نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: گوگل کد مربوط به Updater برنامه هاش رو اپن سورس کرد

گوگل کد مربوط به Updater برنامه هاش رو اپن سورس کرد

این updater در Chrome و Google Earth و ... به کار میره
    از نظر تبلیغاتی خیلی خوب بود برای گوگل (بحث های جمع آوری داده های کاربران و .... )
    http://code.google.com/p/omaha
    منبع: http://arstechnica.com/open-source/n...re-updater.ars
    We work in the dark, we do what we can, we give what we have.
    Our doubt is our passion and our passion is our task.
    The rest is the madness of art

کاربر دائمی آواتار محمدامین شریفی
    محل زندگی
    تهران - شیراز

Angry نقل قول: گوگل کد مربوط به Updater برنامه هاش رو اپن سورس کرد(البته نه برای ما!!)

نقل قول نوشته شده توسط mehdi311ggg مشاهده تاپیک
    این updater در Chrome و Google Earth و ... به کار میره
    از نظر تبلیغاتی خیلی خوب بود برای گوگل (بحث های جمع آوری داده های کاربران و .... )
    http://code.google.com/p/omaha
    منبع: http://arstechnica.com/open-source/n...re-updater.ars
    البته نه برای ایرانیان،چون با خطای 403 متوقف میشوند.قبلا هم گوگل قسمت gadget را برای ایرانی ها forbidden کرده بود.
    پ.ن:امیدوارم این پست من، off topic محسوب نشود.ولی سوال من این هست که open source باید برای برخی ها open source باشد؟(البته اگر کسی جواب علمی اش را بلد است،خوشحال میشم با pm به من هم بگه)

نقل قول: گوگل کد مربوط به Updater برنامه هاش رو اپن سورس کرد

ولی سوال من این هست که open source باید برای برخی ها open source باشد؟(
    الهی دورت بگردم. وفتی ایران تصویب میکنه که هر گونه ارتباط و معامله با کشورها و سازمانهایی که به نوعی اسرائیل رو حمایت میکنن حرامه... تو میتونی بری باهاشون خوش و بش کنی؟
    خب این مسئله هم شبیه اینه... دولت آمریکا همه جا ندا داده که ایران اینجوریه و اونطوریه و باید تحریم بشه. انتظار داری شرکتها توی روی آمریکا واستن؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: گوگل کد مربوط به Updater برنامه هاش رو اپن سورس کرد

سوال من این هست که open source باید برای برخی ها open source باشد؟
    The Open Source Definition (Annotated)
    ...
    5. No Discrimination Against Persons or Groups

The license must not discriminate against any person or group of persons.

Rationale: In order to get the maximum benefit from the process, the maximum diversity of persons and groups should be equally eligible to contribute to open sources. Therefore we forbid any open-source license from locking anybody out of the process.

Some countries, including the United States, have export restrictions for certain types of software. An OSD-conformant license may warn licensees of applicable restrictions and remind them that they are obliged to obey the law; however, it may not incorporate such restrictions itself.

کاربر دائمی آواتار محمدامین شریفی
    محل زندگی
    تهران - شیراز

Lightbulb راه حلی برای از بین بردن محدودیت دسترسی برای کاربران ایرانی

نقل قول نوشته شده توسط Mamdos مشاهده تاپیک
    The Open Source Definition (Annotated)
    ...
    5. No Discrimination Against Persons or Groups

The license must not discriminate against any person or group of persons.

Rationale: In order to get the maximum benefit from the process, the maximum diversity of persons and groups should be equally eligible to contribute to open sources. Therefore we forbid any open-source license from locking anybody out of the process.

Some countries, including the United States, have export restrictions for certain types of software. An OSD-conformant license may warn licensees of applicable restrictions and remind them that they are obliged to obey the law; however, it may not incorporate such restrictions itself.
    از اینکه پاسخ شما از وبگاه بسیار مشهور و قانونی هست،بسیار مممنون و سپاسگزارم.
    و با نظر به اینکه در بند پنجم آن از واژه "must not" استفاده شده است،بر آن شدم که تاپیکی را بنا بنهم که با عنوان"راه حلی برای از بین بردن محدودیت دسترسی برای کاربران ایرانی" قصد بر آن دارد که حداقل جامعه جهانی را از نارضایتی "کاربران ایرانی" مطلع سازد.از همه شما درخواست میکنم که این بحث را در این تاپیک ادامه بدهید.

ممنون.
    آخرین ویرایش به وسیله aminsharifi67 : جمعه 28 فروردین 1388 در 18:29 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •