نمایش نتایج 1 تا 40 از 176

نام تاپیک: کنکور ارشد مهندسی نرم افزار : چه بخوانم چگونه بخوانم

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار mehdi_turbo
    محل زندگی
    Half Of The World

نقل قول: کنکور ارشد مهندسی نرم افزار : چه بخوانم چگونه بخوانم

سلام دوست من
    چند درصد روي مطالبي كه به صورت PDF منتشر كردي مطمئني ؟
    يعني ايا با افرادي مشاوره كردي كه كتابهاي مختلف را خوندند يا نه صرفا تجربيات خودتو نوشتي ؟
    ايا با كسايي كه كتاهاي مختلف را خوندن مشورت كردي ؟
    مي دوني من با بعضي از اولويت بندي هات مخالفم ( الارغم زحمت فراواني كه كشيدي و من ممنونت هستم)
    مثلا درس پايگاه داده كتاب رفرنس مرجع از C J DATE است كه شما به عنوان رفرنس اخر معرفي كرديد و اين را ظلم در حق اين مولف مي دونم كه مخترع پايگاه داده است !!!
    يا مثلا اكثر دانشگاها كتاب سيستم عامل از استالينگز ترجمه دكتر پدرام را توصيه مي كنند و همون طور كه من خوندمش در سطح بسيار بالايي قرار داره و مفاهيم را خيلي قشنگ تعريف كرده !!!
    با اكثر منابعي كه معرفي كردي كاملا موافقم !
    دوست دارم به يه نتيجه گيري منطقي روي خوندن يك كتاب و اصلي ترين كتاب برسيم ؟ با كمك همگي دوستان
    از دوستان خواهش مي كنم بحثي كه دوستمون راه انداخته را به انحراف نكشونيد با زدن پست هاي بي ربط !!!

کاربر دائمی آواتار manager
    محل زندگی
    Z

Exclamation نقل قول: کنکور ارشد مهندسی نرم افزار : چه بخوانم چگونه بخوانم

نقل قول نوشته شده توسط mehdi_turbo مشاهده تاپیک
    سلام دوست من
    چند درصد روي مطالبي كه به صورت PDF منتشر كردي مطمئني ؟
    يعني ايا با افرادي مشاوره كردي كه كتابهاي مختلف را خوندند يا نه صرفا تجربيات خودتو نوشتي ؟
    ايا با كسايي كه كتاهاي مختلف را خوندن مشورت كردي ؟
    مي دوني من با بعضي از اولويت بندي هات مخالفم ( الارغم زحمت فراواني كه كشيدي و من ممنونت هستم)
    مثلا درس پايگاه داده كتاب رفرنس مرجع از C J DATE است كه شما به عنوان رفرنس اخر معرفي كرديد و اين را ظلم در حق اين مولف مي دونم كه مخترع پايگاه داده است !!!
    يا مثلا اكثر دانشگاها كتاب سيستم عامل از استالينگز ترجمه دكتر پدرام را توصيه مي كنند و همون طور كه من خوندمش در سطح بسيار بالايي قرار داره و مفاهيم را خيلي قشنگ تعريف كرده !!!
    با اكثر منابعي كه معرفي كردي كاملا موافقم !
    دوست دارم به يه نتيجه گيري منطقي روي خوندن يك كتاب و اصلي ترين كتاب برسيم ؟ با كمك همگي دوستان
    از دوستان خواهش مي كنم بحثي كه دوستمون راه انداخته را به انحراف نكشونيد با زدن پست هاي بي ربط !!!
    اول بگم که خیلی خوشحالم بعد از 200 بار دانلود این سند یک نفر به اون یه نگاهی انداخته و در موردش صحبت کرد..
    من صرفا تجربیاتم رو نوشتم و اگر از مطالب اطمینان نداشتم نمی نوشتم، تمام اون منابعی رو که معرفی کردم خودم خوندم و اول عرائضم گفتم که هر کسی نظری داره بگه تکمیلش می کنیم و مطالبی که من نوشتم نظرات شخصیم بوده شایدم از نظر همه درست نباشن..
    مثلا در مورد پایگاه داده ها من DATE رو خوندم نه به نظرم سیلبرشاتس بهتر بود ! دلایلم رو هم گفتم، خواستید می تونیم با هم بحث کنیم ..
    یا مثلا در مورد سیستم عامل ترجمه ابراهیمی بد نبود خیلی صریح و واضح و قابل درک ترجمه کرده بود. خیلی وقت ها ما یه چیزهایی از این و اون می شنویم فکر می کنیم چون همه اون رو می گن پس اون خوبه !! باید بگم در همه موارد یه همچین چیزی صحت نداره ! مثلا در مورد پایگاه داده ها کتاب رانکوهی رو اصلا پیشنهاد نمی کنم کسی بخونه ! در صورتی که خیلی ها می گن دیتابیس فقط رانکوهی !!
    خیلی خوبه این بحث به نتیجه برسه ولی خوب متاسفانه دوستان کم لطفی می کنن و تاپیک رو الکی شلوغ می کنن...
    یکی دیگه از چیزهایی که برای خودم خیلی اهمیت داشت منحنی های یادگیری بود که به نظرم خیلی مهم هستند. مثلا من محاسبات عددی رو چون طبق این منحنی پیش نرفتم کلی ضرر کردم ! در مورد اونها هم اگر نظر بدید خیلی خوبه...
    مجید تو هم به جای این کارا بیا نظر بده شیطونی نکن ......

نقل قول: کنکور ارشد مهندسی نرم افزار : چه بخوانم چگونه بخوانم

سلام دوستان گرامی و Manager محترم:
    بنده برای ارشد نرم افزار دانشگاه آزاد ثبت نام کرده ام و تقریبا 5 ماه فرصت دارم ، ضمنا رشته ام کارشناسی مهندسی الکترونیک هست .
    راهنمائی بفرمائید که در این زمان کوتاه چندتا از دروس با بیشترین تاثیر (چون شاغل هستم ،وقت نمی کنم همه دروس را مطالعه نمایم) و با چه منابعی مطالعه نمایم ؟
    با تشکر و احترام

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •