صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 57

نام تاپیک: اینا برای چه component ی هستند؟

اینا برای چه component ی هستند؟

idpop3.autologin و idpop3.sasLmechanisms

نقل قول: اینا برای چه component ی هستند؟

برای اتصال به یک سرور POP3 توسط کنترلهای Indy.

کامپوننت idPop3 از مجموعه Indy که بطور پیش فرض با دلفی نصب میشه.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

پس چرا این برنامه ای که دانلود کردم این ارور رو میده واین رو نمیشناسه؟

ببینید سری Indy را همراه دلفی نصب کرده اید؟
    یونیت مربوطه در Uses قرار دارد؟

دقیقا باید چه کار کنم؟منظورتون همون indy misc و client و server و intercepts و i/o hendlers هست ؟
    بله اینا رو دارم اما اینو توضیح بده
    یونیت مربوطه در Uses قرار دارد؟
    ممنون

بله Indy Client .

و یونیت IdPOP3 برای این کامپوننت.

IdPOP3,
    اگه منظورتون اینه بله این تو قسمت uses هست ولی pop3.autologin اصلا کامپایل نمیشه اگه ممکنه شما خودت امتحان کن ببین برام خیلی مهم خیلی وقته دارم یه mail notifier ساده می نویسم اما هر کاری میکنم connect نمیشه بد جوری اعصابمو ریخته به هم
    ممنون

من خودم تا حالا کار نکردم.
    این لینک را ببینید.

RapidShare: Easy Filehosting
    اقا کسی میتونه اینو دانلود کنه ببینه مشکل از چیه
    hsimple11 عزیز اون رو هم نوشتم عین اون مثال ولی ارور داد که نتونستم عکس ارورشو upload کنم شما ببین میتونی اجراش کنی

این ارور رو میده

این همه حرفه ای یعنی حتی یه راهنمایی هم کسی نمی تونه بکنه؟

ولی pop3.autologin اصلا کامپایل نمیشه
    بخاطر اینکه سورسی که دارید، مربوط به Indy 10 هست، ولی نسخه Indy ایی که استفاده می کنید، Indy 9 هست. احتمالا دارید سعی می کنید دموی Indy 10 را با دلفی 7 کامپایل کنید!

فایل پیوست شده، همون دموی MailClient هست، ولی برای Indy 9؛ که در دلفی 7 بدون مشکل کامپایل میشه و کار میکنه.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

ممنون
    ولی این هم اون ارور بالا که عکسش رو گذاشتم میده مشکل اون چیه؟

ممنون

از چه ورژن دلفی استفاده می کنید؟ از چه ورژن Indy استفاده می کنید؟
    خطا بالا در چه زمانی اتفاق میافته؟

ورژن 7
    در مورد ورژن indy از کجا باید بفهمم ؟ولی فکر کنم ورژن 9 باشه
    در مورد سوال اخرتون وقتی روی connect (در برنامه ای که خودتون تو پست 13 upload کردین) یا برنامه هایی که تا حالا نوشتم یا download کردم اون ارور میاد اگه میشه لطف کنید خودتون امتحان کنید
    ادرس =mail.uoz.ac.ir
    port=110
    uname=ss (اگه باید به صورت ادرس کامل وارد بشه =ss@mail.uoz.ac.ir)
    pass=123456

وقتی روی connect (در برنامه ای که خودتون تو پست 13 upload کردین) یا برنامه هایی که تا حالا نوشتم یا download کردم اون ارور میاد اگه میشه لطف کنید خودتون امتحان کنید
    من قبلا با همین دمو کار کردم و درست جواب داده. مشخصاتی که برای سرور دادید، درست کار نکرد، من خطای Host not found گرفتم.

شاید اون لحظه سرور مشغول بوده ولی من مطمن هستم که ادرس و پورت رو درست ذادم و uname و pass هم که mail خودم هست و نمی تونه اشتباه باشه
    البته منم بعضی وقتها و فقط بعضی وقتها این ارور رو دریافت می کنم و ارروری که بیشتر وقتها دارم همونه که عکشو گذاشتم
    لطفا اگه میشه یه وقت دیگه هم تلاش کنید تا connect شه
    راستی یه سوال من چه جوری می تونم indy 10 رو نصب کنم تواینترنت گشتم چیزی برای دانلود پیدا نکردم
    ممنون

راستی یه سوال من چه جوری می تونم indy 10 رو نصب کنم تواینترنت گشتم چیزی برای دانلود پیدا نکردم
    روی دلفی 7 از همون Indy 9 استفاده کنید بهتره.

لبته منم بعضی وقتها و فقط بعضی وقتها این ارور رو دریافت می کنم و ارروری که بیشتر وقتها دارم همونه که عکشو گذاشتم
    علت گرفتن خطای بالا، استفاده سرور شما از TLS هست. یعنی اجازه نمیده که Username\password بصورت متن ساده ارسال بشند، باید به سرور بصورت امن متصل بشید، یا سرور خودتون رو طوری تنظیم کنید که از خیر ارتباط امن بگذره.
    برای برقراری ارتباط امن با Indy باید از Indy Open SSL استفاده کنید که SSL را بصورت آزاد پیاده سازی کرده و در دو DLL ارائه میشه که باید به همراه فایل برنامه تون باشند. برای استفاده از آنها، باید یک کامپوننت TIdSSLIOHandlerSocket از تب Indy IO Handlers روی فرم بیاندازید و خصوصیت IOHandler کامپوننت idPOP3 خودتون را روی نام آن تنظیم کنید. چون مشکل شما از TLS هست، باید SSLMode را در SSL Option روی sslvTLSv1 تنظیم کنید. البته ممکنه سرور شما نیاز به تنظیمات دیگه هم داشته باشه.
    در هر حال، مشکل شما از Indy نیست، بلکه از پیکربندی سرور و چگونگی پیکربندی کلاینت برای ارتباط با آن هست. مثلا GMail هم از اتصال امن TLS استفاده میکنه، ولی با همین کاری که در این پست توضیح دادم، می تونید به راحتی بهش وصل بشید و ای میلها را از Inbox بگیرید.
    آخرین ویرایش به وسیله vcldeveloper : پنج شنبه 03 مرداد 1387 در 03:11 صبح

علت گرفتن خطای بالا، استفاده سرور شما از TLS هست. یعنی اجازه نمیده که Username\password بصورت متن ساده ارسال بشند، باید به سرور بصورت امن متصل بشید، یا سرور خودتون رو طوری تنظیم کنید که از خیر ارتباط امن بگذره.
    برای برقراری ارتباط امن با Indy باید از Indy Open SSL استفاده کنید که SSL را بصورت آزاد پیاده سازی کرده و در دو DLL ارائه میشه که باید به همراه فایل برنامه تون باشند. برای استفاده از آنها، باید یک کامپوننت TIdSSLIOHandlerSocket از تب Indy IO Handlers روی فرم بیاندازید و خصوصیت IOHandler کامپوننت idPOP3 خودتون را روی نام آن تنظیم کنید. چون مشکل شما از TLS هست، باید SSLMode را در SSL Option روی sslvTLSv1 تنظیم کنید. البته ممکنه سرور شما نیاز به تنظیمات دیگه هم داشته باشه.
    در هر حال، مشکل شما از Indy نیست، بلکه از پیکربندی سرور و چگونگی پیکربندی کلاینت برای ارتباط با آن هست.
    تقریبا هیچی نفهمیدم
    با عرض شرمندگی میشه شما این کارا رو بکنی و ببینی که جواب میده یا نه؟
    ممنون

با عرض شرمندگی میشه شما این کارا رو بکنی و ببینی که جواب میده یا نه؟
    روی سرور شما از SSL Connection ایراد میگیره. یه جای کار اتصال به سرور شما ایراد داره، یا نام سرور، یا نام پورت، یا پیکربندی سرور. اما روی GMail بدون مشکل جواب میده. دقت داشته باشید که معمولا سرورهایی که از TLS استفاده می کنند، از پورت پیش فرض 110 استفاده نمی کنند.

بله بله حق با شماست پورت 995 باید باشه من کر می کردم من اشتباه میکنم و پورت 110 درسته پس معلوم شد پورت 995 درسته
    راستی من کارهای بالا رو انجام دادم ولی ارور میده acnnot load ssl lib یا یه چی شبیه این این ربطی به اون dll ها که گفتید داره ؟ راستش من اون قسمتو نفهمیدم از کجا بیرم و توی فایلم بزارم؟
    ممنون

راستی من کارهای بالا رو انجام دادم ولی ارور میده acnnot load ssl lib یا یه چی شبیه این این ربطی به اون dll ها که گفتید داره ؟ راستش من اون قسمتو نفهمیدم از کجا بیرم و توی فایلم بزارم؟
    بله، DLLهای مربوطه ضمیمه شد.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

شرمنده علی جان که این در خواستو می کنم ولی باور کن من شاید بعضی وقتها حتی 7 یا 8 دقیقه به خاطر باز شدن یه صفحه وب الاف میشم
    میشه شما فایل compile شده رو هم upload کنید و اینکه یه توضیحی هم در باره اون صفحه html تو فایل ضمیمه توضیح بدبد اخه توش نوشته
    OpenSSL sources (about 2.7 MB)
    MinGW: Minimalist GNU For Windows (about 12 MB)
    Perl - e.g. ActivePerl (Version 5.6 about 8 MB)
    من اگه بخام اینا رو download کنم چیزی حدود 4 یا 5 سال طول میکشه

من اگه بخام اینا رو download کنم چیزی حدود 4 یا 5 سال طول میکشه
    شما نیازی ندارید که اونها رو دانلود کنید. فایل Zip ضمیمه شده دو تا فایل DLL داره، اونها را در پوشه فایل اجرایی برنامه تون بزارید. در سورس برنامه تون هم اون تغییراتی که در پست شماره 21 گفتم انجام بدید و برنامه را کامپایل و اجرا کنید.

منم دقیقا همون کارا رو کردم ولی ارور زیز رو میده
    راستی در پست 21 منظور از SSLMode ه ssmethod هست ؟اخه این sslvTLSv1 در ssmethod هست نه در ssmode

کسی چیزی نمیدونه؟علی اقا شما یه چیزی بگو

استی در پست 21 منظور از SSLMode ه ssmethod هست ؟اخه این sslvTLSv1 در ssmethod هست نه در ssmode
    بله.

منم دقیقا همون کارا رو کردم ولی ارور زیز رو میده
    یعنی هنوز فایل EXE شما نمی تونه فایل های DLL مربوطه را پیدا کنه، یعنی یا فایل های اشتباهی در پوشه مربوطه گذاشتید، یا اصلا فایل ها را در پوشه مربوط به فایل EXE نگذاشتید.
    علی اقا شما یه چیزی بگو
    دیگه چی بگم؟! اینجوری که شما پیش میرید، فکر نکنم تا یکی نشینه و کد را براتون ننویسه و کامپایل نکنه و در یک بسته بندی کامل به همراه راهنمای نصب قرار نده، شما رضایت نمیدید!

یعنی یا فایل های اشتباهی در پوشه مربوطه گذاشتید، یا اصلا فایل ها را در پوشه مربوط به فایل EXE نگذاشتید.
    دست شما درد نکنه دیگه ما انقدرا هم ..... نیستیم
    دیگه چی بگم؟! اینجوری که شما پیش میرید، فکر نکنم تا یکی نشینه و کد را براتون ننویسه و کامپایل نکنه و در یک بسته بندی کامل به همراه راهنمای نصب قرار نده، شما رضایت نمیدید!
    نه ممنون کد نوشته شدس شما فقط در مورد ارور بالا راهنایی کنید بسه
    شما فکر میکنید همین که قرار شد اینو بنویسم اومدم اینجا نه خیر جانم من الان 2 ماه که دارم روش کار میکنم دیگه کسی رو نمیشناسم از ش بپرسم مجبورم بیام اینجا
    ولش کن
    اقا یه چیزی ورژن دلفی من 7 و indy 9 هست اگه شما تست کردی ارور نداده شاید برای اینه که ورژن شما فرق میکنه
    راستی سایتش پروتکل https هست این مهمه یعنی فرقی میکنه ؟
    آخرین ویرایش به وسیله djscsi : شنبه 05 مرداد 1387 در 01:05 صبح

اقا یه چیزی ورژن دلفی من 7 و indy 9 هست اگه شما تست کردی ارور نداده شاید برای اینه که ورژن شما فرق میکنه
    من هم با همون ورژن تست کردم.

راستی سایتش پروتکل https هست این مهمه یعنی فرقی میکنه ؟
    می بینید که از TLS استفاده میکنه.
    در هر حال، خطای لود نکردن Library SSL مربوط به DLLها هست، و هنوز شما به مرحله کانکت شدن به سایت نرسیدید.

یعنی برا شما کار کرد؟
    در هر حال، خطای لود نکردن Library SSL مربوط به DLLها هست
    خوب در این باره یه راهنمایی می کنید؟چرا برای من کار نکرد؟
    یه نگاه هم به این عکس بندازید اگه باز نشد این لینکش http://i33.tinypic.com/x35lhw.jpg
    میبینید که من مو به مو به حرفاتون عمل کردم پس چه دلیلی میتونه داشته باشه ؟ببینم ایراد از شبکه که نیست نه؟منظورم isp و یا dial up بودن و از این جور چیزهاست

از همون سورسی که مربوط به دموی Indy 9 بود و در صفحه قبل آپلود کردم استفاده کنید و دو تا DLL هم در پوشه مربوط به آن کپی کنید، ببینید آیا با اون برنامه هم همین خطای لود شدن کتابخانه SSL رو میگیرید یا نه.

یعنی برا شما کار کرد؟
    بله، 10 تا پیام در Inbox شما بود.

نه دقیقا همون ارور رو میده
    فقط خواهش میکنم نگید پس اونجا کپی نکردی چون انقدر این کارو کردم و از اول همه چیزو چک کردم که دیگه وقتی دلفی رو باز میکنم به صورت اتومات همه کار ها رو تکرار میکنم تا حالا هم روی 1000 تا کد جور وا جور این کارو کردم ولی همشون همین ارورو میدن

علی اقا میشه من اینو که کار نکرد رو upload کنم (همه چیزهاشو )شما یه نگا بندازی ؟از نظر منطقی نباید مشکلی باشه

میشه من اینو که کار نکرد رو upload کنم (همه چیزهاشو )شما یه نگا بندازی ؟از نظر منطقی نباید مشکلی باشه
    بله
    ------------

DLLها را درست دانلود نکردید. فایل های DLL را مجددا از همون لینکی که گذاشتم دانلود کنید. با جایگزین کردن DLLهای شما با DLLهایی که در اون پست گذاشتم، مشکل عدم شناسایی SSL Library برطرف شد.

DLLهای مورد نیاز:
    libeay32.dll --> 680KB
    ssleay32.dll --> 152KB

با تشکر فراوان از علی اقای کشاورز
    اگه میشه به چند سوال پیش اومده هم جوابی بدید ممنون میشم
    1.اونی که دانلود کردم 375 kb هست و یه مشکل اینه که message ها رو لیست نمیکنه شاید به خاطر کامل نبودن dll هست
    2.property apop چیه؟دقیقا چه کار میکنه ؟
    3.من چه طور میتونم یه کاری کنم که مثلا هر 1 دقیقه 1 بار چک کنه که پیام جدید اومده یا نه؟ایا باید timer بزارم و کد زیر رو توش copy کنم؟این راه حل دزسته؟
    FMsgCount2 := POP.CheckMessages;
    hf fmsgcount2>fmsgcount then
    showmessage(inttostr(fmsgcount)+' you have new message');
    آخرین ویرایش به وسیله djscsi : یک شنبه 06 مرداد 1387 در 09:37 صبح

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •