوص تو این کد جدید که ایمیج لیست تعریف کردی . عالی بود.

کاربر تازه وارد آواتار pystar
    محل زندگی
    كرمانشاه

Question نقل قول: اموزش ویدئویی ساخت یک نمایشگر تصویر ساده

با سلام
    دوست عزیزم
    برنامه ای که نوشته بودی دو خط جا مونده داره در قسمت open :
    اگه برای بار اول open بزنیم و عکسهامونو انتخاب کنیم تعدادشون تو لیست ایمیج میفته و مشکلی نداره و میتونیم جلو عقب بریم و مقدار a هم که اول صفر بوده تغییر میکنه .
    اما دوست عزیز اگه توجه کرده باشی و در همون زمان اجرا open دوباره بزنی و عکس انتخاب کنی تعداد اونا + تعداد عکسهای قبلی تو لیست ایمیج میفته و نمایش داده میشه.
    نیاز به این دو خط داره :تو قسمت open ابتدا این دو خط رو وارد میکنیم یعنی مقدار لیست ایمیج باید خالی بشه و متغیر a هم برابر صفر بشه . اینطور با هر بار open زدن ابتدا لیست خالی میشه و بعد دوباره با عکسهایی که انتخاب کردیم پر میشه.
    امیدوارم کد جا مونده باعث سوء تفاهم در تبحر کدنویسی شما نشه.
    البته برنامه در حد خیلی ساده است و اگه بخوایم ادامه اش بدیم خیلی چیزا نیاز داره. اما خوب برنامه تون عالیه چون من استفاده بردم.
    بازم ممنون از برنامه خوبتون.

با تشکر از مطلب مفیدتون ...
    من در مورد ساخت کنترل های سفارشی برای گرید ویو تا حالا اموزشی ندیدم که به زبان ساده و پله پله توضیحی داده باشه ... سورس کدهای زیادی در این رابطه در اینترنت دیدم ... برای مثال برای ساخت یک Datetime picker در گرید ویو سورس کدهای زیادی در اینترنت هست اما اموزش پایه ای وجود نداره ... اگر تجربه ای در این مورد دارید و میتونید یک آموزش در این باره تهیه کنید ممنون میشم ...

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •