نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: ابهاد در حرکت از یک فاز به فاز بعد در rup

ابهاد در حرکت از یک فاز به فاز بعد در rup

با سلام خدمت دوستان
    من با rup در رفتن از یک فاز به فاز بعد مشکل دارم به نظرم رفتن از یک فاز به فاز بعد ابهام داره
    چطور میشه فاز ها از هم جدا میشند بعنوان مثال در فاز elabration چه میزان و اندازه طراحی صورت میگیره؟ یا بعد فاز transition بازگشت دوباره به فاز inception جهت تکرار بعدی برای من مبهمه
    مگر تمام use case ها در تکرار اول و در فاز inception انجام نمیشند؟

کسی نیست جواب بده

هر فاز milestone های خودش رو داره

بعنوان مثال در انتهای Inception باید یک توافق بین کارفرما و پیمانکار در مورد کل پروژه ایجاد شده باشد و در انتای Elaboration باید ریسک های کلیدی رفع شده باشند و معماری درآمده باشد و در انتهای Construction باید برنامه‌ای داشته باشیم که نیازمندی‌های اصلی را برآورده کنه.
    معیار رفتن از یک فاز به فاز دیگه هم رسیدن به Mileston های اون فازه. البته مدیر پروژه در ابتدا تکرارها و فازها را برنامه ریزی میکنه و این معیارها رو دقیق مشخص میکنه.

درمورد اینکه بعد از Transition به Inception میرویم، باید بگم که همچین چیزی نداریم. در واقع در انتهای Transition پروژه تمام و کامل میشود. (مگر اینکه بخواهید در یک پروژه جدید نسخه بعدی همان نرم‌افزار را تولید کنیم که مجددا باید از Inception شروع کنیم).

کاربر تازه وارد آواتار tazaree
    محل زندگی
    ساری

نقل قول: ابهاد در حرکت از یک فاز به فاز بعد در rup

تا جاییکه من می فهمم مرز دقیقی بین فازهای مختلف وجود نداره و عملا از یک فاز کم کم وارد فاز دیگری می شویم.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •