نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: Objects Relation

Objects Relation

سلام به همه عزیزان
    چند روز پیش تاپیکی با عنوان کنترل کردن فرم ها و آبجکت ها توسط یکدیگر و دسترسی آن ها به هم در ...اینجا .... مطرح شد. که من کمی توضیح در این باره داده بودم (در پست 11)

قرار بود که مطالب را کامل کنم و در قالب یک مقاله در اختیار دوستان قرار بدهم. اما چون فرصت نداشتم، قصد داشتم این موضوع را و چند مقاله دیگر از جمله ادامه MVC و ... را حداقل تا بعد از امتحان ارشد به تعویق بیاندازم. اما با توجه سیل عظیم ایمیل ها و درخواست ها مبنی بر کامل کردن این موضوع، امروز مجبور شدم یکمی از وقتم را به این موضوع اختصاص بدم
    مقاله ای هر چند مختصر به همراه چند مثال تهیه کردم که امیدوارم دوستان بهره کافی ازش بتونن ببرن
    چون خیلی سریع مجبور شدم مقاله را تایپ کنم، غلط املایی و اشتباهات لپی زیادی ممکن است در مقاله به چشم بخورد که از این بابت پوزش می طلبم
    دوستان دقت کنند که در نوشتن مثال ها وسواس به خرج ندادم. مثلا استفاده نکردن از توضیحات کافی و خیلی موارد دیگه...اون هم فقط و فقط به دلیل کمبود وقت

اسم درست فایل Attach شده هم باید Objectsrelation (ارتباط آبجکت ها)باشه که اشتباها ObjectRelations (ارتباط های آبجکت) نوشته شده
    .....لینک دانلود ....
    کوچیک همه شما
    کیانی

مجموعه آموزشی Asp.Net Core Mvc کاملا به زبان فارسی(21 ماژول و 15 ساعت فیلم آموزشی همراه با سورس کامل تمرینات و پروژه عملی انجام شده در طول آموزشی)
    مشاهده جزئیات در آدرس http://www.mkiani.ir/blog/content/53084

وب سایت : http://www.mkiani.ir
    پست الکترونیک : mkiani3000@gmail.com

موفق و پیروز باشید.
    مهدی کیانی

نقل قول: Objects Relation

والا برادر من متوجه نشدم چی تو این مقاله نوشتی این سطحش مبتدی نیست
    الان بنده به عنوان مبتدی میخام در فرم یکم یک شرط بذارم که اگر برقرا بود در فرم دومم باتن غیر فعال باشه چطوری در فرم اول باتن فرم 2 را فراخوانی ککنم ؟

تاپیک های مشابه

1. Alter کردن تیبل و اضافه کردن فیلد OLE Objects
    نوشته شده توسط mpmsoft در بخش Access
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 08 بهمن 1386, 10:48 صبح
  2. Access to dynamic_build objects
    نوشته شده توسط Shadmehr84 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: جمعه 27 مهر 1386, 19:57 عصر
  3. Install Com+ objects در BDS2006
    نوشته شده توسط www2006 در بخش برنامه نویسی در Delphi Prism
    پاسخ: 1