نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: منوی با عکس

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان

منوی با عکس

چطور میشه یک همچین منوی ساخت؟
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

خود فاکس این قابلیت رو داره
    ولی از ورژن 7 به بالا
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

محل زندگی
    کرمان
    منظورم عکس کنارش هست (Windows98) و الا اون عکس کوچک کنار هر کدوم از گزینه ها رو می دونم مثل برنامه نگار
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

جناب بی نیاز یه مثال برات فرستادم به ایمیلتون که منوی ساخته شده با فاکس را که در یک فرم قرار دارد با فشردن یک دکمه و توسط توابع api دارای تصویر میکند
    شاید بتوانید از آن الگو بگیرید یا با تغییر و دستکاری آن نتایج زیباتری بدست بیاورید
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

محل زندگی
    کرمان
    سلام
    من این ها رو دارم من حتی می تونم به جای متن منو هم عکس بزارم اما به جای متن منوی اصلی مثلا file edit view
    خلاصه از این بگزریم باز هم ول معطلیم
    وب سایت شخصی

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •