نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: مشکل با ارتباط بین vb و کریستال ریپورت

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    آبادان

Question مشکل با ارتباط بین vb و کریستال ریپورت

آقا من یه مشکل جالب دارم.
    من ارتباط با بانکم دستی یعتی از ویزارد استفاده نمی کنم و می خوام داده هایی که من تعیین می کنم در کریستال خروجی گرفته بشه اما نمی دونم چجوری

من دو تا جدول دارم که این دو به هم مرتبط هستند یعنی یه سطر از جدول 1 به n سطر از جدول 2 مربوط می شه و می خوام کریستال اطلاعات سطر جدول 1 و تمام n سطر جدول 2 رو تو یه صفحه چاپ کنه اما نمی شه ! یا در واقع من نمی تونم

یه مشکل دیگه هم اینکه من باید یه فرمت خاص در کریستال چاپ کنم اما همیشه به هم میریزه نمیدونم چجوری بهش بگم.

دوست عزیز قبلا در این مورد صحبت شده اگه یخورده سلیقه بخرج بدین و جستجو کنید پیدا خواهید کرد.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    آبادان
    راستش من چیزی که کارم رو راه بندازه پیدا نکردم!

اما یه سوال دیگه ؟
    برنامه من باید یک سری اطلاعات رو با فرمت خاصی پرینت کنه که صفحه اول با بقیه صفحات متفاوت! به نظر شما من از چه راهی استفاده کنم ؟ با ذکر مثال

متوجه سوال پست دوم نشدم ولی جواب پست اول رو میدم شاید راه گشای پست دومتان باشه
    سعی کن در کریستال حدالمکان از جدول استفاده نکنید و همیشه از DataSet فرمی که گزارش رو از انجا احظار میکنی استفاده کن و داده های DataSet رو به گزارش پاس بده حالا این DataSet یک یا چند جدول داشته باشه فرقی نمیکنه.

پیروز باشید.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    آبادان
    آقا یه سوال دیگه !!!

می شه تو یه فایل کریستال تعریف کنی که اگه گزارش بیشتر از یک صفحه بود، صفحه اول رو با یک چینش و صفحات دیگر رو با چینش متفاوت به خروجی ببره ؟

یا اصلاً راهی برای انجام این کار هست؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •