نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: پیدا کردن IP در asp.net using c sharp

کاربر دائمی آواتار peymannaji
    محل زندگی
    تو یکی از صفرهای گوگل ...

Question پیدا کردن IP در asp.net using c sharp

سلام دوستان عزیز میخوام به محض اینکه کاربر سایت را باز کرد ip اون فرد در یک متغییر ذخیره بشه اما نمیدونم چگونه و با چه دستوری ip فرد رو بگیرم ممنون میشم کمکم کنید . با تشکر ...

کاربر دائمی آواتار samanes
    محل زندگی
    تهران
    دستور زیر Ip بازدید کننده رو برمیگردونه..

Request.UserHostAddress

محل زندگی
    ممنون دوست عزیز یک سوال داشتم
    1) name space خاصی نیاز نداره؟
    2) اگه بخوام مقدار را تو یک تکست باکس بریزم خاصیت تکست textbox رو برابر این چیزی که شما گفتید قرار بدم حله ؟
    با تشکر ...
    آخرین ویرایش به وسیله peymannaji : پنج شنبه 12 بهمن 1385 در 16:31 عصر دلیل: اشتباه تایپی

کاربر دائمی آواتار samanes
    محل زندگی
    تهران
    name space نیاز نداره.. جزء property های page و مقدار باز گشتی اش از نوع string است.

string strUserId = Page.Request.UserHostAddress;

محل زندگی
    دوست عزیز یک دنیا ممنون . لطف کردین ...

نقل قول نوشته شده توسط peymannaji مشاهده تاپیک
    دوست عزیز یک دنیا ممنون . لطف کردین ...
    دکمه تشکر رو واسه این کاز گذاشتن !

موفق باشید

نقل قول: پیدا کردن IP در asp.net using c sharp

دوستای خوب من این کدی که برای به دست آوردن آی پی به کار گرفتین و البته همه کدهای مشابه، در واقع آی پی درخواست رو بر نمیگردونه، خیلی ساده است. به آدرس http://www.tabarestanejavan.com/AboutApp.aspx برید، تیتر آخر صفحه اطلاعات شما رو برمیگردونه از جمله آی پی تون رو. اونو یه جایی یادداشت کنید، بعد دیسکانتکت، بعد هم با کارت یه ISP دیگه دوباره کانکت شید و صفحه رو رفرش کنید. می بینید که آدرس آی پی عوض شده، پس خیلی راحت میشه نتیجه گرفت که اون آی پی آی پی شما نیست، بلکه آی پی ISP هستش که شما از طریق اون به نت کانکت میشید. من با آی پی خیلی کلنجار رفتم و سر و کله زدم، نتیجه کلی من این بود که بی خیال شم، چون هیچ راهی برای به دست آوردنش وجود نداره، نمی دونم چرا؟؟؟!!! اگه کسی میدونه به منم بگه...

نقل قول نوشته شده توسط cameloss مشاهده تاپیک
    دوستای خوب من این کدی که برای به دست آوردن آی پی به کار گرفتین و البته همه کدهای مشابه، در واقع آی پی درخواست رو بر نمیگردونه، خیلی ساده است. به آدرس http://www.tabarestanejavan.com/AboutApp.aspx برید، تیتر آخر صفحه اطلاعات شما رو برمیگردونه از جمله آی پی تون رو. اونو یه جایی یادداشت کنید، بعد دیسکانتکت، بعد هم با کارت یه ISP دیگه دوباره کانکت شید و صفحه رو رفرش کنید. می بینید که آدرس آی پی عوض شده، پس خیلی راحت میشه نتیجه گرفت که اون آی پی آی پی شما نیست، بلکه آی پی ISP هستش که شما از طریق اون به نت کانکت میشید. من با آی پی خیلی کلنجار رفتم و سر و کله زدم، نتیجه کلی من این بود که بی خیال شم، چون هیچ راهی برای به دست آوردنش وجود نداره، نمی دونم چرا؟؟؟!!! اگه کسی میدونه به منم بگه...
    وقتی به یک ISP متصل میشی، تو هم یکی از اون چند تا کلاینت دیگه هستی که متصل شدن و IP تو در سرور توسط DHCP بهت اختصاص داده میشه. فقط سرور هست که IP Valid داره نه کلاینت ها! بنابراین اون IP مربوط به سرور میشه نه کلاینت.

موفق باشید.

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

در ادامه صحبتهاي اقاي راد و به بياني ساده تر:

وقتي كه از Dial-Up استفاده ميكنيد، پس از هر بار اتصال، IP جديدي به شما اختصاص داده ميشه!
    فقط در ADSL ها كه نيازي به قطع اتصال نيست، IP شما تغييري نميكند!
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

ایا کسی تو WinApp هم می تونه ، IP رو در بیاره ، اگر بیش از یک کارت شبکه داشته باشه چی ؟

البته منظورم Loacal network IP نیست بلکه Internet IP است .

نقل قول نوشته شده توسط salehbagheri
    وقتي كه از Dial-Up استفاده ميكنيد، پس از هر بار اتصال، IP جديدي به شما اختصاص داده ميشه!
    اون IP جدید، در 99 درصد موارد Valid نیست. بنابراین اگر با Dial-up، شونصد میلیون بار هم DC کنی و مجدداً متصل بشی و وارد سایت من بشی، IP تو تغییر نمی کنه؛ چون IP ای که به دست میاد مربوط به سرور هست که تغییر نمی کنه.

برای ADSL هم سناریوهای مختلفی وجود داره. می تونه IP Valid باشه یا نباشه.

موفق باشید.

تاپیک های مشابه

1. مرجعی برای یاد گیری C-Sharp
    نوشته شده توسط egoldashraf در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 05 مهر 1386, 17:43 عصر
  2. delphi vs C sharp
    نوشته شده توسط the Dead در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 13 مهر 1385, 09:46 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید