نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: تشخصی دو دکمه در انتخاب یک ردیف از GridView

تشخصی دو دکمه در انتخاب یک ردیف از GridView

سلام
    من یک گرید ویو دارم که توی اون برای هر ردیف دو تا دکمه حذف و ویرایش گزاشتم . سوال اینجایت که من هنگام کلیک روی یکی از این دکمه ها از کجا بفهمم که روی کدوم دکمه کلیک شده ؟
    در ردیف مورد نظر رو با e.CommandArgument می خونم اما نمی تونم دکمه ها رو تشخیص بدم.
    با تشکر

استخدام برنامه نویس دات نت (Asp.net,C#‎‎‎‎,jquery,...)
    ترجیحا خراسان شمالی ، بجنورد
    به صورت پاره وقت و تمام وقت

ارسال اطلاعات و رزومه کاری به Job@tosa.ir

نقل قول: تشخصی دو دکمه در انتخاب یک ردیف از GridView

نقل قول نوشته شده توسط iranmsb مشاهده تاپیک
    سلام
    من یک گرید ویو دارم که توی اون برای هر ردیف دو تا دکمه حذف و ویرایش گزاشتم . سوال اینجایت که من هنگام کلیک روی یکی از این دکمه ها از کجا بفهمم که روی کدوم دکمه کلیک شده ؟
    در ردیف مورد نظر رو با e.CommandArgument می خونم اما نمی تونم دکمه ها رو تشخیص بدم.
    با تشکر
    سلام ،

وقتي شما يك CommandField به ستونهاي Gridview اضافه ميكنيد مثلا Delete يا Select اون فيلد پراپرتي CommanArgument اون مقدار Delete يا Select داره .

اگر شما ميخواهيد رويدادها رو خودتون هندل كنيد ، ميتوانيد هر تعداد ButtonField به Column هاي GridView اضافه كنيد و به CommandName اون هر چيزي كه دوست داشتين بدين . مثلا SelectProduct يا ....

در رويداد RowCommand با توجه به CommandName هاي تعريفي در مرحله قبلي منطق خودتون رو پياده سازي كنيد .

(نكته : اگر يك ButtonField به Column هاي گريدويو اضافه كرده و CommandName اونها رو برابر با Delete , Select , Edit و يا Cancel قرار بديد هيچ فرقي با CommandFiled ها ندارند )

موفق باشيد

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •