نمایش نتایج 1 تا 18 از 18

نام تاپیک: نصب میل سرور در Lan بدون نیاز به Domain

نصب میل سرور در Lan بدون نیاز به Domain

آیا برای نصب میل سرور باید حتما Active Directory و Domain نصب بشه ؟

در شبکه ای که من راه انداختم (Lan) این دو رو نصب نکردم. آیا می تونم میل سرور نصب کنم یا نه ؟

آیا برای نصب میل سرور باید حتما Active Directory و Domain نصب بشه ؟
    به active directory نه! اما به DNS چرا به آن احتیاج دارید.نصب و کار باهاش خیلی سادس یه امتحانی بکن اگر مشکل داشتی بپرس
    Artists use lies to tell the truth while politicians use them to cover the truth up

آقا شد :shock: خیلی عجیبه :D

من روی سرورم اصلا DNS نصب نکردم . شبکه من صرفا فقط یک workgroup هست .
    ولی من برنامه MDeamon رو نصب کردم ازم اسم سرور خواست من هم یک اسم الکی زدم و آی پی سرور رو بهش دادم . بعد رفتم از Outlook یکی از کلاینتها بهش میل زدم و همون میل رو دریافت کردم :D :D :D :D

فقط یک مشکلی هست : :roll:
    دریافت ایمیل سریعه ولی ارسال یک ایمیل حدود 1 دقیقه طول میکشه :(

چرا :?: :?: :?: :?:

ولی من برنامه MDeamon رو نصب کردم ازم اسم سرور خواست من هم یک اسم الکی زدم و آی پی سرور رو بهش دادم .
    تا به حال امتحان نکرده بودم اما مگه همون اول دامین واسم سرور رو نمی خواد؟! :shock:

به احتمال زیاد زمانی که که میلی ارسال می شود چون آی پی سرور را دادید و اون در پورت مورد نظر به گوش و هوشیاراست دریافت و یا ارسال می کند( outlook مگه تنها آی پی هم قبول می کند؟)
    از راهنمایی اشتباهم متاسفم.تا به حال این کارو تست نکرده بودم و صرفا به خاطر تجربه ناقصم جوابتوو دادم. :oops:
    اما در این صورت بعید می دونم بتونین آدرسی مثلا x@domain.com داشته باشید(درسته؟)
    میشه یکم ریز تر توضیح بدی outlook رو چطور تنظیم کردی آدرسی که بهش میل زدی چطور بود
    Artists use lies to tell the truth while politicians use them to cover the truth up

با سلام

نه نیاز به دی ان اس سرور داری و نه اکتیو دایرکتوری .

شما توی تنظیمات برنامه باید دی ان سروری که در حال حاظر داری ازش استفاده میکنی ٬ مثلا 192.9.9.3 رو ست کنی .

در مورد ارسال ضعیف هم باید خدمتت عرض کنم دلیلش کم بودن پهنای باند شماست .

موفق باشی .

فکر می کنم فهمیدم مشکل کجاست :idea:
    من دارم برای شبکه داخلی به شما پاسخ می دم پس تا جایی که می دونم به DNS احتیاج پیدا می کنید اما برای خارج از شبکه زمانی که ازیک DNS سرور خارجی استفاده می کنید مشکلی ندارید

تا به حال امتحان نکرده بودم اما مگه همون اول دامین واسم سرور رو نمی خواد؟! :shock:
    چرا . خوب من هم الکی بهش دادم novin.com

خیر ! چونکه آدرسهای من اینجوریه : giahchin@novin.com

میشه یکم ریز تر توضیح بدی outlook رو چطور تنظیم کردی آدرسی که بهش میل زدی چطور بود
    بله . اول یک Account از نوع POP3,IMAP ساختم و آی پی سرور رو بهش دادم و آدرس رو هم اینطوری بهش دادم : giahchin@novin.com

در مورد ارسال ضعیف هم باید خدمتت عرض کنم دلیلش کم بودن پهنای باند شماست
    آقا گلاد مطمءنی ! آخه من تنظیمات MDeamon رو یه تغییراتی دادم و باعث شد که مکث 40 ثانیه ای در ارسال ایمیلها به 3 ثانیه برسه

من دارم برای شبکه داخلی به شما پاسخ می دم پس تا جایی که می دونم به DNS احتیاج پیدا می کنید اما برای خارج از شبکه زمانی که ازیک DNS سرور خارجی استفاده می کنید مشکلی ندارید
    راستش من اصلا شبکه خارجی ندارم . یعنی شبکه من هیچ ارتباطی با شبکه خارجی نداره ولی از DNS هم استفاده نمی کنم :(

به هر حال بحث خوبی شد . من که از محظر اساتید کلی فیض بردم :flower:

ممنون این بحث کار من یکی رو خیلی راه انداخت
    نتیجه: همون دامین تعریف شده در میل سرور به همراه آی پی سرور کافیست! :mrgreen:

نقل قول نوشته شده توسط giahchin
    چرا . خوب من هم الکی بهش دادم novin.com

خیر ! چونکه آدرسهای من اینجوریه : giahchin@novin.com

بله . اول یک Account از نوع POP3,IMAP ساختم و آی پی سرور رو بهش دادم و آدرس رو هم اینطوری بهش دادم : giahchin@novin.com

در مورد ارسال ضعیف هم باید خدمتت عرض کنم دلیلش کم بودن پهنای باند شماست
    آقا گلاد مطمءنی ! آخه من تنظیمات MDeamon رو یه تغییراتی دادم و باعث شد که مکث 40 ثانیه ای در ارسال ایمیلها به 3 ثانیه برسه

راستش من اصلا شبکه خارجی ندارم . یعنی شبکه من هیچ ارتباطی با شبکه خارجی نداره ولی از DNS هم استفاده نمی کنم :(

به هر حال بحث خوبی شد . من که از محظر اساتید کلی فیض بردم :flower:
    سلام ؛

شما زیاد خوشبین نباش . یدونه فایل باهاش Attach کن و ببین .

سلام ؛

شما زیاد خوشبین نباش . یدونه فایل باهاش Attach کن و ببین .
    اتفاقا چند بار با Attach حدود 120مگی هم باهاش ارسال و دریافت کردم . مشکلی نداشت . :wink:

فقط یه مشکل کوچک دارم . اون هم کرک MDmound . اون لینکی که داده بودید کار نکرد و نسخه آزمایشیش رو نصب کردم :roll:

120 مگابایت ؟ ببخشید شما کجا زندگی میکنی ؟

نقل قول نوشته شده توسط Gladiator
    120 مگابایت ؟ ببخشید شما کجا زندگی میکنی ؟
    چطور مگه ؟
    مگه اشکالی داره ! خوب شبکه من که Lan کابلیه و 120 مگابایت در حدود 20 ثانیه ارسال میشه :lol:

پس مشکل پهنای باند نداری ٬ جون میده برای نصب DC پلاس پلاس ٬ من همین الان دارم فیلم I Robot رو دانلود میکنم . :heart: :flower:

منی ه سئوالی برام پیش اومده مگه برای تبدیل اسم به IP نیاز به DNS نیست پس چطور ممکنه که مثلا x@zxc.com از روی سایر سیستم ها مشخص آدرسش کجاست و براش ارسال بشه؟

از روی دی ان اس سروری که این بابا داره ازش استفاده میکنه . وقتی میگه دامنه رو دامنه خودم وارد کردم یعنی دامنه میل سرورش رو انتخاب کرده .

این Novin.com میشه پسوند ای - میلهای این سرور .

از روی دی ان اس سروری که این بابا داره ازش استفاده میکنه
    خب این داره از DNS مثلا sun (192.9.9.3) استفاده می کنه خب اگر شبکه داخلی باشه که این آدرس معتبر نیست و IP براش در رکورد های DNS ایجاد نشده.لطفا یکم بیشتر توضیح بده :?:

ببین اخوی ٬ هر شبکه ای که به اینترنت متصل باشه میتونه از هر دی ان اس سروری بعنوان دی ان اس سرور خودش استفاده کنه .

نقل قول: نصب میل سرور در Lan بدون نیاز به Domain

با سلام من نیاز به کمک فوری در مورد mdaemon دارم میشه یک به من به گه چه جوری روی میل داخلی هنگام دریافت میل user ها یه alert روی task bar دریافت کرد

تاپیک های مشابه

1. بستن usb کامپیوترهای شبکه از طریق domain
    نوشته شده توسط h_baqery در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 07 خرداد 1385, 10:28 صبح
  2. ساخت Sub Domain
    نوشته شده توسط mehrad_1989 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 29 فروردین 1385, 16:56 عصر
  3. اتصال کامپیوتر به دو Domain
    نوشته شده توسط mhjb در بخش امنیت در شبکه
    پاسخ: 3