نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: Tree

Tree

سلام دوستان من میخواستم یک Tree در یک Page ایجاد کنم که اطلاعات آن در یک Table ذخیره گردد و بصورت Parent / Child این اطلاعات نگهداری شود. لطفا اگر میتوانید کمک نمایید یا یک کامپوننتی معرفی نمائید تا بتوانم از آن بدون مشکل استفاده کنم . چون تا بحال چند نمونه دیده ام که همگی خطا داشته اند.
    ممنون

کاربر دائمی آواتار najafzade
    محل زندگی
    جنگلهای آمازون

Cool

به چه زبونی می خواهید برنامه بنویسید؟

با زبان #C دوست عزیز.

najafzade@: مطلب بی ربط ننویسید...

چه ارتباطی به زبان مورد استفاده داره؟
    از TreeView که جزء کنترل های ASP.NET 2.0 هست استفاده کن.

دوست عزیز ممنون اما من دقیقآ میخواهم بدانم که آیا میتوان برروی خود Node های Tree ادیت انجام داد یا خیر؟ یا همان جا اضافه یا حذف انجام داد؟

خیر... کامپوننتی بدین منظور نیز تا کنون ندیدم!

اگر الگوریتمی برای این کار سراغ دارید ویا اینکه روشی میدانید مرا راهنمایی کنید ممنون میشوم.

اگر الگوریتمی برای این کار سراغ دارید ویا اینکه روشی میدانید مرا راهنمایی کنید ممنون میشوم.
    خب شما همونطوری که بهروز جان گفت از TreeView استفاده کن . ولی برای edit کردن node ها روی هر کردوم که کلیک شد توی مثلا یه TextBox ادیت شون کن یا به عنوان child به اون نود اضافه شون کن و ...

ممنون از پاسخ شما. یک مشکلی که الان با آن برخورد کردم اینکه من یک Button روی صفحه قرار دادم به محض اینکه روی این کلید میزنم حتی بدون تغییر روی Tree نودهای تکراری برروی Tree بوجود می آورد . نمیدانم چطوری این مشکل را برطرف کنم. حتی با یک کلید دیگه هم تست کردم و هیچ کدی داخل این کلید نبود اما به محض اینکه روی کلید میزدم باز هم نودهای تکراری ایجاد میشود.

ممنون از پاسخ شما. یک مشکلی که الان با آن برخورد کردم اینکه من یک Button روی صفحه قرار دادم به محض اینکه روی این کلید میزنم حتی بدون تغییر روی Tree نودهای تکراری برروی Tree بوجود می آورد . نمیدانم چطوری این مشکل را برطرف کنم. حتی با یک کلید دیگه هم تست کردم و هیچ کدی داخل این کلید نبود اما به محض اینکه روی کلید میزدم باز هم نودهای تکراری ایجاد میشود.
    فکر کنم شما جایی دارید Tree رو از دیک جدول توی دیتابیس می خونید و با هر postBack دوباره اینکار تکرار میشه و Tree شما مقادیر تکراری می گیره.
    اگه همینطوره باید قبل از پر کردن Tree اون رو یکبار خالی کنید.
    البته پیشنهاد می کنم از تست IsPostBack استفاده کنید تا هر بار زمانی صرف پر کردن مجدد Tree نشه.
    اگه متوجه نشدید بگید بیشتر توضیح بدم.

دوستان مشکلی در مورد درخت دارم مبنی بر اینکه آنرا توانستم به صورت از راست به چپ نمایش دهم اما هنگامی که میخواهم لینک زیر درختهابه صورت خط متصل به هم نمایش داده شوند بجای اینکه این خطوط از راست به چپ باشند از چپ به راست هستند . چگونه این مشکل را حل کنم؟
    ممنون

تاپیک های مشابه

1. راست به چپ کردن TREE
    نوشته شده توسط ar_monti@ در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 5
    آخرین پست: جمعه 16 شهریور 1386, 23:27 عصر
  2. جستجو در tree
    نوشته شده توسط asar_001 در بخش VB.NET
    پاسخ: 9
    آخرین پست: پنج شنبه 07 دی 1385, 10:37 صبح
  3. B+tree سورس
    نوشته شده توسط هامان در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C