صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 91

نام تاپیک: ساخت تلفن گویا به زبان ساده

کاربر تازه وارد آواتار soheil_1367
    محل زندگی
    همین نزدیکی ها

ساخت تلفن گویا به زبان ساده

سلام دوستان من حدود 1 ماه که دارم دنبال تلفن گویا میگردم هر مطلبی که میرم دوستان نوشتن که مطلب هزار بار تکرار شده ولی من که مطلب مفیدی پیدا نکردم از دوستان خواهش میکنم تو این تاپیک به زبان ساده توضیح بدید که باید چیکار کنم شاید خیلی از دوستان هم این مشکل رو داشته باشند

نقل قول: ساخت تلفن گویا به زبان ساده

سلام
    ميشه خواهش كنم منظورتون رو از تلفن گويا واضح تر بيان كنيد

محل زندگی
    همین نزدیکی ها

منظورم اینه که وقتی یکی زنگ زد یه آهنگی پخش بشه بعدش شماره هایی رو که زد بشه مانیتورینگ کرد و بسته به عددش یه آهنگ دیگه پخش بشه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    نا کجا باد

سلام soheil_1367 من هم خودم یک چند وقتی دنبالش بودم و در تایپیک ها دنبالش گشتم ولی چیزی پیدا نکردم اگر کسی در این زمینه کار کرده کمک کنه

محل زندگی
    همین نزدیکی ها

آخه تو همه تاپیک ها نوشتن باید از کامپوننت استفاده کنی ولی یکی نه کامپوننت رو گذاشته نه توضیح داده باید چه جوری ازش استفاده کنیم

کاربر جدید
    محل زندگی
    اصفهان

باسلام به همه دوستان و اساتید محترم
    این موضوع ساخت نرم افزارهای تحت عنوان تلفن گویا ( کالر آی دی) خیلی داره تکراری می شه . بنظر این حقیر استفاده از کامپوننت های آماده که خیلی هاشون با خطوط مخابراتی ما در ایران جواب نمیدند و نیز نیازمند به مودم های خاص هستند چیز جالبی نیست.
    من خودم این راهکار را به دوستان پیشنهاد می دهم چون خودم جواب گرفتم و خیلی هم هزینه بر نیست :
    1- طراحی و ساخت یک ماژول سخت افزاری ( با یک سرچ کوچیک تو اینترنت و یا سایت Eca.ir می تونید گیر بیارید ) که بتونه با استفاده از میکروکنترلر و مدار واسط نمایش کالر آی دی شماره تلفن تماس گیرنده را به سیستم با استفاده از پورت سریال(ترجیحا) و یا USB بفرسته .
    2 - نوشتن یک سرویس ساده برای کنترل سخت افزار و اینکه اطلاعات دریافتی را پردازش کنه ( که تو زبانهای دات نت کار خیلی راحتی هستش)
    نکته برای اونهایی که فکر کار کردن با USB اذیتشون می کنه اینه که نیاز نیست اطلاعات جامعی درباره اون داشته باشند( که اگه داشته باشند بهتره) ، فقط کافیه یه مبدل سریال به USB بخرند و از طریق پورت سریال مجازی که به لیست COM های سیستم اضافه میشه کارخود را تکمیل کنند .
    با تشکر

کاربر جدید
    محل زندگی
    اصفهان

با سلام مجدد با دوستان
    یک نکته یادم اومد ، اگه منظور شما صرف تلفن گویا ( سیستمی که پس از تماس از طرف شخص تماسگیرنده بتونه یک سری جوابگویی هایی را انجام بده ) باید عرض کنم که این نیز خود نیاز به یک سخت افزار اولیه داره که مثلا پس از 5 بار زنگ خوردن تلفن یک کامند را به سیستم کامپیوتری ارسال کنه و بعدش نرم افزار نسبت به نوع درخواست ( که از طرف شخص تماسگیرنده با فشار دادن یکی از شماره های تلفن اتفاق می افته) ، پیغام و یا فرایند مورد نظر را انجام بدهد .
    نکته در اینجاست که قالب این سیستم ها به استفاده از خطوط Tone کار می کنند چون آس سی دیکدری که این کار را انجام می دهد باید ورودیش سیگنال Tone باشه .
    با تشکر از توجه شما .

نقل قول نوشته شده توسط soheil_1367 مشاهده تاپیک
    سلام دوستان من حدود 1 ماه که دارم دنبال تلفن گویا میگردم هر مطلبی که میرم دوستان نوشتن که مطلب هزار بار تکرار شده ولی من که مطلب مفیدی پیدا نکردم از دوستان خواهش میکنم تو این تاپیک به زبان ساده توضیح بدید که باید چیکار کنم شاید خیلی از دوستان هم این مشکل رو داشته باشند
    برای ساختن تلفن گویا راههای مختلفی هستش، سریعترین راه استفاده از کامپوننت KDTele 3.5 هستش. برای دریافت لینک کرک، پیام خصوصی بزنید
    ...
    ٍویرایش توسط مدیر انجمن (No Warez Activity)
    ...

فقط مشکله عمده ایی که با استفاده از این کامپوننت می تونه برات پیش بیاد نمایش CallerID یا استفاده از چند خط تلفن بصورت همزمان هستش.
    آخرین ویرایش به وسیله razavi_university : سه شنبه 21 اردیبهشت 1389 در 07:25 صبح

با سلام.در اين وبلاگ ميتونيد مطالب اوليه براي شروع اما مفيدي پيدا كنيد از كامپوننت kdtele استفاده كرده.http://mojtabagholampoor.parsiblog.com/Archive46486.htm

سلام بچه ها خسته نباشید.
    درباره این کارتون باید بگم که من خودم قبلآ دنبال این کار بودم. تو اینترنت جستجو کردم تونستم نمونه برنامه های زیادی پیدا کنم، با سورس کد. البته همشون نسخه تریال بودن، کرک هم براشون پیدا کردم و کار من هم راه انداختن. ولی راستشو بخواید خودم دوست داشتم یه کامپوننت بنویسم که این کارو بکنه.
    دنبالش گشتم یه چیزایی هم پیدا کردم ولی تنهایی سخته. فقط اینو بدونید که از دستورات AT-Command استفاده کنید. اگه بلد بودید و پایه بودید بگید که با هم ادامه بدیم.

محل زندگی
    همین نزدیکی ها

نقل قول نوشته شده توسط peikesms123 مشاهده تاپیک
    سلام بچه ها خسته نباشید.
    درباره این کارتون باید بگم که من خودم قبلآ دنبال این کار بودم. تو اینترنت جستجو کردم تونستم نمونه برنامه های زیادی پیدا کنم، با سورس کد. البته همشون نسخه تریال بودن، کرک هم براشون پیدا کردم و کار من هم راه انداختن. ولی راستشو بخواید خودم دوست داشتم یه کامپوننت بنویسم که این کارو بکنه.
    دنبالش گشتم یه چیزایی هم پیدا کردم ولی تنهایی سخته. فقط اینو بدونید که از دستورات AT-Command استفاده کنید. اگه بلد بودید و پایه بودید بگید که با هم ادامه بدیم.
    من که پایم . اولیش رو هم خودم میگم : "AT+VCID=1" با این دستور میشه شماره ی طرف رو بدست آورد

کاربر دائمی آواتار ztx4
    محل زندگی
    تهران

من که پایم . اولیش رو هم خودم میگم : "AT+VCID=1" با این دستور میشه شماره ی طرف رو بدست آورد
    صبر کنید!!!
    قدم به قدم برید تا ما هم برسیم بهتون
    این دستور چیه؟
    کجا باید نوشته بشه؟
    به چه زبانی هست؟
    مال میکرو هست یا ویژوال استدیو؟

محل زندگی
    همین نزدیکی ها

دوست عزیز اولین کاری که می کنی اینه که این دستور رو که گفتم تو هایپرترمینال بزن اگه جواب ok داد به اون خط یه زنگ بزن باید شماره رو نشون بده اگه نه دو احتمال هست یک اینکه مودم شما Caller ID ساپورت نمی کنه و دو اینکه برای مودم شما باید از دستور دیگه ای استفاده بشه من یک مثال هم برای شما نوشتم که می تونید اون رو دانلود کنید و استفاده کنید . اگه بازم مشکلی بود بگید تا راهنماییتون کنم . در ضمن یه نکته هم فراموش نشه که تو این مثالی که من نوشتم مودم به پورت 3 وصل بود ممکنه در دستگاه شما به پورت دیگه ای وصل باشه ولی در اکثر دستگاه ها پورت 3 می باشد .
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله soheil_1367 : شنبه 18 اردیبهشت 1389 در 23:54 عصر

محل زندگی
    همین نزدیکی ها

پس چی شد ؟؟ چرا کسی حرفی نمی زنه ؟؟؟

کاربر دائمی آواتار behnam25214
    محل زندگی
    @-<-<

من با com1 وصل شدم اجرا هم شد ولی وقتی تماس میگرم با تلفن خونه چیزی نشون نمیده.

محل زندگی
    همین نزدیکی ها

نقل قول نوشته شده توسط behnam25214 مشاهده تاپیک
    من با com1 وصل شدم اجرا هم شد ولی وقتی تماس میگرم با تلفن خونه چیزی نشون نمیده.
    تو هایپرترمینال نشون داد یا نه ؟؟؟

سلام
    به نظر شما این دستور اول بود.
    چرا همیشه عجله میکنیم. ما هنوز دستورات اولیه رو بلد نیستیم.بهتر نیست گروهی کار کنیم.من خودم دستورات زیادی بلدم.ولی اگه مایل باشید روزی از چند تا از دستورات با هم کار کنیم هر کسی روی این دستورا کار کنه نتیجه هم به بقیه بده البته یه سری از دستورات که پیش و پا افتاده‎اند. اگه موافقید بگید که شروع کینم.
    البته اگه میگم گروهی کار کنیم برای اینه که سریع تر میشه به هدف رسید. مودم‎های زیادی در بازار هست که همه این دستورات رو پشتیبانی نمیکنن و همچنین در بعضی از منطقه های شهری نیز کالر آی دی پشتیبانی نمیشه
    آخرین ویرایش به وسیله peikesms123 : دوشنبه 20 اردیبهشت 1389 در 10:56 صبح

کاربر دائمی آواتار ztx4
    محل زندگی
    تهران

دوست عزیز اولین کاری که می کنی اینه که این دستور رو که گفتم تو هایپرترمینال بزن اگه جواب ok داد به اون خط یه زنگ بزن باید شماره رو نشون بده اگه نه دو احتمال هست یک اینکه مودم شما Caller ID ساپورت نمی کنه و دو اینکه برای مودم شما باید از دستور دیگه ای استفاده بشه من یک مثال هم برای شما نوشتم که می تونید اون رو دانلود کنید و استفاده کنید . اگه بازم مشکلی بود بگید تا راهنماییتون کنم . در ضمن یه نکته هم فراموش نشه که تو این مثالی که من نوشتم مودم به پورت 3 وصل بود ممکنه در دستگاه شما به پورت دیگه ای وصل باشه ولی در اکثر دستگاه ها پورت 3 می باشد .
    والا دوستان من اولین تجربه ام با هایپر ترمینال اینجاست.
    اصلا نمی دونم دستورات رو تو کجا بنویسم.
    همون صفحه ی اول که میاد که اجازه ی تایپ نمی ده.
    لطفا راهنمایی کنید.

سلام
    به نظر شما این دستور اول بود.
    چرا همیشه عجله میکنیم. ما هنوز دستورات اولیه رو بلد نیستیم.بهتر نیست گروهی کار کنیم.من خودم دستورات زیادی بلدم.ولی اگه مایل باشید روزی از چند تا از دستورات با هم کار کنیم هر کسی روی این دستورا کار کنه نتیجه هم به بقیه بده البته یه سری از دستورات که پیش و پا افتاده‎اند. اگه موافقید بگید که شروع کینم.
    البته اگه میگم گروهی کار کنیم برای اینه که سریع تر میشه به هدف رسید. مودم‎های زیادی در بازار هست که همه این دستورات رو پشتیبانی نمیکنن و همچنین در بعضی از منطقه های شهری نیز کالر آی دی پشتیبانی نمیشه
    دوست عزیز من با شما موافقم.
    همه که در یک سطح نیستند.
    راستش رو بخواهید من هیچی در مورد هایپرترمینال نمی دونم.
    بهتره که دوستان لطف کنند قدم به قدم پیش برند تا امثال من هم بتونیم استفاده کنیم.
    این طوری یک تاپیک ارزشمند خواهیم داشت
    با تشکر

برای کار با پورت ها شما احتیاج به یک برنامه دارید اگر بتونید تو سی شارپ با سریال پورت کار کنید که دوست عزیزمون نمونه برنامه گذاشته و گرنه که میتونید از برنامه هایپرترمینال استفاده کنید.برای اجرای این برنامه به مسیر زیر بروید.
    Start->All Programs->Accessories->Communications->HyperTerminal
    وقتی که برنامه باز شد از شما یک اسم برای کانکشن میخواد. هر اسمی که دوست دارید وارد کنید. در پنجره Connect To باید از قسمت Connect Using پورت مودم خود را انتخاب کنید. توجه کنید که اگر خود مودم را انتخاب کنید وارد قسمت تماس میشوید.
    (برای بدست آوردن پورت مودم هم میتونید به Control Panel بروید. اگه در حالت کلاسیک باشید به قسمت Phone and Modem Options رفته سپس سربرگ دوم یعنی Modems را باز کنید. داخل این قسمت لیست تمامی مودم ها با پورت اتصال وجود دارد.)
    بعد از انتخاب پورت پنجره تنظیمات ظاهر میشود که آن را به صورت پیش فرض باقی میگذاریم. بعد از زدن دکمه OK اتصال به مودم انجام میشود که در صورت موفق بودن در قسمت پایین پنجره هایپر ترمینال عبارت
    Connected 00:00:05
    را مشاهده میکنید البته با افزایش تایمر
    خوب تا اینجا فقط به مودم وصل شدیم. اولین دستور AT-Command را اجرا میکنیم. کلمه AT را تایپ کرده سپس کلید Enter را بزنید اگر مودم شما از دستورات AT-Command پشتیبانی کند یک پاسخ با محتوا OK به شما نمایش میدهد(که %100 هم این کار انجام میشود)
    تا اینجا را انجام بدهید. اگه مشکلی بود بگید. کسایی هم که بیشتر بلدن بگن که ما هم استفاده کنیم.

محل زندگی
    همین نزدیکی ها

والا منم زیاد بلد نیستم . از دستورات AT-Command همین یکی رو بلد بودم که نوشتم . باشه از این به بعدم همه باهم پیش می ریم . راستی یه دستور دیگه هم یادم اومد که وقتی یکم همگی راه افتادیم می گم .

خوب کسی نیومده که اعلام آمادگی کنه.
    ولی همین چند نفری که هستیم بسه. من چند تا از دستورات را میگم البته کارایی همرو هم بلدم ولی شما هم ببینید تا بتونید تو دستورات پیشرفته تر کمکم کنید.

ATA: این دستور برای پاسخ دادن به تماس تلفنی هست. زمانی که شما با استفاده از هایپرترمینال به پورت متصل میشوید اگر با شماره خودتون تماس بگیرید پیغام Ring برای شما نمایش داده میشود. که اگر بخواهید تماس را جواب دهید از دستور ATA استفاده میکنید.

ATH: این دستور درست برعکس دستور بالا عمل میکند. یعنی اگر شما با استفاده از دستور بالا به تماس پاسخ دادید می توانید از دستور ATH برای قطع تماس استفاده کنید.

ATD09186010000: این دستور برای ایجاد تماس با یک شماره است که در اینجا تماس با شماره مجازی 09186010000 برقرار میشود.

/A: برای تکرار کردن دستور که قبل از این دستور وارد کردیم به کار میرود. توجه کنید درسته که من این دستور رو بعد از دستور ATD (ایجاد تماس) گفتم. ولی این به این معنا نیست که این دستور همون کاریو میکنه که دکمه ReDial/تکرار تلفن معمولی انجام میدهد. بلکه این دستور برای تمام دستوراتی که قبلآ استفاده شده‎اند به کار می روند. برای اینکه گیج نشید یه مثال میزنم. اگه شما در هایپر ترمینال با استفاده از دستور ATA به یک تماس پاسخ دهید. بعد از اتمام مکالمه با زدن دستور /A، دوباره دستور ATA اجرا میشود.
    تا اینجا کافیه. دوباره تاکید میکنم عجله نکنید. امکان داره دقیق اون کارایی که میخوایم انجام بدیم با این دستورات انجام نشه. اینم بدونید که دستورات AT-Command خیلی زیاد هستن و کارای خیلی زیادی میشه انجام داد.

محل زندگی
    همین نزدیکی ها

دوست عزیز کارت خیلی عالی بود فکر کنم اگه این تاپیک همین جوری پیش بره می تونیم به نتایج فوق العاده ای برسیم .

سلام کسی هست که بدونه چطور باید یه تلفن دیجیتال درست کرد؟ که بشه با اون تماس گرفت و همچنین تماس های دیگران رو هم پاسخ داد

کاربر دائمی آواتار ztx4
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط peikesms123 مشاهده تاپیک
    برای کار با پورت ها شما احتیاج به یک برنامه دارید اگر بتونید تو سی شارپ با سریال پورت کار کنید که دوست عزیزمون نمونه برنامه گذاشته و گرنه که میتونید از برنامه هایپرترمینال استفاده کنید.برای اجرای این برنامه به مسیر زیر بروید.
    Start->All Programs->Accessories->Communications->HyperTerminal
    وقتی که برنامه باز شد از شما یک اسم برای کانکشن میخواد. هر اسمی که دوست دارید وارد کنید. در پنجره Connect To باید از قسمت Connect Using پورت مودم خود را انتخاب کنید. توجه کنید که اگر خود مودم را انتخاب کنید وارد قسمت تماس میشوید.
    (برای بدست آوردن پورت مودم هم میتونید به Control Panel بروید. اگه در حالت کلاسیک باشید به قسمت Phone and Modem Options رفته سپس سربرگ دوم یعنی Modems را باز کنید. داخل این قسمت لیست تمامی مودم ها با پورت اتصال وجود دارد.)
    بعد از انتخاب پورت پنجره تنظیمات ظاهر میشود که آن را به صورت پیش فرض باقی میگذاریم. بعد از زدن دکمه OK اتصال به مودم انجام میشود که در صورت موفق بودن در قسمت پایین پنجره هایپر ترمینال عبارت
    Connected 00:00:05
    را مشاهده میکنید البته با افزایش تایمر
    خوب تا اینجا فقط به مودم وصل شدیم. اولین دستور AT-Command را اجرا میکنیم. کلمه AT را تایپ کرده سپس کلید Enter را بزنید اگر مودم شما از دستورات AT-Command پشتیبانی کند یک پاسخ با محتوا OK به شما نمایش میدهد(که %100 هم این کار انجام میشود)
    تا اینجا را انجام بدهید. اگه مشکلی بود بگید. کسایی هم که بیشتر بلدن بگن که ما هم استفاده کنیم.
    دوست عزیز
    مممنون از راهنماییت.من تونستم دستورات رو وارد کنم.
    اما یک مشکل وجود داره و اون اینه که بعد از وارد کردن دستوری که فرمودید پیغام Error برگردونده می شه.
    این یعنی چی؟
    من باید چی کار کنم؟

محل زندگی
    همین نزدیکی ها

نقل قول نوشته شده توسط ztx4 مشاهده تاپیک
    دوست عزیز
    اما یک مشکل وجود داره و اون اینه که بعد از وارد کردن دستوری که فرمودید پیغام Error برگردونده می شه.
    این یعنی چی؟
    من باید چی کار کنم؟
    مدل مودمتون چیه ؟؟

کاربر دائمی آواتار ztx4
    محل زندگی
    تهران

مدل مودمتون چیه ؟؟
    Zoltrix از این 3 چیپ هاست.
    چه طور؟

محل زندگی
    همین نزدیکی ها

منم zoltrix دارم ولی مشکلی ندارم . پورت مودم رو درست انتخاب کردید ؟

کاربر جدید
    محل زندگی
    اصفهان

باسلام.
    این چند تا مثال نحوه کار کردن با برخی از این کامپوننت های آماده هستش. شاید که به درد دوستان بخوره چون می بینم که خیلی تاکید به استفاده از ابزارهای نرم افزاری برای این کار دارید ولی همانطور که در پست قبلی هم گفتم ، راهکار طراحی سخت افزار واسط بهترین هستش .

کاربر دائمی آواتار ztx4
    محل زندگی
    تهران

منم zoltrix دارم ولی مشکلی ندارم . پورت مودم رو درست انتخاب کردید ؟
    بله.
    در کنترل پنل چک کردم.پورت com3 بود.

محل زندگی
    همین نزدیکی ها

نمی دونم والا . از دوستان کسی نیست کمک ztx4 کنه ؟؟

نقل قول نوشته شده توسط ztx4 مشاهده تاپیک
    دوست عزیز
    این یعنی چی؟
    من باید چی کار کنم؟
    سلام
    من که همین جوری نمیتونم بگم این Error برای چی هست. چون مودم شما Zolterix 3Chip هست پس نباید مشکلی با دستورات AT داشته باشه.
    از این به بعد به جای تایپ کامل "دستورات AT-Command" فقط از کلمه "دستورات" استفاده می‎کنیم.

ATP: نحوه شماره گیری را به حالت پالس تغییر میدهد.

ATDP09186010000: تماس با یک شماره به صورت پالس.

ATT: نحوه شماره گیری را به حالت تن تغییر میدهد.

ATDT09186010000: تماس با یک شماره به صورت تن.

ATDL: تکرار شماره قبلی. همان دکمه ReDial/تکرار تلفن.
    آخرین ویرایش به وسیله peikesms123 : چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389 در 12:18 عصر

کاربر جدید
    محل زندگی
    اصفهان

سلام.
    این فایل را ببینید. می تونه یه کمی به شما کمک کنه .

محل زندگی
    همین نزدیکی ها

از تاپیک خیلی خوب استقبال شده ولی دوستان حرفه ای کم شرکت می کنند

سلام کسی دیگه نیست که کمک کنه دیگه داریم میرسیم به جاهای سختش.

!ATD: قطع کردن تماس، همان کاری که دکمه Flash در گوشی تلفن انجام میدهد. که مقدار زمان قطع کردن آن را میتوان تغییر داد. که خارج از بحث این دستورات است.

ATDW: انتظار برای شنیدن بوق آزاد.

ََATDT0918,601,00,00: برای هر کاما یک ثانیه ایست.

محل زندگی
    همین نزدیکی ها

چرا کسی شرکت نمی کنه ؟؟؟

# = ATS0 : به جای علامت # می توان عدد قرار داد که پس از آن تعداد زنگ به صورت اتوماتیک به تماس پاسخ داده شود . به عنوان مثال اگر دستور "ATS0 = 2" زده شود در صورتی که با خط تماس بگیرید پس از 2 بار زنگ خوردن به تماس جواب داده می شود . اگر عدد صفر زده شود حالت پاسخ اتوماتیک از بین می رود .

AT&F : تنظیمات مودم را به حالت کارخانه ای بر می گرداند .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

چرا کسی شرکت نمی کنه ؟؟؟

.
    من که دارم استفاده می کنم
    تا حالا با مودم کار نکردم ولی امید وار شدم که یک امکان جدید پاسخگوئی اتوماتیک به برنامه هام اضافه کنم .
    بچه ها واقعا ممنون از اطلاعاتی که بهم می دین
    مرسی

کاربر دائمی آواتار HAMRAHSOFT.IR
    محل زندگی
    هرجا كه غم و ناراحتي باشه

این لینکم پیرو همین برنامه و مکمل اون هست .نوشتن تلفن گویا کاری سخت نیست اول باید کامپونت اصلی را تهیه کنید تا تمتم امکانت در اختیار داشته باشید

محل زندگی
    همین نزدیکی ها

دوست عزیز ما می خواهیم خودمون با استفاده از دستورات AT-Command تلفن گویا بنویسیم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    نا کجا باد

سلام به دوستان واقعا از دوستان باید تشکر کرد که واقعا در این زمینه ها شرکت می کنند و تجربه خودشان را در اختیار دیگران قرار می دهند
    حال می خواستم بپرسم کسی تا به حال سامانه ای مانند تلفن گویا بانک پیاده سازی کرده
    این سامانه را چگونه می توانیم بسازیم
    در ضمن اگر دوستان می توانند این دستورات بگویند چگونه باید در C#‎ نوشته شود

کاربر دائمی
    محل زندگی
    نا کجا باد

راستی یک سوال داشتم فراموش کردم بپرسم واین هست که وقتی تلفن شرکت زنگ می خورد شماره مورد نظر در یک textbox نمایش داده بشه آیا از بین این دستورات at-command دستوری وجود دارد که این قابلیت را داشته باشه

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •