صفحه 1 از 5 123 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 194

نام تاپیک: برنامه ای کوچک جهت یادگیری Client / Server

کاربر دائمی آواتار Mahdi_S_T
    محل زندگی
    خراسان رضوی

برنامه ای کوچک جهت یادگیری Client / Server

با سلام

بیایید با هم یک برنامه کوچک برای Client / Server بنویسیم تا بتونیم از روی آن طریقه برنامه نویسی شبکه را یاد بگیریم . ممنون :?:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    ببین مهدی جان
    client / server اینقدر ها هم که فکر میکنی چیز ترسناکی نیست فقط اسمش یه مقدار بد در رفته و باید یه تمهیداتی هم برای کار کردن چند نفر با هم (در شبکه و بر روی یک برنامه ) بکار برد که بیشترشون توی engine دیتابیس پیاده سازی میشه

بهر حال فکر میکنم بهتره خودت یه برنامه را شروع کنی و مشکلاتت را در اینجا از دوستان بپرسی

موفق باشی

محل زندگی
    خراسان رضوی
    مشکل اینجاست که من فقط می دانم توسط ADO می توان بر نامه شبکه نوشت و بس ؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    خوبه
    پس شروع کن و بجای کامپوننتهای TTABLEو... معمولی از TADOTABLEو TADOQUERY و اینها استفاده کن
    برای شروع کار بد نیست چند تا جدول اطلاعاتی هم در یکی از engine های معمول مثل SQL SERVER یا
    INTERBASE یا ACCESS بسازی

ببین شروعش آسونه
    اگه با SQL server یا interbase ساختی شاید بتونم سوالهایی که برات پیش میاد را جواب بدم و گرنه بقیه دوستان هستند و من هم یاد میگیرم

:wink:

محل زندگی
    خراسان رضوی
    با تشکر از راهنمایی شما

شروع کردم :flower:

ببین اگه شروع کردی و تونستی یاد بگیری(که حتما یاد میگیری) بحث را توی همین تاپیک ادامه بده..چون مثل این که کسی نمی خواد از اطلاعاتش مصرف بشه(میترسن تموم بشه :قهر: ).من هم منتظرم :wink:

سلام
    منم به این درد مبتلا هستم بخ منم کمک کنید
    1. برای ایجاد بانک در sqlserver چه کار باید کرد و چه برنامه ای را باید نصب کرد
    2. برای INTERBASE چی
    ممنون از شروع این کار
    منم هستم کمک کن تا باشم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    sql server نسخه های متفاوتی داره که میتونی از بازار تهیه کنی
    برای نصب بر روی XP نسخه Desktop یا profetional باید تهیه بشه

interbase همراه cd دلفی هست البته licence داره ولی برای شروع کار خوبه

پیشنهاد من sql server هست

در ضمن
    چون مثل این که کسی نمی خواد از اطلاعاتش مصرف بشه(میترسن تموم بشه ).

این حرف هم اشتباهه ( خیلی ها بدون هیچ انتظاری هر چیزی که بلد باشن را یاد میدن)!!!
    در مورد client /server هم
    من اینجا هستم و روزی یک بار هم به این سایت سر میزنم و تا حدی که بلد باشم کمک میکنم

این حرف هم اشتباهه ( خیلی ها بدون هیچ انتظاری هر چیزی که بلد باشن را یاد میدن)!!!
    در مورد client /server هم
    من اینجا هستم و روزی یک بار هم به این سایت سر میزنم و تا حدی که بلد باشم کمک میکنم
    اولا ممنون که یکی پیدا شده میخواد کمک کنه...ثانیا اگه یه سر به تاپیک های قبلی بزنید به حرف من میرسید..
    راستی علی اصغر فامیلی شما رضایی نیست :?: :wink:

ممنون میرم سراغش ببینم چکار می تونم بکنم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    نه ، یه چیزه دیگست

در ضمن من هم منتظرم ببینم شما (ها) چیکار میکنید؟ { کار را شروع میکنید یا نه ؟}

محل زندگی
    خراسان رضوی
    با تشکر از همه دوستان که این تاپیک را فعال نگه می دارند

دوستان در نوشتن برنامه شبه آیا باید یک برنامه جهت سرور نوشت ویک برنامه جهت کلاینت ها

آیا باید یک برنامه جهت سرور نوشت ویک برنامه جهت کلاینت ها
    شاید بستگی به کار شما داشته باشد. من در حال حاضر فقط یک برنامه در جهت کلاینت نوشته ام و بانک اصلی در سرور قرار دارد. همین.

سلام
    به نظر من باید رفت سر کار عملی از همینجا شروع میکنیم.البته من چیز زیادی بلد نیستم و امدم یاد بگیرم.
    خوب من شروع کردم .
    File>New
    یک پروژه جدید حالا باید چیکار کنیم.
    خوب به نظر من برای این پروژه چون همه گانی هست یعنی همه توش دست داریم یک سری اصول و قوانینی بزاریم که همه مون ازش پیروی کنیم که اگه یکی مون به مشکلی برخورد کرد بقیه بتونند راحت جوابشو بدن و بعد این که همه ما توشرایط یکسانی باشیم.
    خوب یکی یکی قوانین رو به کمک هم مینویسیم.
    1- نوع دیتا بیس.
    2-چگونگی کار برنامه(یعنی برنامه باید چه کاری انجام بده و چطوری کار کنه)
    .
    .
    خوب هم نظر بدید و هم اصول دیگه رو بگید که زود شروع کنیم
    همگی موفق باشید. :)

من یه سی دی از sql را پیدا کردم به نام پرسونال که روی ویندوز 98 نصب میشه اونو نصب می کنم ولی دو تا مشکل هست
    1. روی بعضی از سیستم ها نصب میشه و روی بعضی دیگر با خطا نصب می شه
    2. طریقه تنظیم کردن اونو بلد نیستم فکر کنم باید برای اون یه سرور مجازی تعریف کنی

در ضمن برنامه داروخانه را شروع کنیم اونم با sql server اگه اجازه بدین چون دارای بنکهای زیادی و ارتباط های مختلفی می باشه
    شما هم نظرتونو بدین ممنون ـ من قبلا این برنامه رو بصورت سینگل نوشتم و برای شروع اطلاعاتی راجع به اون دارم

سلام
    به نظر من زیاد فرقی نمی کنه برنامه چی باشه یکی رو انتخواب کنیم وشروع کنیم.
    بقیه با بانک SQL SEVER موافقند؟
    با برنامه ای که rembod51 گفت چی ؟
    به نظر من زیاد فزقی نمی کنه.
    موفق باشید. :)

من موافقم
    جناب رامبود، شما فیلد های جدول،‌ نوع آنها،‌ طول آنها و اسامی جداول را تعیین کنید.
    یک نکته: بهتر است اسامی جدول با حرف یا کلمات خاصی شروع شود مثل tb_anbar_daro, tb_ bank_code_hesab در این دو مثال هم مشخص شده که Table داریم هم نوع کاربرد آن مشخص شده مثل بانک یا انبار و در نهایت نام آن آمده. در SQL Server بهتر است حتما از این روش استفاده شود تا جداول شما لابلای جداول سیستمی خود اس کیو ال سرور گم نشود.

موفق باشید. 8)

جداول شما لابلای جداول سیستمی خود اس کیو ال سرور گم نشود
    اگر هم گم شد با کلیک روی نوع می توانید فقط انهایی که USERهستند را نگاه کنید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    یک بار ، یکی از دوستان به من گفت سنگ بزرگ نشانه ننداختن است

من یه برنامه کوچکتر مثل دفتر تلفن را پیشنهاد میکنم :flower:

سلام به همه
    یک بار ، یکی از دوستان به من گفت سنگ بزرگ نشانه ننداختن است
    این حرف درست است پس بهتر ه که یک برنامه رو سیریع انتخواب کنیم و زود شروع کنیم.
    من با اجازه بقیه برو بچ چند برنامه رو پیشنهاد میدم و ظرف مدت دو روز از این پیشنهاد رای گیری میکنیم.(این پیشنهاد روز 4 شنبه داده شده و روز جمعه برنامه شروع می شود)
    بعد شروع به ساخت بانک اطلاعاتی و بقیه ماجرا...
    خوب برنامه های پیشنهادی :
    1) دفترچه تلفن (البته نه از این 200 تومانی هاش :wink: )
    2)سیستم مکانیزه دارو خانه :shock:
    3)برنامه ویدپو کلوپ
    4)کتابخانه
    5)اقا دیگه چیزی نیست همون چهارتا کافیه .

اول خودم نظر بدم سیستم کتابخانه چون هم کوچک نیست که کم باشه بعد هم تقریبا همه با ساز و کارش اشنا هستیم
    هم شاید بعدا بدرد بخورد :دلار:

خوب بانک برنامه که مشخص شد SQL SERVER . دیگه تغیر نمیکند یعنی
    خواهشمندیم درباره بانکش دیگه صحبت نشه که هم از بحث دور میشیم و هم قضیه سنگ بزرگ پیش میاد و علامت...

خوب نظر بدید

سلام به همه بچه ها
    چی شد مثل اینکه قضیه سنگ و علامت نزدن پیش اومد.
    کسی نمی خواهد این بحث رو ادامه بدهد.
    همگی موفق باشید. :)

به نظر من سیستم ویدئو کلوپ بهتره چون ساده تره. برنامه کتابخانه کمی پیچیده و دردسر ساز خواهد بود. ببینم نظر دوستان چیه. :wink:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    این پیشنهاد روز 4 شنبه داده شده و روز جمعه برنامه شروع می شود
    جمعه هم تمام شد و هنوز تصمیمی گرفته نشده :mrgreen:

بهتره یک رای گیری انجام بشه

سلام
    جمعه هم تمام شد و هنوز تصمیمی گرفته نشده
    چرا تصمیم گرفته شد و با یک نظر سیستم ویدپو کلوپ انتخواب شد. :wink:

طراحی بانک مونده که چند نفره انجام میدیم.
    حلا یک ویدپو کلوپ چه چیزهای برای طراحی بانک اطلاعاتی لازم داره.
    خوب بگید تا بانک رو باهم طراحی کنیم.

وبعد اقا اینهمه این تایپک رو نگاه میکنید بابا نظر بدید.

اول باید ببینیم چه چیزهایی باید ذخیره شود و چه چیزهایی در آینده نیاز خواهیم داشت.
    مشخصات افراد عضو ویدیو کلوپ،‌ مشخصات فیلمها،‌ بانکی برای ثبت اطلاعات فیلمهای برداشت شده
    البته به شرطی که حسابداری لازم نباشد.

منتظرم که دیگر دوستان هم نظر بدهند. :shock:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    اوه
    جدا" ویدئو کلوپ انتخاب شد :خیلی متعجب:
    یعنی هیچ انتخاب ( پیشنهاد ) بهتری نیست؟ :قهر:

بابا کجا رای گیری کردید و ویدپو کلوپ انتخاب شد فکر کنم کتابخونه بهتر باشه..حالا هر جور راحتید شروع کار مهمه
    من هم هستم...بسم الله...

سلام
    البته من به شخصه با برنامه ویدئو کلوپ مخالف هستم چون خیلی ساده به نظر می اید و اون روابط خاص جداول رو نداره ولی به نظر دوستان احترام می زارم و اونو قبول می کنم
    اما جداول
    1. جدول مشخصات فردی مشتریان اعم از مشترکین و غیره
    1. شماره اشتراک 2. نام 3. نام خانوادگی 4. نام پدر 5. تاریخ عضویت 6. آدرس 7. شماره تلفن
    2. بانک فیلمها
    1. نام فیلم 2. کارگردان 3. محصول 4. نام بازیگر اصلی 5.تعداد نسخه 6. تعداد حلقه 7.نوع ـ فیلم یا سی دی 8. مبلغ ـ اگر توسط مشتری برگردانده نشود مورد استفاده قرار خواهد گرفت و برای تعیین سرمایه 9. تاریخ خرید
    3. جدول اجاره فیلم
    1. نام مشترک ـ که بر اساس انتخاب نام یا شماره اشتراک انتخاب می گردد 2. نام فیلم 3. نوع - فیلم یا سی دی 4. نوع رهن ـمنظور نوع کارتی است که مشتری امانت می دهد مثل کارت شناسایی ، گواهی نامه و ... 5. تاریخ دریافت 6. تاریخ برگشت 7. کرایه هر شب ـاین فیلد نباشه بهتره 8. مبلغ کل اجاره ـ که اینم فیلد نیست اما اگه باشه بهتره اونم برای تعیین در امد ماهیانه کلوپ
    فقط به این نکته باید توجه شود که مشتری ممکن است که مشترک نباشد و دارای کد اشتراک نیست پس سیستم باید یک شماره مجازی برای ایمگونه مشتریان در نظر بگیرد یا فاقد شماره اشتراک ذکر شود
    اینم نظر من امید وارم بدرد بخوره
    راستی طریقه تنظیم sql رو توی محیط ویندوز 98 نفرمودید به نظر من بهتره که کار رو در ویندوز 98 شروع کنیم البته این یه تجربه است

در مورد جدول اجاره فیلم بهتر است حتما از کلید استفاده کنیم یعنی شماره فیلم،‌ شماره اشتراک شخص و برای همان رکورد هم یک فیلد شماره قرار دهیم.

سلام خدمت تمامی دوستان
    اولا در مورد رای گیری
    ظرف مدت دو روز از این پیشنهاد رای گیری میکنیم.(این پیشنهاد روز 4 شنبه داده شده و روز جمعه برنامه شروع می شود)
    خوب بعد درمورد ویدیو کلوپ خوب از یک ویدیو کلوپ سر کوچه شرع میکنیم بعد نمایندگی هالیوود رو میگیریم.بعد والات دیزنی و همینجور گسترشش میدیم و کل خاور میانه رو ساپورت میکنیم پولش هم شریکی قسمت می کنیم.99٪ من بقیش هم بقیه خوبه نه :mrgreen: .

در مورد SQL SERVER هم بعد از ظهر من نصبش رو همینجا مینویسم.
    طراحی بانکش رو هم می گم انشا الله.

بابا کجا رای گیری کردید و ویدپو کلوپ انتخاب شد فکر کنم کتابخونه بهتر باشه..حالا هر جور راحتید شروع کار مهمه
    باید به عرض این دوستمان و دوستان دیگر که با ویدیو کلوپ مخالف هستند برسانم که سیستم کتابخانه بسیار هم مشکل است و به آن راحتی که به نظر می آید نیست. من قبلا این سیستم را پیاده کرده ام و با مشکلات آن آشنا هستم. ضمنا مطمئن باشید که اگر ما سیستم کتابخانه هم بنویسیم به قول یکی دیگر از دوستان 1000 تومان هم از ما نمی خرند چون یک سیستم کتابخانه فراتر از آن چیزی است که من و شما فکر می کنیم. سیستم کتابخانه برای پیاده سازی حداقل احتیاج به یک کتابدار دارد. 3 سال پیش که من آن سیستم را نوشتم (البته برای محل خاصی نبود و برای یادگیری خودم می نوشتم) ،‌ سیستم کتابخانه یکی از دانشگاه ها را دیدم که حدود 3 میلیون تومان خریداری شده بود و وقتی امکانات آن برنامه را دیدم تازه متوجه شدم کتابخانه یعنی چه؟! :mrgreen:

به همین دلیل من با این نظر مخالف بودم. ضمنا چون هدف فقط آموزش است چه دو بانک داشته باشیم چه 10 بانک. ما باید نکات اصلی طراحی را یاد بگیریم و در موارد دیگر به کار ببریم.
    یک نکته دیگر: برای این پروژه به این دلیل که قرار است چندین نفر روی آن کار کنند بهتر است یکی از افراد فعال در این تاپیک به عنوان مدیر پروژه اتتخاب شوند که نظرات نهایی را ایشان بفرمایند (البته بعد از مشورت با دیگران :wink: ) . من جناب hotice را برای این کار مناسب می دانم (تا نظر بقیه دوستان چه باشد :idea: )
    برای شروع نحوه کار به چه صورت خواهد بود؟ آیا دستورات در اینجا نوشته شده و بقیه افراد آن را بر روی سیستم خود اجرا می کنند یا یک نفر فرم را طراحی می کند و اینجا می گذارد و دیگران آن را تکمیل می کنند (به عواقب و دردسرهای هر یک توجه داشته باشید :roll: )
    اگر قرار باشد دستورات در همینجا نوشته شود بهتر است یک شکل و فرم خاص برای دستورات تعیین نمود مثلا
    Name هر فرم بر اساس وظیفه آن فرم باشد مثلا ashkhas, moshakhasate_film یا چیزی شبیه اینها.
    همچنین دستورات هم مثلا به صورت زیر باشد:
    ashkhas.Edit1.Text
    moshakhasate_film.ComboBox2.ItemIndex

====
    منتظر نظر بقیه دوستان هستم
    موفق باشید.

سلام رفقا ؛

فکر نمیکنید دارید زیادی مساله رو بزرگ میکنید ؟

نوشتن یک برنامه بانک اطلاعاتی تحت شبکه تونم با اس کیو ال سرور کار زیاد مشکلی نیست .

کافیه شما بتونید برنامه ای رو بصورت Desktop و تک کاربره بنویسید . تنها با در نظر گرفتن چند نکته اساسی میتونید همین برنامه رو به برنامه ای برای شبکه تبدیل کنید .

نکته مدیریتی :

برنامه های سرور / کلاینت تنها برنامه های بانک اطلاعاتی نیستند . سعی کنید روی اینجور برنامه ها کار کنید .

موفق باشید .

محل زندگی
    خراسان رضوی
    از روزی که این تاپیک توسط من ایجاد شده بیشتر موضوع به نظرخواهی گذشته تا عمل !!!

پس لطفا دوستان دست از نظرخواهی بردارند و کار را شروع کنیم . مهم نیست که برنامه کتابخانه باشد یا کلوپ و یا ... مهم این است که ما بانکی داشته باشیم و عمل Client/Server را روی آن انجام دهیم با توجه به اینکه همه در زمینه بانک اطلاعاتی معلومات کافی دارند.

موفق باشید

باعرض سلام خدمت دوستان
    قرار شد که نصب SQL SERVER رو بگم.
    تویک کتابی در مورد SQL SERVER میخوندم که :
    این محصول 68٪ بازار را به خود اختصاص داده(بنا به اطلاعات سایت مایکرو مانی(سافت)). :!:
    بنا به ارزیابی TCP-C درزمان نوشتن کتاب مزبور دارای بهترین عملکرد بوده و بهترین رکورد های قیمت وکارایی را به خود اختصاص داده. :shock:
    نمی دونم این بنده خدا تا بحال چیزی به اسم ORACLE به گوشش نخورده بوده.

خوب بریم سر نصب SQL SERVER و پایگاه داده:
    یک توضیح کوچولو برای افرادی مثل خودم که تازه کار هستند بدم.
    اول پایگاه داده چی هست؟ این جوری تصور کنید جداولی که سطر های اون یک رکورد اند و ستون های اون یک فیلد.(چه تعریفی)
    که می تونه این فیلد ها به صورت یونیک یا یکتا تعریف کرد یعنی هیچ فیلدی در این ردیف جدول مثل هم نباشه.که بهش میگن کلید.مثل کلید های خونه که هیچ کلید خونه ای نباید مثل خونه دیگه باشه وگرنه دزد میاد (:D)
    خوب این فیلد ها در جداول مختلف میتوانند باهم رابطه داشته باشند. :?: برای چی؟
    برای اینکه مثلا اگه ما در جدولی شماره : اشتراک/ اسم/ فامیل و .... برای مشترکین داشتیم. وقتی این مشترک فیلمی میبره و قراره که انو در جدولی ثبت کنیم.ازجدول قبلی بجای اینکه اسم فامیل طرف رو بنویسیم شماره اشتراک طرف رو از اون جدول می خونیم و می نویسیم.برای اینکه اشتباهم نشه و شماره ای خارج از لیست مشترکین وارد نشه.

خوب SQL چیه که سرورش چی باشه؟ زبان برنامه نویسی پایگاه داده ساده و استاندارد که برای پرس جو و اعمال تغیرات روی پایگاه داده بدرد میخوره.
    SQL SERVER مایکروسافت یک موتور پایگاه داده Client/Server که برنامه هایی که مامی نویسیم روی کلاینت به عنوان اینترفیس کاربر هست خود SQL SERVER روی سرور اجرا میشه و برنامه ما ازطریق شبکه به این بنده خدا دست رسی داره و تمام اطلاعات و جداول روی اون ذخیره میشه.(خوبیش اینه که اگه یک وقت کامپیوترمون رو خراب کردیم اطلاعات از بین نمیره و بعد این که چندین کاربر میتوانند به این داده ها دست رسی داشته باشند).
    البته ما چون یک کامپیوتر بیشتر نداریم روی همین نصب میکنیم و ازاون به عنوان هم سرور وهم کلاینت استفاده میکنیم.
    :-x اصبانی نشید که چقدر حرف زدم.
    نرمال سازی سطح یک و دو وسه رو بگم دیگه میریم سرغ نصب برنامه:
    فرم نرمال اول(FNF) : در این فرم یک فیلد نمیتواند شامل مقادیر چند گانه باشد.مثلا یک فیلد نمیتواند شامل نام و هم نام خانوادگی باشد.
    فرم نرمال دوم(SNF) دراین فرم هر ستون غیر کلید باید به یک کلید وابسته باشد.مثلا جدول فیلم ها باید فیلدی به عنوان کد شناسایی(که کلید هم باشد) درنظر گرفت چون نام فیلم ممکن است با فیلم دیگه اشتباه شود.(مثلا مومیایی اصلی با مومیایی ایرانی)
    درضمن باید این فرم شرایط سطح اول را داشته باشد.
    فرم نرمال سوم (SNF) در این فرم کلیه ستون های غیر کلید نباید به هیچ ستون غیر کلید دیگری وابسته باشند.
    مثلا اگه جدول به اسم ادرس داریم نباید فیلد کد پستی این جدول به فلید غیر کلیدی مثل شهر وابسته باشد.
    باید شرایط یک و دو را داشته باشد.
    فرم چهارم و پنجم هم داریم که فعلا بیخی.
    یک چیز دیگه زبانی که در SQL SERVER به عنوان پرس و جو استفاده میشه T-SQL یا Transact_SQL هست.
    داره کم کم سر خودم گیج میره .
    خوب بریم سر نصب :gift:
    من روی این کامپیوتر هنوز SQL نصب نکردم و با هم این کاررو شروع میکنیم:
    SQL SERVER دو نوع داره Personal که می شه رو ویندوز 98 نصبش کردو Enterprise که روی ان تی به بالا نصب میشه.
    البته ویرایش های دیگه ای رو داره که مثل Enterprise هست.
    من Personal رو نصب میکنم اگه Enterprise هم نصب کنید اشکالی نداره روند نصبش تقریبا مثل همه.

اول فایل Aoutorun رو اجرا میکنید بعد یک اهنگ کوچولو میشنوید .
    Setupرو انتخواب کنید بعد از چند NEXT از شما میپرسه که اسم کامپیوتری را وارد کنید که می خواهید یک نمونه از SQL SERVER روی اون ساخته بشه یا اگه برنامه از قبل روی اون وجود داره اونو تغیر بدید.
    Local رو انتخواب کنید و گزینه های پیش فرض رو انتخواب کنید کد 25 حرفی رو وارد کنید.
    ازتمام بروبچ مایکرومانی معذرت میخوام :
    Microsoft SQL Server 2000 

Serial Number: RP3HJ-2DD66-MTYPR-V4PW3-XP8PQ

:oops: شرمنده.
    بعد چون هم ابزار Server و کلاینت رو لازم داریم پس Server and Client Tools رو انتخواب میکنیم.
    برای نصب ابزار SQL SERVER گزینه (Client only) هم کافیه.بعد netx و next
    خداییش خواستم گزینه Custom رو توضیح بدم ولی خسته شدم .
    حیفم میاد تمومش نکنم. :cry:
    دیالوگ Services Accounts فقط برای سیستم های NT Base پدیدار میشود پس برای 98 نمیاد چون این سرویس رو پشتیبانی نمی کنه.
    درسیستم عامل های NT base به طور اتوماتیک خود برنامه درپشت صحنه اجرا میشود و نیازی به ران کردن آن نیست.
    اگر می خواهید بیش از یک SQL SERVER بشکل یک پارچه استفاده کنید یعنی با سرویس های دیگری مانند Backoffice , Microsoft Exchange Servise بکار برید لازم است که سرویس ها را تحت یک حساب کاربر استفاده کنیم.(فکر نمی کنم)
    اگر شما یک Admin شبکه هستید یا کسان خاصی به کامپیوتر شما دست رسی دارند باید برای خدمات سرویس یک حساب جداگانه باز کنید و اگر مثل من توی خونه کار میکنید بهتره گزینه use the local system accont رو انتخواب کنید.و دوتا next
    سورت رو باینری انتخواب کنید و تولیستArabic رو انتخواب کنید.
    بعد Next و در صفحه بعد فقط tcp رو انتخواب کنید. سوکت را پیش فرض همون باشه چندتا next و شروع نصب.
    از همه عذر خواهی می کنم اخه اصلا حالم خوب نیست کمکم افقی میشم.
    طراحی رو یکی دیگه بگه چون الان زیاد نرمال نیستم.
    با آرزوی سلامتی برای همه.

برنامه های سرور / کلاینت تنها برنامه های بانک اطلاعاتی نیستند . سعی کنید روی اینجور برنامه ها کار کنید .
    جناب گلادیاتور من با نظر شما موافقم ولی این موضوع را اگر ممکن است بیشتر توضیح دهید همچنین عباراتی مثل Master/Detail و ...:oops:
    با تشکر

با سلام خدمت دوستان
    فکر نمیکنید دارید زیادی مساله رو بزرگ میکنید ؟

نوشتن یک برنامه بانک اطلاعاتی تحت شبکه اونم با اس کیو ال سرور کار زیاد مشکلی نیست .
    این برنامه صرفا برای یاد گیری هست و نه چیز دیگری مثل فروش مگه این که نمایندگی فیلم های هالیوود رو بگیریم. (:D)
    برای کسانی مثل من که زیاد چیزی بلد نیستند و اومده اند یا بگیرند.
    و از نظرات بزرگانی چون شما بهره مند شویم.خواهش میکنم بیشتر به بحث های عملی بپر دازید تا حرف های بیهوده.
    1- باید روی قراردادهای برنامه نویسی یکم تکیه کنیم که برنامه هارو مثل هم بنویسیم.
    2-طراحی و اصلاح بانک مونده که چون الان ساعت 1:22 شب هست می گذاریم برای فردا. :wink:

جناب گلادیاتور من با نظر شما موافقم ولی این موضوع را اگر ممکن است بیشتر توضیح دهید همچنین عباراتی مثل Master/Detail و ...
    با سلام ؛

ظاهرا تایید شده که برنامه ویدئو کلوپ رو بنویسید . موفق باشید .

فکر میکنم یکیتون توی کار ویدئو کلوپی چیزی باشه که این پیشنهاد رو تایید کردید .

برای شروع کارها رو دسته بندی کنید و هر کس قسمتی رو به عهده بگیره .

یک نفر طرح برنامه رو مطرح کنه ٬ یکی جدولها رو طراحی کنه ٬ یکی بگه بسم الله ( جنها از اطرافتون دور بشن ) بقیه میخوان چیکار کنن ؟‌ :mrgreen:

ما هم مینشینیم و مینگریم که در نهایت چه خواهد شد .
    موفق باشید . :heart: :flower:

راستی جواب او دوستمون رو هم بنویسم تا دوباره سایت خراب نشده .

برنامه های زیادی میشه نام برد . مثلا کنترل کامپیوتر از راه دور و غیره .... ( Remote Desktop ) .

خوش باشی .

سلام
    ببخشید نمیدونم چرا من چند روز هرچی ادرس سایت رو میزدم نمیرفت. :cry:
    برا همین نتونستم چیزی بنویسم.
    انشا الله طراحی جداول هم میگم. (:D) البته با اجازه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    به این میگن یک کلاس خوب با کلی بچه های زرنگ :wink:

ولی خالی از شوخی هر وقت زمان نوشتن تریگر یا procedure شد یا اینکه ...
    من هم میتونم کمک کنم

صفحه 1 از 5 123 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. یک مشکل در ارتباط Client با Sql Server
    نوشته شده توسط free در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 4
    آخرین پست: یک شنبه 19 آذر 1385, 08:40 صبح
  2. ارتباط دو client بدون وجود server
    نوشته شده توسط milad_11 در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 02 آذر 1385, 08:27 صبح
  3. مشکل درکپی فایل از Client به Server
    نوشته شده توسط razavi_university در بخش C#‎‎
    پاسخ: 8
    آخرین پست: یک شنبه 28 اسفند 1384, 15:01 عصر
  4. مشکل فونت در server و client...... فوری !
    نوشته شده توسط vatal در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 7
    آخرین پست: جمعه 11 اردیبهشت 1383, 16:31 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •