نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: چطور میشه سایتی رو که در front page طراحی شده برای انجام تغیرات در vs.net2005 باز کرد ؟

چطور میشه سایتی رو که در front page طراحی شده برای انجام تغیرات در vs.net2005 باز کرد ؟

سلام دوستان لطفاً هرکسی از میتونه به من کمک کنه دریغ نکنه که واقعاً محتاجم
    یا اگه میتونه یه سایتی یا یه منبعی چیزی بهم معرفی کنه که کارمو راه بندازه با تشکر
    ایوب از اهواز

کاربر دائمی آواتار m.hamidreza
    محل زندگی
    کره زمین

نقل قول: چطور میشه سایتی رو که در front page طراحی شده برای انجام تغیرات در vs.net2005 باز کرد ؟

شما سعی کردی این کار رو انجام بدی؟!
    VS.NET 2005 چیز محیرالعقولی نیست! مثل تمامی نرم افزارهای دیگه در منوی File گزینه ی Open داره؛
    حمیدرضا ار تهران.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول: چطور میشه سایتی رو که در front page طراحی شده برای انجام تغیرات در vs.net2005 باز کرد ؟

با راست کلیک کردن روی صفحه مورد نظر و انتخاب open with مثل نرم افزار های معمولی اگه منظورت فهمیده باشم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

با سلام
    شاید خیلی مربوط نباشه، اما خواستم توصیه کنم بجای FrontPage از Expression Web استفاده کنید چون FrontPage از HTML 4.0 استفاده می‌کنه و Expression Web از XHTML 1.0.
    من می‌خواستم همین کار شما رو البته با VS 2008 انجام بدم به یه سری مشکلات خوردم که دلیلش همین بود.

صبا صبوحی

کاربر دائمی آواتار e-shahshahani
    محل زندگی
    تهران

سایتی که طراحی کرده ای را روی iis تنظیم کن. بعد بروی توی ویژوال استودیو. بعد منوی open گزینه web site را کلیک کن. سپس iis را انتخاب کن.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •