نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: فارسی در Dreamweaver

Wink فارسی در Dreamweaver

با سلام

من زمانی که می خواهم در Dreamweaver فارسی تایپ کنم هنگام تایپ ترتیب کلمات رعایت نمی شود . به این صورت که آخرین کلمه که در حال تایپ می باشد را به اول خط منتقل می کند و به همین ترتیب .
    هر چند که هنگام مشاهده در Browser ترتیب کلمات را درست می کند . ولی هنگامی که می خواهیم متنی طولانی تایپ کنیم معمولا برای کنترل متن در برنامه مشکل داریم چون باید متن را از آخر بخوانیم.

از شما دوستان عزیز خواهشمندم در صورتی که راه حلی برای این مشکل پیدا کرده اید من را نیز راهنمایی کنید.

از شما دوستان عزیز خواهشمندم در صورتی که راه حلی برای این مشکل پیدا کرده اید من را نیز راهنمایی کنید.
    این یکی از خصوصیات Dreamweaver هستش که بنظرم مفیده! چون فارسی نویسی در میان تگ ها HTML و برنامه های سرور ساید ترکیب توابع رو بهم میزنه که باعث گنگ شدن سورس ها میشه.

اگه مشکل تایپ داری تایپتو تو یک محیط دیگه مثل Notepad یا Word انجام بده بعد بیارش تو Dream.

تو ورژن هاي بالا اين مشكل رفع شده

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ
    مي گم نكنه عربها تو بچگي .... كه اينقد از دستشون ناراحتي

Adobe Dreamweaver CS3 ، همونه که شما میخاید! البته بهترین نرم افزار واسه فارسی استاتیک همون Front Page 2003 هست که صد البته هرگز به پای Dreamweaver نخواهد رسید.

کاربر دائمی آواتار cybercoder
    محل زندگی
    root/
    Adobe Dreamweaver CS3 ، همونه که شما میخاید!
    البته Middle East Version ش.

موفق باشید

کاربر دائمی آواتار pouran
    محل زندگی
    دیار آفتاب
    از برنامه MS Expression Web استفاده کن

کاربر تازه وارد آواتار forouzan

نقل قول: فارسی در Dreamweaver

به نام خدا
    با سلام
    گفته شد
    من زماني که مي خواهم در Dreamweaver فارسي تايپ کنم هنگام تايپ ترتيب کلمات رعايت نمي شود . به اين صورت که آخرين کلمه که در حال تايپ مي باشد را به اول خط منتقل مي کند و به همين ترتيب .
    هر چند که هنگام مشاهده در Browser ترتيب کلمات را درست مي کند . ولي هنگامي که مي خواهيم متني طولاني تايپ کنيم معمولا براي کنترل متن در برنامه مشکل داريم چون بايد متن را از آخر بخوانيم.

و نيز گفته شد :
    Adobe Dreamweaver CS3 ، همونه که شما ميخايد! البته بهترين نرم افزار واسه فارسي استاتيک همون Front Page 2003 هست که صد البته هرگز به پاي Dreamweaver نخواهد رسيد.
    البته Middle East Version ش.

اما بنده دارای Adobe Dreamweaver CS4 نسخهٔ Middle East Version هستم ولی بازهم با مشکل بیان شده در ابتدای مطلب مواجهه هستم و حتی برای ورژن Adobe Dreamweaver CS5 نیز در تبلیغات فروش آن در درون عکسی تبلیغی در یک سایت تذکر داده شده بود که مطالب هنگام ویرایش چپ‌چین هستند.
    آیا کسی به چیز دیگری واقعاً اعتقاد دارد و مدرکی نیز دارد؟ شاید آن ورژنی که به ما داده بودند تقلبی بوده است! این حرف را به این خاطر می‌زنم که در بخش «about» آن ندیدم که اسمی از Middle East Version برده شده باشد.
    با تشکر از جواب شما

کاربر دائمی آواتار imanasp
    محل زندگی
    قطعه ای از بهشت

نقل قول: فارسی در Dreamweaver

من هم همین مشکل رو دارم هم تو adobe photoshop CS5 ME و هم توی adobe DreamWeaver CS5 ME جالبه که توی Photoshop تا دوهفته درست بود و باهاش کار زدم ولی حالا مشکل داره ! مطمئنم که به تنظیمات هیچ قسمتی هم دست نزدم تنظیمات Regional and Language ویندوز هم درسته ولی نمیدونم چرا درست کار نمی کنه!

تاپیک های مشابه

1. بازکردن فایل های php به وسیله dreamweaver
    نوشته شده توسط adel5259 در بخش PHP
    پاسخ: 10
    آخرین پست: سه شنبه 03 دی 1392, 15:58 عصر
  2. محتوای فارسی با Dreamweaver MX
    نوشته شده توسط PK2006 در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 17 شهریور 1385, 11:04 صبح
  3. asp.net ,dreamweaver
    نوشته شده توسط saye263000 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 06 شهریور 1385, 05:44 صبح
  4. What's the best for dreamweaver 8
    نوشته شده توسط the Dead در بخش PHP
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 21 مرداد 1385, 09:26 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید