نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: دسترسي كابران و مشكل مستر پيج

دسترسي كابران و مشكل مستر پيج

با سلام
    مشكل من به اين صورت است كه من ابتدا از مستر پيج استفاده كردم و صفحه لوگين را به آن ارتباط دادم و برنامه را اجراء كردم و بون خطا اجراء شد وكليه تنظيمات صفحه را نيز لود كرد از نظر فرم صفحه سپس من از رول و سايت مپ اسفاده كردم و گروهاي كاري را جدا نمودم حال نيز برنامه run مي شود انگار از مستر پيج تبعيت نمي كند و صفحه سفيد همراه با كنترل ها لود ميشود و ديگر خبري از تصاوير و يا رنگ بندي در مستر پيج خبري نيست مشكل من كجاست لطفا راهنمايي نماييد
    با تشكر

کاربر تازه وارد آواتار sara_B
    محل زندگی
    شيراز

نقل قول: دسترسي كابران و مشكل مستر پيج

من خودم مشکل مشابه شما رو داشتم اما از روش زیر استفاده کردم:

چون Master Page شما در ریشه ی وب سایت قرار داره ، اما صفحات وب شما درون فولدر هاست ، به لحاظ آدرس دهی مشکل بوجود می آد و واسه همین عکس هایی که توی بگ گراند هستن ، نمایش داده نمیشه.
    کافیه مستر پیج را پس از تکمیل طراحی اش ، کپی کنید توی تمام فولدر هایی که قصد دارید از اون مستر پیج استفاده کنید.
    سپس به قسمت source مستر پیج برید و تمام قسمت هایی که background داشتید (عکس) ، به صورت مثال زیر ، از دو نقطه (../) در اول آدرس هر عکس استفاده کنید:

<td style="background-image: url(../images/BackGorund/picture.jpg); height: 92px">

یا یه مثال دیگه واسه بک گراند body:

<body background="../images/BackGorund/pic_pg.jpg" style="text-align: center">

همچنین نام مسترپیج تمام صفحاتو هم مثل زیر اصلاح کنید:
    (فرض کنید یه فولدر به نام Student داریم و نام مستر پیج هم MasterPage.masterاست.)
    یعنی این کارو انجام بدبد ßنام مسترپیج/نام فولدر/~ :

<%@ Page Language="C#‎" MasterPageFile="~/Student/MasterPage.master" AutoEventWireup="true" CodeFile="Default2.aspx.cs" Inherits="Student_Login" Title="Untitled Page" %>

و خلاصه اینکه مشکل آدرس دهی مستر پیج واسه صفحات داخل فولدرها، دردسر ساز شده

سلام

اینکه مستر پیج رو تو همه فولدر ها کپی کنید کاره بیهودیه!
    مستر پیج واسه اینه که شما یک فایل اصلی داشته باشید.

2 راه دارید:

اینکه از Runat=Server استفاده کنید و فایل هارو با /images/~ آدرس دهی کنید.

راه بهتر اینه که از CSS استفاده کنید و تمام استایل های مورد نیاز رو از اونجا لود کنید.

موفق باشید

کاربر تازه وارد آواتار sara_B
    محل زندگی
    شيراز

سلام
    از راهنمایی ممنون
    اگه ممکنه راه اول رو بیشتر توضیح بدید.
    (با مثال باشه بهتره)
    ممنون

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید