نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: طرح دیدگاه ها در خصوص Net FrameWork.

کاربر دائمی آواتار sm
    محل زندگی
    ایساتیس

طرح دیدگاه ها در خصوص Net FrameWork.

سلام
    میخواستم یه مطلبی رو توی این بخش به بحث بزارم وببینم نظر دوستان در این مورد چیه
    پیشاپیش از نظرات ارزنده دوستان عزیز ممنونم

از اونجاییکه روی کامپیوتر مقصد، برای استفاده از برنامه هاییکه با مجموعه Vsaul Studio نوشته شده است نیاز به نصب Net Framework. هست، آیا استفاده از این ابزار برنامه نویسی درست هست؟ یا اصلا اگر درست هست آیا نباید طوری باشه که نیاز به نصب کل Net Framework. توی مقصد نباشه؟

برای روشن شدن مطلب یه مثال میزنم:
    برای خودم زیاد پیش اومده که افرادی مراجعه کردند و نیاز به یه برنامه های دم دستی داشتند که میشده با ابزار بسیار قدرتمند دات نت یک شبه اونو اماده کرد اما بدلیل اینکه وقتی می دیدم برای نصب یه برنامه ی اینچنین باید مجموعه حجیم و بزرگ Net Framework. رو روی سیستم طرف نصب کنم، بی خیالش شدم.
    یا مشکلی که هنوز وجود داره اینه که برخی جاها تا میگی باید سیستمتون این مشخصات رو داشته باشه تا برنامه من بتونه روی اون کار کنه، طرف میگه بابا خدا خیر فاکس و برنامه های تحت داس بده که با حداقلها عالی کار میکنه.

به نظر خودم مجموعه ی دات نت بسیار عالی و قدرتمند هست ولی عیبی که داره، اینه که باید ابزارای جانبی نسبتا زیادی همراه با اون نصب بشه.

اگر بشه کاری کرد که روی کامپیوترهای مقصد نیاز به نصب این همه دم و دستگاه نباشه مطمئنا از مقبولیت بیشتری برخوردار خواهد بود. اصلا نمیشه وقتی داریم Setup برنامه ها رو میسازیم بگیم که فقط اون توابعی از Net Framework. رو به Setup اضافه کند که ما توی پروژمون ازشون استفاده کردیم؟ اگه بشه این کار رو کرد خیلی از مشکلات حل شدنیست.

از اساتید و دوستان عزیز ممنون میشم که در این زمینه نظراتشون رو بیان کنند

موفق باشید

کاربر دائمی آواتار Microsoft.net
    محل زندگی
    مشهد
    اولا که netframework فقط 20 مگ حجمشه اگه از نظر شما این حجم عظیمیه پس همون فاکس تحت داس رو پیشنهاد میکنم ، ثانیا شما برای استفاده از قابلیتهای بیشتر و راحتر همیشه باید هزینشو بپردازی ، هزینشم اینه که کامپیوتر مقصد باید حداقل امکاناتو داشته باشه ، مثالش هم بگم بهت شما ویندوز 98 رو با 32 مگ رم میتونستی نصب کنی الان ویندوز ویستا حداقل 512 مگ رم میخواهد وگرنه نصب نمیشه که پیشنهاد خودش 768 مگ هست ، خوب اگه میخوای از امکانات ویستا استفاده کنی باید هزینشو بدی اگه هم نمیتونی خوب ویندوز 98 در خدمت شماست...!

این بحثا مال 5 سال پیشه !

برید تاپیک های مشابه رو بخونید.

ویندوز sp2 xp و vista فریمورک رو به طور پیش فرض دارند بنابراین مشکلی وجود نداره.

این بحث به کرات در سایت بوده. یه سر به بخش گفنگوی فنی دات نت بزنید.
    هر که بر مرکب باطل نشیند ، در سراى پیشمانى فرودش مى‏آورند

تاپیک های مشابه

1. Net Compact Framework Net Framework
    نوشته شده توسط manitack در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 12 آذر 1386, 06:34 صبح
  2. اجرای بدون framework
    نوشته شده توسط BitMap در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: جمعه 18 فروردین 1385, 17:29 عصر
  3. Framework 1.1 and 2.0
    نوشته شده توسط SYSMAN در بخش VB.NET