مشاهده دست آورد نظرسنجی: نظر شما درباره تشکیل چنین نهادی چیست؟

رای دهنده
383. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • مفید است

326 85.12%
  • نظری ندارم

12 3.13%
  • بی نتیجه است

45 11.75%
صفحه 59 از 66 اولاول ... 9495758596061 ... آخرآخر
نمایش نتایج 2,321 تا 2,360 از 2601

نام تاپیک: تشکیل نهاد حمایت از برنامه نویسان

کاربر دائمی آواتار ravand
    محل زندگی
    راوند کاشان

نقل قول: تشکیل نهاد حمایت از برنامه نویسان

من فکر میکنم نوشتن کتاب به تنهایی سخته . چون خودم خیلی اذیت شدم.
    خیلی خوبه چند نفر بیان با هم همکاری کنن. یه نفر که مطلبی نوشت. چند نفر ناظر باشن . چون ممکنه این نویسنده یه اشتباهی توی نوشته هاش داشته باشه. خب بالاخره ما انسان و خطا پذیریم.
    بیاید از نوشت های انجمن شروع کنیم. یه فایل pdf از موضوعات و مطالب مهمی که در ماه مطرح میشه جمع اوری کنیم و اسم یا آدرس اون صفحه ی مطلب رو توش بذاریم که نقض کپی رایت هم نشه تا بقیه که نتونستن مطالب جدید رو دنبال کنن توی اون فایل pdf دنبال کنن.
    اگه سالی یه بارم منتشر کنیم ارزش داره. اصلا بدیم توی نهاد بفروشن. چطوره؟

راوند عزیز هم خیلی میگه رایگان کار کنم.
    خواستم بگم رایگان بودن خوبه اما : خیلی جاها باعث میشه شما تو دست انداز های زندگی بمونی. و خیلی جاهای دیگه هم رایگان بودن کارتو بی ارزش هم میکنه .....

لطفا هر طرح و ایده ای که میدید دقیقا بگید : پول از کجاش در میاد ؟!؟

نقل قول نوشته شده توسط abolfazl-z مشاهده تاپیک
    سلام مهرداد جان

همانطور که در یکی از این جلسه های آنلاین ما را با پتک کوبیدید :)

بنده یک شماتیکی طراحی کردم نمی دونم بدستتون رسید یا نه !

این حرف بنده هست که تا زمانی که شما اقدام به ساخت یک سیستم مدیریتی کامل نکنید در کارهایتان موفق نیستید چرا که شما یک شرکت غیر مستقل هستید و مدیریت را نمیتوانید بدون سیستم های مدیریتی انجام دهید.

این را هم بگم من هم درگیر یک پروژه شخصی هستم و بخاطر این پروژه از کنکور کارشناسی هم گذشتم (البته برنامه نویسی و زبان تخصصی رو خوردم )

و همچنین این وسط دارم برای نوشتن یک کتاب با استاد ام همکاری میکنم.

از این ور کار های شخصی ام یک طرف.

ولی خوب عضو اتاق فکر هستم و میتونم براتون فکر کنم و وظیفه من هم همین هست.

من هم مثل خیلی ها دوست دارم این نهاد شکل بگیره.

یه زمانی یکی از دوستام که از دانشگاه انصراف داد و کلی از اون دوست شکایت و گله کردم که چرا اینکارو کردی...
    دلایل زیادی اوردم برای توجیح گله کردنم.
    اما اون هم دلایلی داشت برای تصمیمش.
    گفتم من تو این زمان بهتره که فلان مسیر و دنبال کنم.
    و الان هم ادم موفقی شده.
    تخصص جای خود.
    تحصیلات جای خود.
    نمیشه برای همه یک نسخه کامل پیچید.
    من یادم نمیاد چجوری شما و کوبوندم اما بعضی اوقات از این اخلاقا دارم یهو قاطی میکنم فک کنم اون جلسه دیگه شانس با شما یاری نکرد

تو ایمیل با من در مورد طرحتون صحبت کنید تا نتایج اونو تو ولاگ منتظر کنیم
    mail.hosseinzadeh@gmail.com

سلام. من ميخام عضو ايران نهاد بشم.
    ايميل رو فرستادم
    اون اس ام اس رو به 5005 فرستادم ولي هر چي ميفرستم فعال نميشه
    حالا بايد چيكار كنم؟

محل زندگی
    راوند کاشان

یه پیشنهاد.
    به نظر من بهتره که شما برای اینکه تبلیغ بکنید دیگران بیان سمت ایران نهاد ، بیاید در اینجا یا در وبلاگ این نهاد اعلام بکنید که در طول مدتی که این نهاد رو راه اندازی کردید چه کارهایی انجام دادید تا اینکه بگید قصد دارید چه کارهایی رو انجام بدید. وقتی ملت دیدن کارهای شما خوب بوده و کارهایی انجام شده. خب احتمال عضویتشون در نهاد بیشتر میشه.

41 عضو با پیش ثبت نام وجود داره که فعلا داریم با کمک چند تا از بچه ها سیستم ها و یکم درست میکنیم.
    که بعد از اون این اعضا و هم دپارتمان بندی میکنیم.
    شما تو سایت نهاد باید لاگین کنید که فعلا داریم جابجایی سرور انجام میدیم تا رفرش شدن دی ان اس ها هم سایت غیر فعاله

راوند ما تاحالا تبلیغ نکردیم راستشو بخوای همین یه تالار بغلی تو همین سایت هم شاید ندونه ایران نهاد کجاست.
    ما تو پست اول روش عضویت و گفتیم همین.
    فعلا دارمی دسته بندی میکنیم
    فکرم نکنید سر هم اوردن 148 تا عضو با تخصص ها و خواسته ها و دانش های مختلف کار آسونیه.
    راضی نگه داشتن اونها سرویس مهیا کردن اونها کار خیلی سختیه
    فعلا فرض کنید داریم بهشون uniform میپوشونیم
    از دپارتمان بندی کردنشون
    تایین مدیرشون
    پروفایل دادنشون
    نظم در کد نویسی و استفاده از زبان کدینگ مشترک ( مثلا yii )
    و خیلی کار های دیگه

تو همین سایت برنامه نویس با 300 هراتومن میشه تبلیغات اون بالای سایت و گرفت.
    همینکه چه سرویسی بدیم که هم حمایتی باشه هم جدید باشه هم توجیح پذیر باشه برای دریافت حق عضویت این مسئله کمی نیست.
    میتونستیم خیلی کارها کنیم اما معیار های مهمی دو در سر داریم.
    من به شخصه تو افکارم کسب درامد زیاد جا نداره. بیشتر شبکه سازی و منظم کردن این اجتماع مد نظر من هست که از دل اون خودش پول در میاد.

سلام. من ميخام عضو ايران نهاد بشم.
    ايميل رو فرستادم
    اون اس ام اس رو به 5005 فرستادم ولي هر چي ميفرستم فعال نميشه
    حالا بايد چيكار كنم؟

كسي نيس جواب منو بده ه ه ه ه ه ه ه ؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته شده توسط sadegh1362 مشاهده تاپیک
    انشاالله در مورد پکیج هایی که قولش رو دادم خبر های خوبی در راه هستش.
    مثلا چه خبر هایی؟
    کی اماده میشن؟

نقل قول نوشته شده توسط saeed-71 مشاهده تاپیک
    مثلا چه خبر هایی؟
    کی اماده میشن؟
    تو خبرنامه عضو بشید.
    یک گروه به نام پکیج اضافه میکنم الان که اطلاع رسانی های اون بخش اونجا انجام بشه.و تو ایمیل پیگیر باشید.

آدرس فاروم هم عضو شده :
    http://iforum.i-nahad.ir/index.php

حل مشکل نه پاک کردن صورت مسئله .
    دعوت به همکاری جدید :
    http://iforum.i-nahad.ir/showthread.php?tid=12

محل زندگی
    راوند کاشان

مهرداد متوجه منظور من نشدی.
    اولین تاپیک این تالار رو آقای شهرکی در تاریخ جمعه 20 اردیبهشت 1392, 10:05 قبل از ظهر زده.
    یعنی الان تقریباً یکسال از راه اندازی این نهاد می گذره.
    هر کسی که بخواد در این نهاد عضو بشه . اولین سوالی که براش پیش میاد اینه که با گذشت این مدت از راه اندازی نهاد چه کارهایی انجام شده؟ مثلاً فعالیت های اموزشی و کسب و کاری که انجام شده رو برای کاربران بگید. تا کاربران بررسی بکنن و ببینن اگه کارهای خوبی انجام شده به نهاد اطمینان بیشتری داشته باشن و علاقمند به عضویت بشن.
    اگه یه کاربر بیاد و ببینه که مثلا شما اینقدر کار کردید و اینقدر توی نهاد فعالیت هست خب واقعاً علاقمند میشه و میاد عضو میشه ولی وقتی فعالیتی نباشه امید زیادی نداره که بخواد بیاد و عضو بشه.

نقل قول نوشته شده توسط ravand مشاهده تاپیک
    مهرداد متوجه منظور من نشدی.
    اولین تاپیک این تالار رو آقای شهرکی در تاریخ جمعه 20 اردیبهشت 1392, 10:05 قبل از ظهر زده.
    یعنی الان تقریباً یکسال از راه اندازی این نهاد می گذره.
    هر کسی که بخواد در این نهاد عضو بشه . اولین سوالی که براش پیش میاد اینه که با گذشت این مدت از راه اندازی نهاد چه کارهایی انجام شده؟ مثلاً فعالیت های اموزشی و کسب و کاری که انجام شده رو برای کاربران بگید. تا کاربران بررسی بکنن و ببینن اگه کارهای خوبی انجام شده به نهاد اطمینان بیشتری داشته باشن و علاقمند به عضویت بشن.
    اگه یه کاربر بیاد و ببینه که مثلا شما اینقدر کار کردید و اینقدر توی نهاد فعالیت هست خب واقعاً علاقمند میشه و میاد عضو میشه ولی وقتی فعالیتی نباشه امید زیادی نداره که بخواد بیاد و عضو بشه.
    خوب : نهاد وبلاگ و پایگاه اصلی خبر خودش قرار داده.
    تو دعوت به همکاری هم از کاربران شبکه های اجتماعی ، تالار های معروف هم خواستم که تاو این مورد همکاری کنند که نشر محتوا داشته باشیم.
    کار انجام شده خیلی.من در نظر دارم یک موتور تولید خبر داشته باشیم که یک بار یکی نشر بده،مدیر تایید کنه و خود به خود برای منتشرین ( کاربران فعال شبکه اجتماعی؛صفهان معروف،وایبر و غیره بره و ) و اونو نشر بدند
    تو پست های بالا تر و تو تالار اینو گفتم.
    باید انسجام داشته باشه کار بعد اون محتوا و نشر بدیم !
    و الا میان مسخره میکنند چندین هزارتا پست دادین هیچی معلوم نیست !

منظورم این بد که باید یک بستری باشه واسه نشر دست اخبار و گرفتن فید بک ( کامن نقد انتقاد و غیره ) که یکی فقط مسئول پاسخگویی نباشه
    تو فیسبوک مسئول پیج
    تو تالار مسئول اون تالار
    و نتایج و بیاد به مدیر بالا دستی اعلام کنه.
    مدیریت باید بشه رو نتایج اطلاع رسانی و الا گفتن اینکه ما این کار و کردیم و اون میشه اسپم و محتوا و داریم هدر میدیم الکی و بی نتیجه !

محل زندگی
    راوند کاشان

یه پیشنهاد
    یادمه روزای اولی که بحث نهاد مطرح شد آقای شهرکی به حرف جالبی زدن. اینکه این نهاد باید به جایی برسه که برنامه نویسان بیان قیمت اسکریپت هایی که می نویسن رو توی این نهاد بپرسن.
    الانم به نظرم خوبه که توی انجمن ایران نهاد یه بخشی رو برای این موضوع در نظر بگیرید که برنامه نویسان مختلف بیان و سوال کنند که مثلا این برنامه ای که میخوان برای مشتری بسازن چقدر قیمت بدن؟ و البته عضویت در انجمن هم برای عموم برنامه نویسان چه اعضای نهاد چه غیر اون آزاد باشه. که همه بتونن بیان سوال کنن. اگه اینطوری بشه برای نهاد کلی تبلیغ میشه . مثلا من برنامه ای رو قیمت میدم و به مشتری میگم ملاک من قیمتی هست که ایران نهاد میده. همین باعث میشه کلی برای این نهاد تبلیغ بشه.

نهاد در نظر داره همه نمونه کارها و به ثبت برسونه مثل نماد الکترونیک و نمونه کار ها و دسته بندی کنه .
    و از اون طریق میانگین قیمت در بیاره !
    محصولات مشابه مثل یک فروشگاه !
    و سیستم قیمت گذاری هم یک سیستم پیچیده میخواد که فعلا نمیشه وارد اون شد اما در نظر داریمش

محل زندگی
    راوند کاشان

نقل قول نوشته شده توسط $ M 3 H R D A D $ مشاهده تاپیک
    نهاد در نظر داره همه نمونه کارها و به ثبت برسونه مثل نماد الکترونیک و نمونه کار ها و دسته بندی کنه .
    و از اون طریق میانگین قیمت در بیاره !
    محصولات مشابه مثل یک فروشگاه !
    و سیستم قیمت گذاری هم یک سیستم پیچیده میخواد که فعلا نمیشه وارد اون شد اما در نظر داریمش
    ولی به نظر من اگه بیان و روی قیمت بحث کنن خیلی تاثیرش بیشتره. اینطوری همه میان سمت نهاد . این کاری که شما میگی باعث نمیشه ملت بیان سمت نهاد. نمیگم تاثیر نداره ولی میگم تاثیر زیادی نداره.

خوب گفتم که :
    اول سازماندهی اعضا.
    اموزش اعضا.
    اینکه یک پارچه فکر کنند. با یک زبان کد نویسی واحد کد کنند. تا سختی کار و قیمت گذاری دستشون باشه.
    نمون کارهاش ثبت بشه. طرف بیاد قیمت کارشم ثبت کمنه چقدر گرفته. نظر بدن و امتیاز و رنگ بدن به این محصولش.
    و بعدش تو نظراتش بتونه یک مرجعی داشته باشیم که ببینیم این ااقیی که این قیمت و پیشنهاد داده : چه نمونه کتارهایی و با چه قیمت هایی انجام داده و تو نظر سنجی چه امتیازی اورده نظرات و قیمت هاش

کاربر دائمی آواتار navid3d_69
    محل زندگی
    تهران

سلام برنامه نویسی ها فقط با فریم وبک yii باید انجام بشه توی نهاد ؟

نقل قول نوشته شده توسط navid3d_69 مشاهده تاپیک
    سلام برنامه نویسی ها فقط با فریم وبک yii باید انجام بشه توی نهاد ؟
    سلام رفیق خوبی ؟
    هر دپارتمان تصمیم گیرنده این هست که چه سبکی باید بنویسه. اسپاکتی بنویسه ی روش های بهتر یا کلا با منظق یک فریمورک حالا فعلا Yii و انتخاب کردیم که خیلی هم خوبه به نظر خودم و سایر دوستان.

اگه هم سوال شما این بوده که فقط PHP کارها ؟ اینجاست که باید گفت. هر زبانی ویژگی ها خودشو داره و باید دیدی مشتری پی میخواد یا اینکه باید دید پروژ] ای که بعریف میشه براش کدام زبان بهتره.

کار تیمی باید هرچه بیشترر از سلیقه وار بودن دور بمونه تا بشه تقسیم کار کرد و پروژ] قابل تکه تکه کردن باشه ( مثل کنترلر و اکشن ها و مدل ها و غیره ... ) برای همین فریمورک بهتره

تو خبرنامه عضو بشید.
    یک گروه به نام پکیج اضافه میکنم الان که اطلاع رسانی های اون بخش اونجا انجام بشه.و تو ایمیل پیگیر باشید.
    انجمنتون که قابلیت عضویتش بستست!
    خیلی وقته که منتطر پکیج جاوااسکریپتو جی کویری اقای جنتی هستم.
    یادمه یه بار گفتن اخر ماه رمضون ...

خوب به لطف آقای جوادی وب سرویس ساخت اکانت تالار گفتمان آماده شده و آخرین کارهاشم رسیدم.

برای کلیه اعضای ایران نهاد اکانت forum ساخته شد.
    در تغغیرات سایت اصلی نهاد هم انشا الله به طور خودکار بعد از عضویت در نهاد اکانت تالار گفتمان هم خودکار از طریق وب سرویس ساخته میشود.

نام کاربری همه عزیزان : Expert22

شروع نام کاربری همه عزیزان با کلمه Expert ( با E بزرگ ) و در ادامه شماره پروفایل آنها در سایت ایران نهاد می باشد.(بعد از باز کردن پروفایل خودتان به لینک بالای مرورگر توجه نمایید و ببینید چه عددی نوشته شده است ، مثل : http://www.i-nahad.ir/i-Experts/22 )
    کلمه عبور همه عزیزان هم شماره موبایل آنها در نظر گرفته شده است.که بعد از اولین ورود ان را تغغیر دهند.

تغغیرات آتی :
    قرار ما این است که پروفایل ( اسم پروفایل که به طور پیشفرض نام کامل شما در نظر گرفته شده است ) ویرایش نشود ! تا رسمی تر باشیم.

انشاالله تصاویر هم با وب سرویس از پروفایل مشا به تالار آپلود شود.
    انشا الله بعد از تغغیر کلمه عبورتان در سایت i-nahad.ir پسسور پروفایل های دیگرتان هم عوض شود ( وبلاگ ، تالار ، دانلود . .... ) تا سیستمی یکپارچه داشته باشیم.

سیستم به صورت آزمایشی راه اندازی شده. در صورت مشاهده مشکل با بنده در ارتباط باشید.
    آخرین ویرایش به وسیله $ M 3 H R D A D $ : پنج شنبه 30 مرداد 1393 در 02:50 صبح

اعضا و همکارای مهترم :
    اواتار شما هم با سایت اصلی نهاد تنظیم شده و با تغغیر اون آواتار شما هم تغغیر میکنه.
    امضا پروفایل هم یکسان شده تا تو گوگل هم خوب ایندکس بشه.

http://iforum.i-nahad.ir/memberlist.php
    اینجا میتونید لیست کل و ببینید .
    بنده به شخصه با محدود سازی به جهت جلوگیری از سوع استفاده ها مخالف هستم،و معتقد هستم فرهنگ سازی هزینه بر هست..... اما چه کنیم که خیلی ها هم هستند که مشکل به وجود میارند.
    از خانم ها هم معذرت میخوام.و در صورت تمایل خودشون برند تو پروفایل و تصویر خودشون و با تصویر attach شده جایگزین کنند.
    header.png

نظر سنجی :
    در نظر داریم که به هر عضو ایران نهاد یک ایمیل رسمی از دامنه نهاد تقدیم کنیم.

پیشنهاد خودم اینه :
    imail22@i-nahad.ir

i که مشخصه ( ایران نهاد )
    mail هم ایمیل
    22 هم شماره پروفایل خودمه

بعدا انشا الله با ک تعداد محدود ( 1 ایمیل ) در کنترل پنل خودتون میتونید ایمیل بسازید یا ویرایش کنید.

لطفاً توی این بخش: http://iforum.i-nahad.ir/memberlist.php
    فهرست کسانی که وضعیت پروفایلشون در سایت اصلی تأیید نشده است، حذف کنید (من و چند نفر دیگه) چون عضو نهاد نیستیم. ضمناً با واردکردن مستقیم آدرس پروفایلم در سایت (www.i-nahad.ir/i-Experts/1) هنوز هم مشخصاتم قابل مشاهده است که این هم درست نیست و باید پیغام بده کاربر موردنظر یافت نشد یا هر چیز دیگه.

نقل قول نوشته شده توسط MMSHFE مشاهده تاپیک
    لطفاً توی این بخش: http://iforum.i-nahad.ir/memberlist.php
    فهرست کسانی که وضعیت پروفایلشون در سایت اصلی تأیید نشده است، حذف کنید (من و چند نفر دیگه) چون عضو نهاد نیستیم. ضمناً با واردکردن مستقیم آدرس پروفایلم در سایت (www.i-nahad.ir/i-Experts/1) هنوز هم مشخصاتم قابل مشاهده است که این هم درست نیست و باید پیغام بده کاربر موردنظر یافت نشد یا هر چیز دیگه.
    در مورد پروفایل اعمال شد ( در سایت نهاد )
    در مورد تالار هم که شما اقای شهرکی عزیز همیشه میای سر میزنی پست ها و میخونی اکانتتون حذف شد

البته بهتره یک سیستم بگذارین که موقع نمایش فهرست کاربران، با وب سرویس یا هر روش دیگه، ببینه توی سایت اصلی یک کاربر همچنان فعال هست یا نه و اگه نبود، اون رو نشون نده و پستهاش رو هم Soft-Delete کنه.

در مورد کار نمیشه هیچ نرمشی نشون داد و از هیچ مسئله ای گذشت کرد.کار باید رو نظم پیش بره.چه در حساب کتاب مالی.چه در روند کارهای نهاد.
    بنده و اقا مصطفی هر روز داریم رو یک پروژه مشترک کار تیمی انجام میدیم
    جالبه که بدونید روزی نیست که ما 8 9 ساعت با هم حرف نزنیم.
    تقریبا دیگه سیستم هامون هم به واسطه team viewer مال هم شده
    چقدرم خوب!

درخواست همکاری جدید ثبت شد ( متخصصین برنامه نویسی دسکتاپ ) :
    http://iforum.i-nahad.ir/showthread.php?tid=13

یکی از کلیدی ترین امکانات و ماژول های خواسته شده من از همه اعضا که درخواست همکاری در این سیستم و دارم به ثبت رسیده.

دوستانی که کار با دیتابیس و کشیدن گزارش های مختلف و خوب بلدند.
    دوستانی که با api های نمودار های گوگل یا هر سیستم دیگه آشنا هستند.

دسوتانی که میتونند دیتابیسی از نظر سنجی های مید تهیه کنند

میتونند تو این سیستم همکاری کنند.
    بی شک مفید رین امکانی که نهاد میتونه داشته باشه برای تصمیممات همین سیستم است.

اینم باید گفت.همه اینها یک خدمات و سرویس است ! و این امکان که شما تو یک احتماع بتونید با این سیتسم ( نظر سنجی هوشمند ) به اهداف خودت برسی.
    که ای نسیتسم میتونه در ماه یک بار استفاده بشه و در دفعات دیگه سود آوری داشته باشه .
    حتی میتونه نتایج اون نظر سنجی و با پرداخت هزینه باز کنید ( سیستم فروش کارت شارژ ) مثلا دارید تحلیل یک روش برنامه نویسی یا یک ایده و از دوستان میپرسید.که نتایج اون در تصمیم گیری ها خیلی میتونه مفید باشه.و شما تمایل ندارید نتایج تحقیقات و به رایگان بگذارید.

جالبه که بدونید سیستم های گزارش گیری خیلی قیمت های زیادی دارند.
    http://iforum.i-nahad.ir/showthread.php?tid=14

مهرداد بنظرم تالار رو یا i-forum بگذار که با بقیه ساختارها هماهنگ باشه یا forum خالی (البته نظرم شخصیه).

مهرداد بنظرم تالار رو یا i-forum بگذار که با بقیه ساختارها هماهنگ باشه یا forum خالی (البته نظرم شخصیه).
    i-forum.i-nahad.ir
    دو بار دش و دوبار دات میخوره.
    واسه اینکه فکر کردم ساده تر وارد بشه و اینکه این کلمه قبل از دامنه ( ساب دامنه میاد ) گفتم شاید اینجوری بهتر باشه ؟
    forum هم مثل خیلی جاهای دیگه میشه. واسه همین که ساختار i رعایت بشه گفتم iforum.
    اگه کسی پیشنهادی داشت بگه .هنوز این مسئله قابل ادیت هست.

نمیدونم والا ولی بنظرم یه دونه دش واسه فعالان این حوزه چیز خاصی نباشه. حفظ ساختار مهمتره اینطور نیست؟ خود این - داره برند میشه ;)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

سلام
    با نظر آقاش شهرکی موافقم.
    معمولا(بیش از 90%) دوستان بعد از دفعه اول زدن آدرس یا اون رو bookmark می کنن و یا با زدن چند حرف اولیه اون رو انتخاب می کنن.
    نظر من هم i-forum.i-nahad.ir هستش.
    لطفا همچنین blog رو هم تغییر بدید.

تو موبایل و تبلت دات به طور پیشفرض تو کیبورد هست و برای علائم دیگه مثل دشت و غیره باید یک کلید جانبی دیگه و زد و بعد استفاده از اون علائم و بعد برگشت به لیست کاراکترها و ادامه متن.

خیلی مثلا مهمی نیست.و سختی کارش هم زیاد میشه اینجوری.
    ارس خیلی طولانی میشه.
    اینکه بخوایم بگیم همه بوکمارک یکنند هم اصلا حرف منطقی ای نیست.

به پروژه ها و نظر دادن در مورد اونا اهمیتی بیشتری بدین دوستان.
    در مورد اونا هم یک نظر بدید کنار این همه صحبت ها.تا استفاده کنیم و قدم های محکم تری بگیریم سمت جلو

دوستانی که با سیستم های انجمن ساز کار کردند
    مثل انجمن ساز همین سایت برنامه نوس.
    درخواست همکاری بند.
    در نظر دارم کل پست های این تاپیک . انتقال بدم تو تالار نهاد.
    و از اقای شهرکی بخوام که این تاپیک و قفل کنند.

مشکلات زیادی داشتیم.
    تا به حال که نهاد کار میکرده کلی کار میکردیم و یهو یکی از دوستان میامد و حرفی میزد بدون اطلاع و باعث بروز مشکلات میشد.
    شایدم بپرسید غیر عضو ها چی پس ؟
    وبلاگ هست.کانت بگذارند.
    شبکه های اجتماعی هم هست.

والا بنظرم این کانال ارتباطی هم مثل سایر شبکه های اجتماعی باز باشه بد نیست. بستن این تاپیک پاک کردن صورت مسئله است. اگه مشکل یا ابهامی هست همه هرجا دوست داشتن باید بتونن بپرسن. این کانال ارتباطی هم که خیلی وقته شناخته شده و وقتی جستجو کنید کلمه نهاد حمایت و... رو اولین لینکی هست که تو گوگل باز میشه. باز هم خودتون میدونید. برای من بستن این تاپیک خرجش یه کلیکه.

والا بنظرم این کانال ارتباطی هم مثل سایر شبکه های اجتماعی باز باشه بد نیست. بستن این تاپیک پاک کردن صورت مسئله است. اگه مشکل یا ابهامی هست همه هرجا دوست داشتن باید بتونن بپرسن. این کانال ارتباطی هم که خیلی وقته شناخته شده و وقتی جستجو کنید کلمه نهاد حمایت و... رو اولین لینکی هست که تو گوگل باز میشه. باز هم خودتون میدونید. برای من بستن این تاپیک خرجش یه کلیکه.
    بله حق با شماست.
    اما تا اخر هم نمیشه پایگاه اصلی خودمونو تو سایت یک ارگان دیگه داشته باشیم ( مسئولان سایت برنامه نویس ) که اونا بتونند هر وقت خواستند مدیریت کنند.
    حکم اینو داره که ما تو زمین یکی دیگه خونه بسازیم.

قفل کردن به معنی پاک کردن نیست.
    میتونه حتی انتقال بدید با امکاناتی اگ باشه که مستقیم بیاد تو تاپیک تالار نهاد.

در مورد پاک کردن صورت مسئله :
    مسئله چی هست که دارم پاکش میکنم ؟
    مسئله ای نیست اقا مصطفی.
    فقط تو مکان عمومی ( بار های همه اینو گفتند ) نباید خیلی مسائل و حق نظر برای غیر عضو ها باز باشه . فکر نکنم حرف بی منظقی باشه
    در مورد حق پرسش همبله درسته منتها مدیران که نباید همه جا و رصد کنند و همه جا جوا بدند.
    اینطور اگه باشه باید همه کارها و ول کنند و مباحثی که بارها تکرار شده و همش بنویسند و بنویسند و بنویسند ...
    آخرین ویرایش به وسیله $ M 3 H R D A D $ : پنج شنبه 30 مرداد 1393 در 13:29 عصر دلیل: نکته اخر جا مونده بود

صفحه 59 از 66 اولاول ... 9495758596061 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. گفتگو: تشکیل گروه برنامه نویسان php برای عرضه نرم افزارهای open source
    نوشته شده توسط dousti_design در بخش PHP
    پاسخ: 28
    آخرین پست: سه شنبه 28 آبان 1392, 11:23 صبح
  2. معرفی یک نرم افزار برای برنامه نویسان VB
    نوشته شده توسط Voldemort در بخش VB.NET
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 06 تیر 1382, 00:08 صبح

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار