نمایش نتایج 1 تا 27 از 27

نام تاپیک: اگه زحمتی نیست کرک می

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران، شیراز، ... ، خونمون، روبروی مانیتور

Question اگه زحمتی نیست کرک می

سلام
    اینم کرک می
    تازه فایلش پروتکت هم نشده...
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله vcldeveloper : یک شنبه 19 مهر 1388 در 09:30 صبح دلیل: حذف نام محصول اشاره شده در پست

کاربر دائمی
    محل زندگی

نقل قول: اگه زحمتی نیست کرک می

ببینید
    من با Tiny protector اون رو پروتکت کردم ولی حجمش بالا رفت و نتونستم فایل پروتکتت شده رو اینجا آپلود کنم
    در ضمن نرم افزارهایی که با Tiny Protector پروتکت میشن تو بعضی از ویندوزها از جمله ویندوز خودم اجرا نمیشن
    میگم اگه گذشتن از این سد اینقدر که شما میگین راحته به نظر شما اصلا پروتکتش نکنم بهتر نیست؟
    سرعت برنامم هم پایین نمیاد

کاربر دائمی آواتار zoofa
    محل زندگی
    اصفهان

سلام دوست عزيز
    شما كه اين كرك مي رو گذاشتيد براي برنامه نويساني كه از اين ققل استفاده كردند مشكلي پيش نمي ياد؟؟
    زحمتشون رو به باد نديد؟؟؟

دوست عزیز فقط فایل exe شمارو کرک کردم، از کرک کردن ocx(شبیه سازی قفل) معذورم.
    چون قراره امنیت نرم افزار شما تست بشه، قرار نیست محصولات کرک شده دیگران رو اینجا قرار بدیم.
    ظاهرا شما موارد امنیتی مورد توصیه منشور سیمین رو اجرا کردید.
    این هم فقط برای این بود که مطمئن بشید استفاده تنها از قفل هیچ امنیتی برای نرم افزار شما به ارمغان نخواهد آورد.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار zoofa
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط sepehrst مشاهده تاپیک
    دوست عزیز فقط فایل exe شمارو کرک کردم، از کرک کردن ocx(شبیه سازی قفل) معذورم.
    چون قراره امنیت نرم افزار شما تست بشه، قرار نیست محصولات کرک شده دیگران رو اینجا قرار بدیم.
    ظاهرا شما موارد امنیتی مورد توصیه منشور سیمین رو اجرا کردید.
    این هم فقط برای این بود که مطمئن بشید استفاده تنها از قفل هیچ امنیتی برای نرم افزار شما به ارمغان نخواهد آورد.
    سلام دوست عزيز
    ميشه كمي بيشتر توضيح بديد كه چكار كرديد؟
    ممنون
    فكر مي كنم امثال من زياد باشن كه اطلاعاتي راجع به كرك كردن ندار.
    ممنون

کاربر دائمی آواتار zoofa
    محل زندگی
    اصفهان

سلام
    دوست عزيز از چه پروتكتري استفاده كنيم كه مطمئن باشه + قفل منشور سيمين

ممنون

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

با اجازه اساتید
    فکر میکنم هیچ پروتکتوری به اندازه روش ابتکاری خود شما قوی نخواهد بود ؛ چرا که برای اکثر برنامه های تجاری امنیتی خارجی ابزاهای اتومات تولید شده که کار رو راحت کنه.
    ولی خود من به همراه عقیده قبلی که عنوان شد استفاده از Virtual Machine رو خیلی دوست دارم.

کاربر دائمی آواتار zoofa
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط Nima NT مشاهده تاپیک
    با اجازه اساتید
    فکر میکنم هیچ پروتکتوری به اندازه روش ابتکاری خود شما قوی نخواهد بود ؛ چرا که برای اکثر برنامه های تجاری امنیتی خارجی ابزاهای اتومات تولید شده که کار رو راحت کنه.
    ولی خود من به همراه عقیده قبلی که عنوان شد استفاده از Virtual Machine رو خیلی دوست دارم.
    سلام دوست عزيز
    مگه virtual نرم افزاري براي شبيه سازي سيستم عامل و نصب سيستم عامل داخلش نيست؟

چه ربطي به روش پروتكت داره؟؟
    ممنون مي شم بيشتر توضيح بديد

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Virtual Machine در واقع یک CPU مجازی هست که کدهای شما رو اجرا میکنه وبرای هر کد اسمبلی معادلهایی داره ؛ مثلا" وقتی قرار باشه کد Mov eax,eax اجرا بشه ؛ این سیستم همین کد رو در پردازشگر خودش شبیه سازی میکنه تا عملیات آنالیز و درک کد بسیار سخت بشه.

پروتکتورهایی نظیر Themida , Code Virtualizer , Enigma , Private Exe Protector , Exe Cryptor همگی سیستم VM دارن .
    ( منظور از VM همون Virtual Machine هست ).

ميشه كمي بيشتر توضيح بديد كه چكار كرديد؟
    ممنون
    فكر مي كنم امثال من زياد باشن كه اطلاعاتي راجع به كرك كردن ندار.
    شرح جزئیاتش در اینجا و در چند خط ممکن نیست ولی بطور مختصر:
    این برنامه نمونه با فراخانی توابع فایل ocx، وجود یا عدم وجود قفل رو سیستم تشخیص میده، همینطور با توجه به اطلاعاتی که بدست آورده، تشخیص میده که آیا قفل اصلی روی سیستم نصب هست یا نه، و چند تا چک دیگه برای اینکه تشخیص بده اگر فایل exe یا ocx دست کاری شده. سپس بر اساس این اطلاعات، مسیر اجرای برنامه رو تعیین میکنه، مثلا اگر مشکلی تو هر یک از مراحل مشاهده شد، از انجام عمیالات اصلی سرباز میزنه و یا کلا برنامه بسته میشه. که تمام این اقدامات با انجام تغییراتی در کد برنامه و هدایت آن به مکان مورد نظر خنثی میشه و مهم نیست که برنامه نویس چقدر سخت گیرانه تمام شرایط وجود قفل و صحت اطلاعات رو بررسی کرده.
    صرف استفاده از قفل و بررسی چند تا شرط، باعث امنیت نمیشه. برنامه نویس باید کد رو طوری طراحی کنه که دنبال کردن روند و درک منطق آن تا حد ممکن مشکل بشه که این خودش یه تخصص کاملا جداگانه هست. برای همین برنامه نویسها از پروتکتورها برای رسیدن باین هدف استفاده میکنند و همونطور که دوستمون گفتند، پروتکتورهایی که عمومیت زیادی پیدا کردند، حتی ابزار Generic برای از کار انداختنشون وجود داره و در صورت امکان، استفاده از انواع اختصاصی آنها راه بهتریه. البته اینطور نیست هر کسی از راه برسه میتونه هر پروتکتوری رو از کار بندازه ولی به هر حال افراد متخصص وجود دارند.

AmirBeginner عزیز ، کرک کردن یک فایل exe حتی اگه با TinyProtect پروتکت شده باشه به معنای شکستن Tiny نیست. شما اگه به شرکت سازنده Tiny زنگ بزنید هیچ اصراری ندارن که شما حتما از TinyProtect استفاده کنین ولی توصیه میکنن که حتما از یه پروتکتور مطمئن (حالا هرچی صلاح میدونین) استفاده کنین. چون پروتکتور Tiny یه امکان اضافه هست البته هیچ پروتکتوری حتی Themida هم تضمین صد در صد نداره.
    قفل سخت افزاری و پروتکتور اون دو مساله کاملا جدا هستن و کرک شدن یکی هیچ ربطی به اون یکی نداره.
    این تاپیک که شما می زنید متاسفانه نه تنها به امنیت نرم افزار کمکی نمی کنه بلکه وجهه محصولات داخلی رو تخریب میکنه حالا فرقی نمی کنه Tiny باشه یا محصول یه برنامه نویس مثل من.

بله کاملا درسته
    دوستان توجه داشته باشند که موردی که در این تاپیک مشاهده کردید، بهیچ وجه بیانگر ضعف یا قدرت قفل Tiny نیست، این فقط به خود برنامه مربوط میشه. اگر از قفل دیگری هم استفاده میشد همین موضوع صادق بود. تمام حرف سر اینه که در کنار استفاده از قفل باید روشهای دیگه هم بکار گرفته شوند تا نتیجه مطلوب بدست بیاد.

کاربر دائمی
    محل زندگی

از همگی ممنون
    ببینید شما اگزه من رو هک کردید
    میشه بگین روی اون چیکار کردید؟؟؟
    اگه با یه packer اون رو pack میکردم قبل از این که آنپکش کنید میتونستین اگزه رو هک کنید؟
    اگه از Tiny Protector استفاده میکردم چطور؟
    در هر صورت میخواستم بدونم اگه از Tiny protector و یا هر ابزار دیگه ای برای پروتکت کردنش استفاده میکردم فرقی به حال شما میکرد؟؟؟
    اگه نه خب دیگه من [البته ببخشیدا] مرض که ندارم سرعت برنامم رو بیارم پایین که هیچی به هیچی

حالا اگه برنامم دیتابیس داشت و کانکشن استرینگم رو توی قفل ذخیره میکردم اونوقت چیکار میکردین؟؟؟

ممنون از همگی

کاربر دائمی
    محل زندگی

در ضمن
    روش های ابتکاری برنامه نویس به نظر من هم خیلی مهمن
    ولی من تو بخش امنیت خیلی تجربه ای ندارم
    اولین باری هم هست که Tiny رو خریدم
    ولی خوب با توصیه های شرکت منشور سیمین و مطالعه بعضی از تاپیک های همین جا یه چیزایی فهمیدم
    حالا در کل موندم که چطوری یه سیستم (نسبتا) خوب رو رو برنامم بزارم تا دیرتر و سخت تر کرک بشه
    الان قفل سخت افزاری که یه روزه توسط دوستان کرک شد (منظورم اگزه خودمه نه قفل Tiny )
    پس چکار کنم که سیستم امن تر بشه؟؟؟

کاربر دائمی
    محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط Bardia19 مشاهده تاپیک
    این تاپیک که شما می زنید متاسفانه نه تنها به امنیت نرم افزار کمکی نمی کنه بلکه وجهه محصولات داخلی رو تخریب میکنه حالا فرقی نمی کنه Tiny باشه یا محصول یه برنامه نویس مثل من.
    ولی این تاپیک قفل منشور سیمین رو نبرده زیر سوال
    این اگزه منه که رفته زیر سوال
    پس فکر نمی کنم برای کسی مشکل ایجاد کنه

در ضمن تو پست های جدیدم هم نگفتم از چه قفلی استفاده کنم که بهتر از Tiny باشه
    گفتم چیکار کنم که اگزم هک نشه
    مگرنه فکر کنم حالاحالاها باید از همین Tiny استفاده کنم...

اگه با یه packer اون رو pack میکردم قبل از این که آنپکش کنید میتونستین اگزه رو هک کنید؟
    نه باید اول unpack بشه

اگه از Tiny Protector استفاده میکردم چطور؟
    از Tiny Protector اطلاعی ندارم

در هر صورت میخواستم بدونم اگه از Tiny protector و یا هر ابزار دیگه ای برای پروتکت کردنش استفاده میکردم فرقی به حال شما میکرد؟؟؟
    به حال من شاید ولی...

اگه نه خب دیگه من [البته ببخشیدا] مرض که ندارم سرعت برنامم رو بیارم پایین که هیچی به هیچی
    اگر کسانی هستند که توانایی باز کردن در هر گاوصندوقی را دارند، شما بیخیال گاوصندوق میشی و پولاتو میگذاری رو میز؟

حالا اگه برنامم دیتابیس داشت و کانکشن استرینگم رو توی قفل ذخیره میکردم اونوقت چیکار میکردین؟؟؟
    امکانی هست که قفل در اختیارتون قرار داده، پس ازش استفاده کنید. مهم نیست من یا دیگران چکار میکنیم. ما اینجا نیستیم که توانییهامون رو به رخ هم بکشیم. دست بالای دست بسیار است.

پس چکار کنم که سیستم امن تر بشه؟؟؟
    تکنیکهای کد نویسی تون رو ارتقا بدید، از یه پروتکتور مناسب استفاده کنید، از امکانات امنیتی قفل بطور صحیح استفاده کنید. دنبال امنیت صد در صد نباشید، شرکتهای میلیون دلاری هم امنیت صد در صد ندارند.

فکر نکنید که اگه برنامتون وارد بازار بشه، فرداش کرکش تو بازار میاد. همه هکر و کرکر نیستند.

کاربر دائمی
    محل زندگی

تکنیکهای کد نویسی تون رو ارتقا بدید، از یه پروتکتور مناسب استفاده کنید، از امکانات امنیتی قفل بطور صحیح استفاده کنید. دنبال امنیت صد در صد نباشید، شرکتهای میلیون دلاری هم امنیت صد در صد ندارند.

فکر نکنید که اگه برنامتون وارد بازار بشه، فرداش کرکش تو بازار میاد. همه هکر و کرکر نیستند.
    گفتم که من زیاد تجربه ای ندارم و سوادم در حد چند تا توصیه منشور سیمین و مطالعه چند تا تاپیک اینجاست
    چجوری کدنویسیم رو ارتقا بدم؟؟؟

تو همین فروم که بررسی شده همه میگن برای همه packer ها unpacker اتوماتیک هست
    شما از چی استفاده میکنین؟
    بگین تا منم از همون استفاده کنم

حالا اگه من قسمتی از کانکشن استرینگم رو تو قفل ذخیره کنم شما چیکار میکنین؟؟؟

اگر کسانی هستند که توانایی باز کردن در هر گاوصندوقی را دارند، شما بیخیال گاوصندوق میشی و پولاتو میگذاری رو میز؟
    درست میگین

کاربر دائمی
    محل زندگی

راستی
    خود شما که یه کرکر ماهر هستید اگه یه برنامه بنویسید توش از چه قفلی استفاده میکنید؟
    چه قفل سخت افزاری؟
    و چه روش هایی برای امنت کردن آن؟؟؟

حالا اگه من قسمتی از کانکشن استرینگم رو تو قفل ذخیره کنم شما چیکار میکنین؟؟؟
    اگر برنامه شما به همراه قفل در دسترس باشه که مشکلی نیست، جون برنامه در یه زمانی String رو از قفل میکشه بیرون و برای اتصال به دیتابیس استفاده میکنه، که همونجا String مشخص میشه و اگر قفل موجود نباشه، ممکنه بشه دیتابیس رو هک کرد و String رو بدست آورد یا اینکه تغییرش داد.من تو این زمینه تجربه ای ندارم. شاید بقیه دوستان جواب دقیقتری به شما بدهند.
    اگر قفل این امکان رو به شما میده که بخشی از کد برنامه رو هم (بخش مهم وکلیدی) داخل قفل ذخیره بکنید، یا بخشی از کد رو Encrypt کنه و کلید Decryption داخل قفل باشه، لایه محافظتی بهتری نسبت به ذخیره تنها یه String ساده فراهم میشه.

خود شما که یه کرکر ماهر هستید اگه یه برنامه بنویسید توش از چه قفلی استفاده میکنید؟
    من بهیچ وجه ماهر نیستم، فقط علاقه دارم و اصلا اسم خودمو هکر یا کرکر نمیذارم. دوستان دیگه ای اینجا هستند مثل آقا بردیا (Strong Bytes) که تو کار خودشون خبره هستند . ایشان یا دوستان دیگه با توجه تجربشون بهتر میتونند شما رو راهنمایی کنند.
    ولی خود من زیاد روی پروتکتور حساسیت نشون نمیدم و اگه استفاده کنم از PECompact یا RLPack استفاده میکنم.

کاربر دائمی آواتار ASKaffash
    محل زندگی
    تهران

Virtual Machine در واقع یک CPU مجازی هست که کدهای شما رو اجرا میکنه وبرای هر کد اسمبلی معادلهایی داره ؛ مثلا" وقتی قرار باشه کد Mov eax,eax اجرا بشه ؛ این سیستم همین کد رو در پردازشگر خودش شبیه سازی میکنه تا عملیات آنالیز و درک کد بسیار سخت بشه.

پروتکتورهایی نظیر Themida , Code Virtualizer , Enigma , Private Exe Protector , Exe Cryptor همگی سیستم VM دارن .
    ( منظور از VM همون Virtual Machine هست ).
    سلام
    به لیست پروتکتورهایی که اعلام کرده اید بطور تقریبی چه نمره ای میدهید(لطفا راهنمائی کنید)

امير عزيز من فكر مي كنم قبل از اينكه بخواي كد بزني يكم روي كرك كار كني بهتر باشه( منظورم كرك برنامه هاي ساده است و البته مطالعه ي روش هاي كرك) اينطوري با طرز فكر يه كركر آشنا مي شي و دستت مياد كه حفره هاي يه برنامه كجاست و يه كركر چه جوري اونا رو پيدا مي كنه و البته بعدش هم نفوذ...
    تحت اين شرايط تو سعي مي كني يه جوري كد بزني كه اين سرنخ ها رو به كركر ندي. به همين سادگي!!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

من هم همین توصیه رو دارم ؛ مسلما" یه کراکر خیلی بهتر میتونه یه قفل نرم افزاری بنویسه تا یه برنامه نویس حرفه ای که کراکر نیست. بهتره شما با کرک اول آشنا بشید , در مورد پروتکتورها هم به نظر من زیاد روی اونها تکیه نکنید , چون بود و نبودشون برای افراد حرفه ای که کم هم نیستن زیاد فرقی نمیکنه.

کاربر دائمی آواتار zoofa
    محل زندگی
    اصفهان

من هم همین توصیه رو دارم ؛ مسلما" یه کراکر خیلی بهتر میتونه یه قفل نرم افزاری بنویسه تا یه برنامه نویس حرفه ای که کراکر نیست. بهتره شما با کرک اول آشنا بشید , در مورد پروتکتورها هم به نظر من زیاد روی اونها تکیه نکنید , چون بود و نبودشون برای افراد حرفه ای که کم هم نیستن زیاد فرقی نمیکنه.
    دوست عزيز كساني امثال من كه هيچي از كرك نمي دونم ( منفي صفر ) چطوري بايد ياد بگيريم.
    مي تونين يه منبع و يا كتابي چيزي معرفي كنيد؟؟؟
    ممنون

کاربر دائمی
    محل زندگی

چجوری با کرک آشنا شم؟
    از کجا شروع کنم؟
    چه کتابی بخونم؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

میتونید با کتاب " Crack و تکنیکهای نفوذ به نرم افزار" از انتشارات ناقوس شروع کنید.
    کتاب بسیار مناسبی هست.

هه هه هه
    فقط خندم می گیره
    با این صحبتا قفل فقط به این درد می خوره که نرم افزارت رو هر بچه ای نتونه رایت کنه و توی فروشگاه اینترنتیش بفروشه 1000 تومن .
    با این حساب یک قفل سخت افزاری با قفل دیگه فرقی نداره . همشون در همون حد کار می کنند و به راحتی هک میشن و امنیتشون حدود 3 از 10 هست . یعنی کسی که بخواد کرک کنه میتونه کرکش کنه .

شما فکر می کنید قفلی بتونه وجود داشته باشه که اصلا کرک نشه جناب alaveh؟!
    اگه کسی بخواد، می تونه هر برنامه ای رو با هر پروتکشنی کرک کنه. فقط بسته به کار پروتکشنی که روی اون برنامه صورت گرفته, ممکنه وقت بیشتری لازم داشته باشه برای کار.
    قفل سخت افزاری و یا هر قفل دیگه ای هم فقط برای گرفتن وقت کرکر هست تا دیرتر به مقصودش برسه.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •