نمایش نتایج 1 تا 16 از 16

نام تاپیک: هنگام Download از سایت مراقب باشید

هنگام Download از سایت مراقب باشید

سلام؛

فروم برنامه نویس امکان ضمیمه کردن فایل رو داره و کاربران میتونن در جوابها لینکی بدن که ازش چیزی داونلود بشه . در هر حال ، ما تعهدی در مورد محتوای لینکها نداریم . حتی اگر مراقب باشید و آنتی ویروس خوب و به روزی هم داشته باشید باز ضمانتی نیست که فرد بیمار و ناراحتی یک تروجان یا ویروس عجیب و غریب را به چیزی که داونلود میکنید متصل نکرده باشد تا به نحوی شما را برای دریافتش فریب دهد یا متقاعد کند . امروز ( دفعه اول نبود و نیست ) کسی پیغام داده که از سایت برنامه نویس فایلی گرفته و پسوردهای مسنجرهاش رو از دست داده و اطلاعات شخصی اش از دست رفته و انتظار داشت که من نوعی بتوانم کاری بکنم یا جوابی بهش بدهیم . فقط خودتان مسئول هر چیزی هستید که دریافت و اجرا میکنید و ما نه کنترل میکنیم و نه میتونیم .

با توجه به اینکه این اتفاق چند بار افتاده فکر کردم تذکر دادنش برای برخی مفید باشه . پیشنهاد میکنم بر و بچه ها بعدا یک مورد به قوانین سایت در این مورد اضافه کنن .

خوش باشید
    UNIX is simple. It just takes a genius to understand its simplicity
    -- Dennis Ritchie

شما مسئول هستی.
    شما وظیفه داری تا از سایت خودت مراقبت کنی.اگه نمی تونی این ایراد رو رفع کنی چرا تبلیغ می کنی که بیان تو سایت عضو بشن.
    البته تو اینکه بهترین سایت آموزشی برنامه نویسی فارسی تو دنیا هست شکی نیست ولی اولین معقوله برای یک مدیر سایت بحث امنیت Secure هستش.

چرا تبلیغ می کنی که بیان تو سایت عضو بشن.
    کجا تبلیغ کرده ایشون؟
    Artists use lies to tell the truth while politicians use them to cover the truth up

. آواتار oxygenws
    محل زندگی
    تهران/مشهد
    شما مسئول هستی.
    شما وظیفه داری تا از سایت خودت مراقبت کنی.اگه نمی تونی این ایراد رو رفع کنی چرا تبلیغ می کنی که بیان تو سایت عضو بشن.
    ممنون که این مقام رو به ما دادی :)
    به هر حال ما مسئولیم که کاربران قشنگ و شیرین زبون که مانع فعالیت علمی انجمن می شن رو از انجمن اخراج کنیم، برای اینکه مابقی کاربران بتونن در یک محیط علمی و منطقی صحبت و گفتگو کنند.

با توجه به سابقه خوب شما در انجمن و گرفتن مقدار زیادی اخطار، تصمیم داشتم باز هم به خاطر این پست قشنگتون بهتون اخطار بدم که چون دیدم اخراج میشی ندادم، امیدوارم یکی از مدیران دیگه این عمل خطیر رو انجام بده و در اون صورت شما به دلیل گرفتن اخطار های فراوون از انجمن اخراج خواهی شد.

و در نهایت لطف کن از ارسال پست های بیهوده جدا خودداری کن.
    ایمیل من
    سایت من

عضویت در جامعه‌ی اهدای عضو

Direct PGP key: http://tinyurl.com/66q5cy
    PGP key server: keyserver.ubuntu.com
    PGP name to search: omidmottaghi

با توجه به اینکه این اتفاق چند بار افتاده فکر کردم تذکر دادنش برای برخی مفید باشه . پیشنهاد میکنم بر و بچه ها بعدا یک مورد به قوانین سایت در این مورد اضافه کنن .
    اینپرایز جان این قانون در حال حاضر وجود داره :
    قوانین سایت برنامه‌نویس
    قانون شماره 20
    مسئولیت فایل ها و سورس های قرار گرفته در انجمن های سایت برنامه نویس بر عهده کاربر فرستنده می باشد و مسئولین سایت هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها ندارند.
    محض اطلاع افراد شاکی ، در هیچ انجمنی ( با این ترافیک ارسال ) مرسوم نیست که فایل‌ها تک به تک بررسی شوند . صرفاً در صورت گزارش آلوده بودن یا غیر مجاز بودن یک ضمیمه ، نسبت به تایید آن اقدام می‌گردد .

کاربر دائمی آواتار iman_s52
    محل زندگی
    اصفهان

Cool

نقل قول نوشته شده توسط obalitjoOon مشاهده تاپیک
    شما مسئول هستی.
    اگه نمی تونی این ایراد رو رفع کنی چرا تبلیغ می کنی که بیان تو سایت عضو بشن.
    .
    تا جایی که من یادم میاد موقعیکه من عضو این سایت شدم کسی برام کارت دعوت نفرستاده بو اگه برای شما کسی فرستاده اگه لطف کنی بذاری که ببینیم ممنون میشم
    باید جالب باشه

شما مسئول هستی.
    البته تو اینکه بهترین سایت آموزشی برنامه نویسی فارسی تو دنیا هست شکی نیست ولی اولین معقوله برای یک مدیر سایت بحث امنیت Secure هستش.
    طرز برخورد شما اصلا درست نیست. گیرم ایشون تبلیغات کرده، شما چرا عضو شدی؟ اگه یکی تبلیغ کنه خودتو بندازی زیر ماشین این کارو می کنی؟ منظورم اینه که هیچ کس رو یه زور اینجا عضو نکردن که شما اینطور صحبت می کنی. دوم اینکه مدیر نمی تونه وقتش رو صرف کارهای بیهوده مثل کاری که شما گفتی بکنه. این پست رو فقط به خاطر حرف شما ندادم. تو مدت کوتاهی که با این سایت آشنا شدم و توش عضو شدم، متاسفانه دوستان زیادی رو دیدم که طرز برخوردشون مثل شما بوده.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    آنجا سرای ابدی است
    شما مسئول هستی.
    حرف قشنگی نزدی

کاربر تازه وارد آواتار Fariba_NJ
    محل زندگی
    اتاقم پشت مانیتور
    مدیران سایت وقت زیادی صرف توسعه ی سایت کردند و می کنند.. این یعنی عمرشون را به پای این سایت می گذارند.. ودر ازای این وقتی که صرف می کنند لقب مدیر، مدیر ارشدو یا هر چیز دیگه، دست مزد کافی ای نمی تونه باشه، حقیقتاً جای تعجبه که بعضی از دوستان هنوز طلبکارند!!
    به جای لحنی اینچنین، می تونستی ازشون درخواست کنی که اگر امکانش هست برای حل این مورد تعابیری بیاندیشند، اگه به این صورت مطرح می کردی اون وقت مطمئناً اگر هم امکانش وجود نداشت، با چند تا جمله قانعت می کردند (که البته این وظیفه را هم ندارند).

کی من اخطار گرفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟ ها؟ها ؟ ها؟

کاربر دائمی آواتار hmm
    محل زندگی
    ایران - یزد
    نه ، این بابا مثل اینکه تنش میخاره!!!

کاربر دائمی آواتار PC2st
    محل زندگی
    کرمانشاه
    نقل قول نوشته شده توسط obalitjoOon
    کی من اخطار گرفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟ ها؟ها ؟ ها؟
    اگر تا حالا اخطار نگرفتید، مطمئن باشید که با ادامه دادن به این نوع رفتارتون، اخراج هم خواهید شد.
    لطفا قبل از ارسال پست، عواقب اون رو هم در نظر داشته باشید.
    اینجا یک جمع عمومی است و عکس العمل سایر افراد هم دور از ذهن نیست! پس لطفا شایسته تر صحبت کنید.

خوب باشه. ولی شما به من بگو من کی بی احترامی کردم؟اصلا من به کی حرف زدم؟
    البته اونی که اون حرفو نوشته تربیتشو به رخ کشیده.
    اصلا به من چه؟هرکس هرچی می خواد بگه من به شما چی کار دارم؟؟؟؟

کاربر دائمی آواتار PC2st
    محل زندگی
    کرمانشاه
    ولی شما به من بگو من کی بی احترامی کردم؟اصلا من به کی حرف زدم؟
    در پست شماره 2، مثل طلبکار و شاکی صحبت کردید... اینجا کسی طلبکار نیست.
    در پست شماره 10، با گذاشتن سه کلمه "ها؟" بطور ناخودآگاه (یا آگاهانه) یک نوع شوخی بی مزه (جهت ضایع کردن) یا یک حالت تمسخر گونه (مسخره کنندگی) رو بکار گرفتید.
    از نظر شما، این دو عدد پستی که ارسال فرمودید، مناسب حال این سایت بود؟

در هر صورت، اگر روشتون تا آخر همین باشه (چه در این تاپیک و چه در تاپیک های دیگه) مسلما برای خود شما هم ناخوشایند خواهد شد.

اصلا به من چه؟هرکس هرچی می خواد بگه من به شما چی کار دارم؟؟؟؟
    منظورتون این نیست؟ "حرفت رو بزن، بعدش فرار کن"
    وقتی در جمعی صحبت میکنید، پس متنظر پاسخ بقیه هم باشید!

البته این رفتارتون در این تاپیک، ممکنه به خاطر آشنا نبودن شما با فضای این سایت باشه،
    در واقع امیدوارم اینطور باشه (با توجه به اینکه در مهر 86 یعنی به تازگی در سایت ثبت نام کردید).

. آواتار oxygenws
    محل زندگی
    تهران/مشهد
    ایشون با دریافت ۴ تا اخطار ۵ امتیازی، در یک ماه اخیر، از طرف ۳ تا مدیر مختلف، تا حدود یک هفته اخراج شدند.
    تا ۲ روز دیگه هم تمام پست های این تاپیک منهای پست اول رو حذف منطقی می کنم.
    موفق باشید و پاینده.
    ایمیل من
    سایت من

عضویت در جامعه‌ی اهدای عضو

Direct PGP key: http://tinyurl.com/66q5cy
    PGP key server: keyserver.ubuntu.com
    PGP name to search: omidmottaghi

کاربر دائمی آواتار Ali_Fallah
    محل زندگی
    همین نزدیکی ها

Cool سود هنگفت ، ضرر زیاد

شما مسئول هستی.
    معمولا کسانی تبلیغ می کنند که در ادامه اش به نحوی پولی به جیب بزنند از ظواهر امر معلومه که اینجا جز ضرر (مادی) چیزی به همراه نداره (من اینطور فکر میکنم) ولی تا دلتون بخواد سود معنوی داره
    از مدیران سایت هم میخوام به همین راحتی ها هم منفعل نشن و اعصاب خودشون رو خورد نکنن

تاپیک های مشابه

1. چگونه DownLoad ها رو کنترل کنم
    نوشته شده توسط shahramasp در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 7
    آخرین پست: پنج شنبه 26 بهمن 1385, 23:27 عصر
  2. نحوه download
    نوشته شده توسط hoshyar در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 20 مهر 1385, 23:37 عصر
  3. یه مثال آماده و کامل برای مطالعه (download)
    نوشته شده توسط MicroGalaxy در بخش C#‎‎
    پاسخ: 6
    آخرین پست: پنج شنبه 28 اردیبهشت 1385, 03:51 صبح
  4. سرس برنامه تبدیل عدد به حروف(Download)
    نوشته شده توسط MicroGalaxy در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: جمعه 17 مهر 1383, 14:23 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •