danial82 عزیز در مورد سوال اولت حق با شماست. من خودم چون جایی که کار می‌کنم اینقدر کامپیوتر دم دستم است که نخوام روی کامپیوترهای ملت تست کنم این موضوع برام زیاد اهمیت نداشته ولی چشم در پست بعدی میگم. البته چیزهایی که تا الان گفتم فکر نمی‌کنم کاربر متوجه بشه. فقط موقعی که می‌خواین مانیتورش رو ببینید این مشکل پیش میاد اون هم به موقش میگم چی‌کارها باید بکنید.
اما راجع به اینکه گفته بودید می‌خواد یه سرویس نصب کنه باید بگم که همانطو که قبلا تو پست «کمک :اجرا کردن یک فایل بر روی یکی از کامپیوترهای شبکه» که خودت پرسیده بودی گفتم نصب سرویس رو کاربر متوجه نمیشه و در واقع در Background سیستم این کار صورت می‌گیره پس اصلا باکی نیست بزار سرویسش رو نصب کنه. فقط اگر کاربر سرویس‌هاش رو نگاه کنه این سرویس هم تو لیست سرویس‌هاش است ولی خوب اولا که کسی نگاه نمی‌کنه و ثانیا اینقدر سرویس هست که اصلا کاربرهای عادی سر در نمی‌آورند که چی به چی است.

در مورد کلیت حرف شما هم باید بگم که من به اینکه بدونم حرف‌هام مفهوم است یا نه به شدت نیاز دارم که از این بابت ممنون. آخه من تا حالا کسی ابراز مشکل نکرده بنابراین دو تا احتمال وجود داره اول اینکه کسی واقعا مشکل نداره و دوم اینکه بحث یه طرفه شده. که البته امیدوارم اولیش درست باشه.
شاید تا چند ساعت دیگه پست بعدی رو بزنم شاید هم فردا صبح. پس فعلا...