نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: Windows XP - Incoming Connection

Windows XP - Incoming Connection

سلام دوستان.

من یه سوال پرسیده بودم که برای اینکه من روی سیستم خودم بتونم با یه سیستم دیگه یک ارتباط دوطرفه ایجاد کنم (از طریق خط تلفن) که بتونم از TCP/IP استفاده کنم. دوستان به من گفتن از RAS استفاده کنم. ولی من زیاد چیزی پیدا نکردم. توی Help خود XP گشتم ، بالاخره تونستم یه New Incoming Connection بسازم. کاربر هم تعریف کردم و TCP/IP هم نصبه.
    خوب حالا چیکار کنم؟ :D
    یعنی چند تا سوال دارم:
    1- چه کارهایی میشه کرد؟ (مثلا" میشه یک صفحه به عنوان homapage داشته باشم که کسی که وصل میشه ببینه؟ /یا/ میشه از طریق مثلا Delphi و ابزار مربوط به TCP/IP موجود برنامه ای بنویسم که مستقیم از این connection استفاده کنه؟ و ...)

2- یه سری تنظیماتش رو میخوام بدونم چطور انجام میشه. مثلا" اینکه خط تلفن چند تا زنگ بخوره تا سیستم به تماس ورودی جواب بده و ...

3- یه منبع مطالعاتی برای شروع ، که اساسا" سوالهام خیلی پرت و ... نباشه :wink: یعنی یه نقطه شروع برای مطالعه در زمینه شبکه (البته نه از اون TCPIP در 24 ساعت و ... ) که همه اینها رو پوشش بده : RAS , ...

خیلی خیلی ممنون میشم

use the RRAS software such as Winroute or RRAS in win2k
    Artists use lies to tell the truth while politicians use them to cover the truth up

سلام ؛

کار خوبی کردی و سوال خوبی هم پرسیدی ٬ شاید در آینده به درد دیگران هم بخوره .

1- چه کارهایی میشه کرد؟ (مثلا" میشه یک صفحه به عنوان homapage داشته باشم که کسی که وصل میشه ببینه؟ /یا/ میشه از طریق مثلا Delphi و ابزار مربوط به TCP/IP موجود برنامه ای بنویسم که مستقیم از این connection استفاده کنه؟ و ...)
    چرا که نه ! وقتی رفیق شما به کامپیوترت متصل میشه میتونه بدون مشکل صفحه ای که شما توی IIS ( که از کامپوننتهای ویندوز نصب کردی / باید نصب کنی ) رو ببینه و ازش زندگیش لذت ببره .

از طریق دلفی هم که کار نشد نداره ببین چه برنامه ای دوست داری بنویسی توی بخش مربوطه عنوان کن .

برای تنظیمات مودمت هم توی کاتالوگش میتونی چک کنی و یا اینکه یه سری به تنظیمات سفت افزاری و نرم افزاریش بزن ( توی ویندوز ) .

3- یه منبع مطالعاتی برای شروع ، که اساسا" سوالهام خیلی پرت و ... نباشه یعنی یه نقطه شروع برای مطالعه در زمینه شبکه (البته نه از اون TCPIP در 24 ساعت و ... ) که همه اینها رو پوشش بده : RAS , ...
    میتونی از سایت مایکروسافت استفاده کنی ٬ مطالب پرت و پلا توش ننوشته .

حالا که شما این کانکشن رو درست کردی کافیه که توی تنظیمات TCP/IP به کانکشنت یدونه IP بدی ٬ اونوقته که با متصل شدن رفیقت یک آی پی از کامپیوتر شما دریافت میکنه .

به این ترتین میتونید هم با هم بازی های کامپیوتری شبکه ای انجام بدین و هم کنفرانسهای صوتی / تصویری / نوشتاری .

موفق باشی .

سلام
    متشکر از راهنمایی کاملتون
    یه چیز رو هنوز نتونستم کاریش کنم:

وقتی این connection رو ساختم ، تلفن 2 زنگ که میخورد، مودم جواب میداد. این رو توی تنظیمات مودم هم پیدا نکردم. اون دستورات ATS0 و ... به دردم میخوره؟

ممنون

با دستورات AT میتوانی هر تنظیمی را برای مودم تعرثیف کنی

سلام
    مرسی از پاسختون

1- من با دستورات ATS0 = ... این کار رو انجام داده ام. ولی با این کار ، تعداد زنگها برای اون Incomming Connection تغییری نمیکنه. این کانکشن ظاهرا" تنظیمات خودش رو داره.

2- یه سوال دیگه : من توانسته ام توی محیطهای برنامه نویسی با مودم ارتباط برقرار کنم. میخواستم بدونم آیا ممکنه از این راه خودم به تماس ورودی ، پاسخ بدم و بعد یک ارتباط TCP/IP داشته باشم؟

ممنون میشم

کاربر دائمی آواتار nasr
    محل زندگی
    هر کجا هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر هوا عشق زمین مال من است
    نقل قول نوشته شده توسط Gladiator
    سلام ؛

چرا که نه ! وقتی رفیق شما به کامپیوترت متصل میشه میتونه بدون مشکل صفحه ای که شما توی IIS ( که از کامپوننتهای ویندوز نصب کردی / باید نصب کنی ) رو ببینه و ازش زندگیش لذت ببره .
    .
    میشه لطف کنید بفرمایید چطور میشه اینکار را کرد (مراحلش را :oops: )
    ممنون

تاپیک های مشابه

1. فعال و غیر فعال کردن incoming connection در xp
    نوشته شده توسط jafari1 در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 14 مرداد 1385, 07:15 صبح
  2. incoming connection در ویندوز 98
    نوشته شده توسط Ardaman در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 11 بهمن 1384, 08:00 صبح
  3. به اشتراک گذاشتن اینترنت در XP برای Incoming Connection
    نوشته شده توسط orion188 در بخش شبکه و Networking‌