نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: systray

systray

ببخشید من از طریق کلاس systrayخود ویژوال فااکس پرو یک آیکون رو تو خود systray ویندوز به نمایش درمیارم وقتی فرم رو در حالت عادی اجرا می کنم آیکن پایین نمایش داده میشه ولی وقتی برنامه رو exe می کنم اثری از آیکن نیست.میشه بگید باید چه کار کنم.

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    باید آیکون مورد نظر رو همراه فایل اجرایی داشته باشید.
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

وقتی فایل رو exe میکنم تو همون پوشه که فرم ها وپروژه ها روساختم فایل آیکن هم درهمون پوشه قرار داره ولی بازهم آیکن نمایش داده نمی شود.

سلام دوستان
    من وقتی فرم رو exe میکنم آیکن تو systray نمایش داده نمی شه من یک فرم رو با متعلقاتش گذاشتم اگه کمک کنید ممنون میشم تا تویه exe نمایش داده بشه ممنون میشمsystray.rar

حتماٌ باید التماس کنم تا یکی بیاد جواب بده/شمارو به خدا کمک کنید دارم دیوونه میشم

سلام

نه لازم نیست هر کس اینجا هرچی بلد باشه میگه حتما کسی تا حالا همچین چیزی براش پیش نیامده است که جواب نمیدهند.

محل زندگی
    کرمان
    نکته اول اینکه شما با اینکه ایکون رو کنار فایل قرار دادید باز هم آدرستون Home()+.. هست کافیه شما در متد init فرم دستور this.systray.iconfile="myicon.ico" قرار بدید.
    نکته بعد که نمیدونم علتش چی هست کلاس systray رو که در پوشه جاری گزاشتید حذف کنید و کلاس رو از همون پوشه solutions-toledo انتخاب و به پروژه اضافه کنید همینطور شئ روی فرم رو.
    برای من با این اقدامات درست شد و در حالت exe هم فایل رو اضافه میکنه.امیدوارم مشکلتون حل بشه.
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

دوست عزیز خیلی متشکرم ولی یک مشکل دیگه پیش اومده وقتی VFPSKIN رو فرم میزارم 2تا خطا HEIGHT و WIDTH میده میشه اینجا هم کمکم کنید؟

محل زندگی
    کرمان
    پس مشکلتون حل شد؟
    البته من از Binyaz Skin استفاده میکنم و مشکل ندارم (تبلیغات و حال میکنی) اما مشکل به این دلیله که چون شئ systray شما خاصیت width,height نداره.حدس میزنم از VFPSkin2.0 استفاده میکنید.پس سورسش و دارید و باید دستی درستش کنید جایی که اشیا رو جابجا میکنه.
    وب سایت شخصی

نه من از VFPSkin3.0استفاده می کنم سورسش رو هم دارم ولی با تغییراتی که توش میدم تمام اشیای داخل فرم تغییر میکنه.درمورد Binyaz Skin هم باید گفت که اسکین ها حالت طبیعی مثل vpf skin ندارند وتعداد اسکین هاش هم خیلی کمه.بازم ممنون اگه کمکم کنید ممنون میشم

تاپیک های مشابه

1. نمایش ایکون برنامه در systray بصورت متحرک
    نوشته شده توسط programmermp در بخش VB.NET
    پاسخ: 24
    آخرین پست: سه شنبه 23 مرداد 1386, 08:12 صبح
  2. راست چین کردن منو در Systray
    نوشته شده توسط (سیدشریفی) در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 04 اردیبهشت 1384, 09:17 صبح
  3. کامپوننت بسیار عالی برای رفتن آیکون برنامه به Systray
    نوشته شده توسط مهندس در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 7