صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 48

نام تاپیک: مشکل فوری و جدی - نوشتن برنامه اثر انگشت

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند

مشکل فوری و جدی - نوشتن برنامه اثر انگشت

دوستان عزیز من مشغول طراحی برنامه ای هستم که در آن باید اثر انگشت کنترل شود . شیوه کار به این شکل است که اثر انگشت را با دستگاه اسکنری مخصوص ( شیوه کار آن مانند اسکنرهای معمولی است ) میگیریم و در بانک ذخیره میکنیم حال باید این اثر انگشت را سایر اثرهای انگشت دیگر بررسی کنیم در صورتی که مانند هم باشند عملی انجام گیرد حال من شیوه مقایسه دو اثر انگشت را نمیدانم .
    دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند یا قبلا کار کرده اند لطفا راهنمایی کنند
    در ضمن من وقت خیلی کمی هم دارم

کاربر دائمی آواتار esi022
    محل زندگی
    علم چال
    پیشنهاد میکنم یه کامپوننت براش بخری و خودتو راحت کنی
    شیوه ها رو فکر نکن چون وقتت تموم میشه :موفق:

دوستان عزیز من مشغول طراحی برنامه ای هستم که در آن باید اثر انگشت کنترل شود . شیوه کار به این شکل است که اثر انگشت را با دستگاه اسکنری مخصوص ( شیوه کار آن مانند اسکنرهای معمولی است ) میگیریم
    میبخشید میشه لطفا بگید چطور اسکنر را راه اندازی کردید و یا اگر کد ان را در اختیار کسی قرار نمیدید لطفا حد اقل را هنمای کنید که چطوری میشه اسکنر را در vb را اندازی کرد
    امید وارم دیگران را هم راهنمایی کنید :flower: :flower: :flower:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران
    نمیدونم تاحالا برنامه ای مشابه برنامه OCR نوشتی یانه. میتونی از الگوریتمهای این گونه از برنامه ها استفاده کنی. و اگه خیلی دیگه سرت درد میکنه میتونی خودت الگوریتم طراحی کنی.
    من فقط همین به نظرم میرسه. مشابه برنامه های OCR عمل کن.

در ضمن اگر به نتیجه ای رسیدی به اینجانب اطلاع بده.

موفق باشید و پرتوان :)

کاربر دائمی آواتار mahdi_farhani
    محل زندگی
    فولادشهر - اصفهان
    سلام دوستان عیدتان مبارک
    دوست من اگر اسکن شما به صورت عکس 8 بیتی باشد شما می تونید با مقایسه کردن نقاط کل عکس این مقایسه را انجام بدید .
    حالا اگر این روش می دونی بدردت می خوره امتحان کن به ما هم نتیجه رو اعلام کن
    موفق باشی .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند
    با سپاس از دوستانی که راهنمایی کردند . اما :
    HBI عزیز ما از اثر انگشت اسکن معمولی میگیریم ( البته اسکنر مخصوصی دارد اما اسکن آن معمولی است و عکس هم به شیوه های مختلف مانند Bmp و jpg و غیره ) میتواند ذخیره شود مشکل ما فقط مقایسه کردن دو اثر انگشت است من در اینترنت Search کردم و یکسری شیوه مقایسه را به دست آورده ام مانند آدرس زیر
    http://<br /> <a href="http://biome...html</a><br />

اما این روش مقایسه زیاد معتبر نیست

Hamedm عزیز اگر الگوریتم خاصی سراغ داری لطفا راهنمایی کنید و فعلا هم راهی به نظرمن نمیرسد .

mahdei_farhani عزیز اگر رکوردهای کمی داشته باشیم این روش مناسب است اما اگر رکوردهای ما به بیش از 50000 برسد کار خیلی وقتگیری خواهد شد یعنی مقایسه 50000 عکس با یک عکس
    در ضمن در این روش ما عکس را نقطه به نقطه مقایسه میکنیم اگر اثر انگشت مقایسه شونده دارای یک نقطه اضافی یا یک نقطه لک باشد مقایسه اشتباه خواهد شد .

اما در کل :
    در آدرسی که در بالا اشاره کردم دو روش وجود دارد یکی انتهای هر خط در اثر انگشت و محل تلاقی دو خط در اثر انگشت را مشخص نموده و با اثر انگشت قابل مقایسه » مقایسه میشود که این رپش برای رکوردهای زیاد خوب است اما مشکلی که دارد یکی این است که انتهای خط را به چه روش مشخص نماپیم و دیگری اینکه اگر شخصی بخواهد تقلب کند و در انتهای خط یک علامت بگذارد نتیجه مقایسه غلط خواهد شد .

:cry:

ای بابا
    ببخشید اول سلام
    دوست عزیز شما کمی دیر دست به کار شده اید
    خب حالا حد اقل روی شناسایی با مردمک چشم کار کنید
    من روی این طرح کار کردم از اثر انگشت راحتره وکمتر وقت می گیره برای شناسایی
    در ضمن راحت تر و ارزان تر هم هست وبا یک وب کم سی ویا چهل هزار تومانی کارتون راه می افته
    شکل کار هم به این صورته که کاربر چشمشو جاوی وب کم می گیره که البته لازمه که چند دستکاری کوچیک توی وب کمتون بدین وبعد از ان مردمک را از سفیده جدا می کند واین امر به دایل روشنتر بودن وقابل تفکیک بودن سفیده چشم از مردمک بسیار اسان تر از اثر انگشت است تازه به روز تر هم است
    خلاصه بعد از جدا کردن سفیده از مردمک ان را با عکسهای موجود در یک سایز و رزولیشن مشخص مقایسه می کند
    چشم هر فردی نقاط رنگی و لکه های تیره خاص خود را دارا می باشد و با این روش سرعت مقایسه بسیار بالاتر است در ضمن ضریب خطا اگر برنامه به طور صحیح و منطقی اجرا گردد حدود 1 در 115000 است
    البته برای من اینطوری بود
    در ضمن خطا در این شکل بسیار کمتر است و مشکلات کثیف شدن صفحه اسکنر یا دست هم دیگه نیست
    چون با یک پلک زدن هر چشمی تمیز می شه .تازه اگر کاربرمون دستشو بریده بود بازم شناسایی میشه اینطوری خیلی بهتره نه :mrgreen:
    ببخشید که خیلی حرف زدم :embr:
    وببخشید که مدتیه نیستم بد جوری مریض شدم با این حال امری بود در خدمتم :موفق:

راستی جدی جدی شما 50000 کاربر دارین برای مقایسه :)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند
    دوستان عزیز
    درخواست دهنده برنامه آنرا برای اثر انگشت میخواهد و در ضمن در قراردادمان جمله بیشتر از 50000 رکورد هم ذکر شده است لطفا بیشتر راهنمایی کنید

اخه دوست عزیز اثر انگشت مدام اشکال می گیره
    یا دست کاربر کثیفه یا صفحه اسکنر تازه ضریب خطا هم خیلی بالاتره
    ولی با مردمک چون هیچ تماسی وجود نداره تا ماها کثیف نمی شه
    اما با این حال به روی چشم
    شما می توانید عکس را در یافت کنید و باز هم در یک اندازه و یک رزولیشن خاص و با یک حاشیه مشخص و مساوی برای تمامی عکسها قرار دهید و ان را به خط تبدیل کنید اینطوری هم ضریب خطا خیلی پایین میاد
    یعنی اثر انگشت به یکسری خطوط مارپیچ و خمیده تبدیل می شود وبا قراردادن عکس بر روی هم و یا مقایسه به صورت نقطه به نقطه ان را مقایسه کنید که البته من روش نقطه به نقطه را پیشنهاد نمی کنم
    من یک برنامه برای این کار نوشتم که تصاویر به خط تبدیل شده را به صورت مختصاتی مانند نرم افزار corel draw
    مقایسه می کند که سرعت کار بسیار بالا می رود .با این روش مطمئن باشید جواب مطلوبی خواهید گرفت
    البته من برای موفقیت و ارائه کار مناسب و خطای پایین مجبور شدم نرم افزاری حرفه ای مختص تبدیل تصاویر به خط با دقت بسیار بالا و زوم 5600 برابر را از یک شرکت چینی در دوبی خریداری کنم .
    اگر مایل بودید ان را به نصف قیمت به شما واگذار می کنم چون خودم کارم تموم شده و تضمین کی کنم که جواب بسیار خوبی هم بگیرید .
    برای تست هم می توانید یک تصویر حتی تصویر خود را بدهید تا سر سه سوت انرا به خط تبدیل کنم .اینطوری به قابلیتهای این نرم افزار بیشتر پی می برید .همانطور که گفتم این نرم افزار مختص این کار نوشته شده است و در دو سی دی موجود است .
    امتحانش ضرر نداره منتظر عکس برای تبدیل هستم.البته اگر مایل بودید دوست عزیز
    از این نرم افزار برای یک برنامه برش قطعات هم استفاده کردم انجا هم خوب جوابشو پس داد
    بخام همه چیزشو بگم تا صبح باید حرف بزنم .
    اگر هم خواستی خودتو راحت کن نرم افزار مودنیازتو اماده دارم با شش ماه پشتیبانی کامل واگذار می کنم
    البته قیمتش بالا است فکر کنم همون برنامه تبدیل به خط برای شما با صرفه تر باشه چون تک کاربردی نیست و در موارد مختلف کارایی دارد
    نسخه 2002
    بازم شرمنده خیلی سرتون رو درد اوردما :embr:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند
    آقای mohsengrisly عزیز

با سلام و حسن توجه شما بنده در ایران زندگی نمیکنم

اما در مورد برنامه شما ، من خیلی مایلم کارکرد برنامه شما را ببینم چون من مدت زیادی نیست روی این جور برروژه ها کار میکنم اطلاعات جامعی در مورد آن ندارم و شما هم قیمت برنامه خودتان را ننوشته بودید ولی متاسفانه من باید سورس برنامه را هم طبق قرارداد به خریدار تحویل دهم به همین دلیل از برنامه شما نمیتوانم استفاده کنم فقط اگر لطف کنید شیوه انجام اینکار را بفرمائید خودم برنامه آنرا مینویسم یعنی تبدیل عکس به خط .

متشکرم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران
    Hossein Bazyan عزیز ما چند نوع (به نظرم 3 یا 4 نوع)اثر انگشت داریم. اول باید نوع اثر را بدست بیاری این جوری سرعت کار بالا میره. بعد بری سراغ بررسی خطوط مار پیچ.

اگر شکل این 3 یا 4 نوع را گیر آوردم برات میفرستم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران
    در ضمن الان الگوریتم خاصی دم دستم نیست. اصلا من زیاد الگوریتم نگه نمیدارم چون سرم درد میکنه برای الگوریتم طراحی کردن و همیشه سعی میکنم خودم الگوریتم درست کنم.

در هر صورت شرمنده. اگر الگوریتمی گیر آورم بهت خبر میدم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فعلا ایران - فعلا تهران
    سلام دوست عزیز
    در مورد مشکل شما من کمی کار کردم در حقیقت چون ما تولید کننده ساعتهای حضور و غیاب هستیم
    بایست این مسئله رو حل میکردیم .
    برای این مسئله ما از سنسورهای شرکت Bioscript استفاده کردیم اگر شما هم از این نوع سنسور استفاده
    میکنید بفرمائید یا یک راه حل جامع برای این کار عرضه کنیم.
    در ضمن من در حال خرید یک سری DLL هستم که بخش اعظمی از این مشکلات رو حل کنه .
    بحث رو ادامه بدیم تا به نتیجه برسیم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فعلا ایران - فعلا تهران
    سلام دوست عزیز
    در مورد مشکل شما من کمی کار کردم در حقیقت چون ما تولید کننده ساعتهای حضور و غیاب هستیم
    بایست این مسئله رو حل میکردیم .
    برای این مسئله ما از سنسورهای شرکت Bioscript استفاده کردیم اگر شما هم از این نوع سنسور استفاده
    میکنید بفرمائید یا یک راه حل جامع برای این کار عرضه کنیم.
    در ضمن من در حال خرید یک سری DLL هستم که بخش اعظمی از این مشکلات رو حل کنه .
    بحث رو ادامه بدیم تا به نتیجه برسیم

بازم سلام
    همانطوری که گفتم دوست عزیز من برای تبدیل اثر انگشت به خط از یک نرم افزار کاملا حرفه ای
    که محصول یک شرکت چینی می باشد استفاده کرده ام که خودش همه کار را می کند فقط شما مقایسه را انجام می دهید .شما بفمایید کجا می خواهید تحویل بگیرید برای ما که مشکلی نیست .شما را نمی دانم
    در ضمن مبلغ را پس از تحویل از شما می گیریم دوست عزیز .اینم محکم کاری خوبه
    نرم افزار خوبیه گفتم تا نبینی نمی تونی قضاوت کنی

راستی شما چهقدر می توانید برای این برنامه هزینه کنید .خدا را چه دیدی شاید هم کارمون شد با سورس هم فروختیم .البته با قیمت مناسب .اینطوری خوبه :mrgreen:
    ولی یه جوری که ما هم ضرر نکنیم
    دیگه چی .از این بهتر .
    ولی من هنوزم برنامه تبدیل را پیشنهاد می کنم .یقین دارم کارتو توپ راه بیندازه .تازه براتون با صرفه تر هم تموم می شه
    :موفق:

براتون تا فردا یه نمونه از تبدیل اثر انگشت با برنامه ذکر شده را می گذارم
    اینطوری بهتر هم می شه نظر داد
    و شما هم در تصمیم گیری راحت تر خواهید بود پس تا فردا :موفق:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند
    دوست عزیز من دو نمونه اثر انگشت را برات ایمیل میکنم و لطف کنید فایل تبدیل شده آنرا برام بفرستید .
    من اثر انگشت را برات ایمیل نمودم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند
    آقای کد نویس عزیز
    لطف کنید برام بفرستید
    متشکرم

با کمال میل
    به محض دریافت تبدیل می کنم و برای شما می فرستم
    ببخشید که یکمی دیر به دیر جواب می دهم :embr:
    یکمی از کارام عقب بودم :mrgreen:

سلام

سلام
    براتون میل کردم ولی اشکال می گیره
    همینجا یه نگاهی کنید
    اینم از الگوی رمز اثر انگشتی که شما داده بودید
    این الگو فقط مختص این اثر می باشد
    و به راحتی قابل تشخیص است و خودش نقاط مشخص و بخصوص ان اثر را مشخص می کند و به نحوی اثر انگشت را رمز گشایی می کند .در این حالت شما حتی با قسمت کمی از اثر هم می توانید کار کنید ونیازی به کل ان ندارید
    همچنین به دلیل انکه می توان لایه هایی را هم اضافه و یا حذف نمود کار سرعت بالایی می گیرد و شما فقط اگر 15 خط را مقایسه کنید کافی است تا عمل تشخیص انجام پذیرد و نیازی به کل ان نیست .در صحت ان هم شک نکنید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند
    با تشکر از آقای mohsengrisly

این همان چیزی بود که من میخواستم . حال در مورد قیمت آن برام pm بذارید یا ایمیل کنید تا با طرف قراردادم صحبت کنم . اگر زحمتی نیست لطفا هم قیمت با سورس و هم بی سورس را برام بنویسید . سپاس

به روی چشم در اولین فرصت

سلام
    اینجا هم یه سری بزن
    http://www.prioregroup.com/fingerprintnet.asp

راستی خودمم یه الگوریتم نوشتم البته برای دستگاه برش بود ولی شاید به دردت بخوره .
    امتحانش میکنم ، بعدا جوابو میدم .

نتیجه با الگوریتمی که نوشتم اینه :

الگوریتم شما هم برای شروع خوبه ولی اشکال زیاد داره
    اول اینکه خیلی شلوغه و فقط باید نقاط حساس وغیر قابل تکرار را مشخص کند
    دوم اینکه خیلی طول می کشه تا مقایسه انجام گیرد وخطای بالایی هم دارد
    اینو همینطوری نمی گما من خیلی از راها را امتحان کردم تا توانستم این کار را بکنم

سلام ببخشید که دیر شد :embr:
    براتون pm گذاشتم لطفا دریافت پیغام را بفرمایید :) :wink:
    بازم سوالی بود بفرمایید دوست عزیز
    :موفق:

با سلام ببخشید یه پیشنهاد دارم البته من تو این کار سر رشته ندارم اما فکر می کنم به درد بخوره
    شما از هر تصویر یک کد(مثل کدهای md5) به دست بیارید و در بانکتون ذخیره کنید در اینصورت فقط کافیه در مورد هر اثر انگشت کد اثر انگشت رو بدست بیارید و با یک دستور SQL ساده فیلد شخص مورد نظر را به دست بیارید
    البته برای به دست آوردن کد باید از الگوریتمهای ساده سازی مثل الگوریتم آقای mohsegrisly استفاده کنید بعدش اگه خواستید کافیه یه عکس رو مقایسه کنید
    نظراتتون رو بگید :sunglass:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند
    جناب spidermanX عزیز
    حرف شما کاملا درست است اما مهم این است که کدی را که به شکل (اثر انگشت ) نسبت میدهیم باید دارای چه الگوریتمی باشد .

ای بابا خب دوست عزیز الگوریتم بالا همین کار را می کند
    قبلا برای حسین اقا کاملا توضیح داده ام الگوریتم ما خطوطی را مختص به یک اثر انکشت تبدیل می کند و سپس ان را به صورت کدی خاص در بانک ذخیره می کند و با گرفتن اثر ان را هم به کد تبدیل می کند و با بقیه کدها مقایسه می کند .
    پس چی فکر کرده بودی اخه .فکر کردی ما چطوری میتونیم بیش از 50000 اثر را درکمتر از چند ثانیه مقایسه کنیم اخه .اگر بازم شک وتردیدی بود در خدتم اخه ما توی این زمینه کامل کار کردیم و چند سال هم تجربه داریم
    البته کوچیک همه هستیما :embr:
    در ضمن برای بقیه میگم dll و برنامه های مربوط به این کار به طور کامل و وسیع موجود است البته حسین اقا در جریان هستند اینو برای بقیه دوستان گفتم خلاصه که امری بود ما همه جوره در خدمتیما :mrgreen:

راستی اگر خواستید بفرمایید برای تبدیلات کد هم چندین الگوریتم کامل و غیر قابل تقلب داریم :wise1:
    خب همین چیزا امنیت و ضریب اطمینان برنامه های ما رو بالا برده دیگه :mrgreen:
    در مورد کد هم راهنمایی" چیزی " کاری " نمونه ای خواستید و یا کاری از ما ساخته بود بازم بروی چشم شما فقط لب تر کنید :wink:

ببخشید دیر به دیر سر می زنم
    من تا بحال در این موضوعات گشت و گذار نداشتم (البته شاید به خاطر اینکه به دردم نخورده) اما مطمپن هستم که برای بدست آوردن اون کدی که من گفتم حتما راههای زیادی وجود داره اگه چیزی پیدا کردم حتما می ذارم. :sunglass:

بازم سلام
    اکر شما پستهای قبلی را خوانده باشید متوجه میشوید که راههای بسیار مطمئنی هم وجود دارد
    اما یکمی برای قرار دادن ان مشکل دارم اخه برنامه شرکتیه و تنها در انحصار من نیست
    شما که متوجه هستید اگر فقط من این را نوشته بودم دریغ نمی کردم بازم ببخشید :embr:

دوست عزیز برنامه هایی مثل این یابرنامه های پردازش تصویر به متن از الگوریتمهای پیچیده ای استفاده میکنند که نوشتن اونها کار بسیار پر دردسریه . البته شدنی
    غالب کار همونطوریه که مشاهده کردید یعنی تبدیل تصویر به نقاط و تطبیق آنها با الگوی موجود در بانک

در حقیقت در طی عملیاتی پردازش روی تصویر اتجام میشه و الگویی از تصویر خارج میشه که با سایر الگوها در یک الگوریتم مشخص بر حسب درصد مطابقت داده شده و برنامه تقریبا لا هوش شده و حواب رو میفهمه اگه میخواهی این کار رو انجام بدی باید بگم که توی درد سر افتادی چون کلا کار مشکلیه

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    سلام
    شاید جای سوالم اینجا نباشه و می بایست یک تاپیک جدید باز می کردم ول به هر حال
    آیا میشه یک همچین کاری رو برای فایل صوتی انجام داد(wav)؟
    چطور؟
    اگر امکان داره یک مثال کوچیک!
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

البته اساس کار همونیه که گفتم اگه درست خاطرم باشه این نوع پردارشها رو در الگوریتم
    NNP
    پیشنهاد میکردند

مثال هم برنامه لاو دیتکتور که علاقه طرف رو. از صداش تشخیص میده
    مهم نییت به چه زبانی علاقه رو صحبت میکنید

با سلام خدمت همه دوستان خصوصا اقا حسین
    باید در جواب شما عرض کنم که بقیه اعضا هم با من هم نظر بوده و ما با عرض معذرت نمی توانیم دمو یی از برنامه را در اختیار شما قرار دهیم به دلیل مسائل داخلی شرکت :embr:
    وهمانطور هم که قبلا ذکر کردم برنامه ما با تضمین 100% واگذار می گردد و شما از این بابت نگران نباشید .در صورت خطای برنامه وجه قرارداد مستردد می گردد.پس نگرانی شما بی مورد می باشد .در صورت تمایل برنامه 30 کاربره با قفل را می توانیم به شما واگذار کنیم البته با در نظر گرفتن شرایط قرارداد :موفق:

باز هم ببخشید در جواب جناب بی نیاز هم باید بگویم
    بله خوب هم میشه این کارو کرد :mrgreen:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند
    دوستان عزیز من خیلی متاسفم که کار به اینجاها کشید . به هر حال جای این حرفها در این سایت نیست و من هم ادامه کار را از طریق PM ادامه میدهم لطفا کسانی که در این مورد حرفی نظری یا پیشنهادی دارند به من Pm زده یا با ایمیل Bazyan1350@yahoo.com با من تماس بگیرند
    متشکرم

با سلام خدمت دوستان
    در پستهای قبل هم مطالبی در مورد برنامه در حال بحث ذکر کردم
    اما برای اگای بیشتر به ذکر مفصل تر ان می پردازم

برنامه فوق از دو قسمت سخت افزار و نرم افزار تشکیل شده است که ابتدا به ذکر سخت افزار ان می پردازم
    ما از اسکنر هایی کوچک که برای دریافت تصویر قطعات و عیب یابی انها طراحی شده بود و از نوعی دوربین کوچک با قابلیت بالا استفاده می کنیم .اما شاید بپرسید که چه طور خود کار عمل می کند
    در پایین صفحه شفاف اسکنر و دوربین ذکر شده نوعی سسنسور حساس به نور تعبیه کرده ایم و با تنظیم ان
    اگر نور دریافتی سنسور برای 0.8 ثانیه از مقدار تعین شده که تقریبا برابر 5 لوکس است کمتر شود (که با قرار گرفتن انگشت در محل مورد نظر این اتفاق می افتد )مدار برقرار شده و اسکنی از اثر انگشت بدست می اید
    و به بانک فرستاده می شود البته این روش در نسخه های 1و2 برنامه استفاده شده اما در نسخه های بعدی
    از اسکنری مخصوص استفاده شده است که به منظور این کار طراحی شده محصول شرکت beajing data و
    البته با شفارش قبلی ساخته می شود .در این اسکنر خبری از ان مسئله که ابداعی خود ما بود نیست واز یک صفحه شفاف شیشه ای با قابلیت یک کلید فینگر تاچ استفاده شده است که سرعت بسیار بهتری هم دارد

البته من هم مورد اول را برای کسانی گفتم که قصد دارند خودشان وبا هزینه کمتری این کار را انجام دهند و تازه دراین زمینه دست به کار شده اند

و اما در مورد نرم افزار
    پس از دریافت اثر .اثر مربوطه تجزیه و تحلیل می گردد و به الگوریتمی بخصوص تبدیل می گردد که حتما نمونه ای از ان را در صفحات قبلی دیده اید (قابل توجه برخی از دوستان بسیار عزیز )
    البته این کار به برنامه ای بسیار بسیار پیچیده نیاز دارد که بدون حضور و همکاری گروهی منسجم و کارا و به تنهایی قابل انجام نیست (این کار حدود نه ماه از وقت ما را گرفت)امید وارم شما وقت کمتری صرف کنید
    اما این کار به تنهایی کافی نیست و پس از ان الگوریتم بدست امده باز هم مراحل پیچیده ای را پشت سر
    گذاشته وبه یک کد رمز و کاملا منحصر به فرد تبدیل می گردد
    و با کد رمز درون بانک مقایسه می گردد در صورت وجود کد عمل مورد نظری انجام ودر صورت عدم وجود هم
    به همین روال
    باز هم لازم به ذکر است که تمامی مراحل در کمتر از 5 الی 6 ثانیه انجام می گردد و این امر دقت وسرعت بالای نرم افزار و پیچیدگی ان را بیان می کند
    شما هر چه رکورد های بیشتری داشته باشید کار سخت تری هم پیش رو دارید
    البته برنامه دیگری هم در دست اجرا داریم که در ان معایب اثر انگشت دیده نمی شود
    زیرا به دلیل نزدیکی انگشت به شیشه و کثیف شدم ان مشکلاتی پیش می اید و....
    چندی پیش هم برنامه را برای یک کارخانه تولید لوله تغیر دادیم واجرا نمودیم اما با مشکل مواجه شدیم
    مشکل این بود که به دلیل شرایط کاری برخی از کارکنان کارخانه اثر انگشت واضحی نداشتند و دستان انها
    بسیار خشن شده بود .برای رفع این مشکل به اثر مردمک چشم روی اوردیم که خوشبختانه در مراحل پایانی بوده و تا عید نوروز هم تحویل اولین مشتری می گردد.
    در این روش دقت بالاتر. تشخیص اسان و سریع تر و مشکلات فوق هم مرتفع گشته است
    اگر شما هم هنوز شروع نکرده اید پیشنهاد می کنم از این روش استفاده کنید
    زیرا اینده برنامه های اینچنینی در اختیار این روش است و پر فروش و سود اور تر هم می باشد
    به امید اینده و موفقیت تمامی دوستان پر تلاش و البته محترم :)

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •