نمایش نتایج 1 تا 40 از 74

نام تاپیک: یک سوال سرنوشت ساز، مقایسه J2EE و دات نت!

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار taknegaar
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: یک سوال سرنوشت ساز، مقایسه J2EE و دات نت!

خلاصه دلایل و مباحث جنابعالی:

- جمله نقل شده از ابن سینا مبحثی ماورایی است ! (چگونگی این نتیجه گیری را هم نمیدانیم ! شاید برای خالی نبودن عریزه گفته شده و همچنین اشاره به پوپر و ... منظور؟ ربط؟).
    - دلیل تعصب بیجاتون از اشاره خودتون مشخصه که گفتید: (جاوا؟).
    - نکته 3: حضور جاوا در وب جزو ملزومات یکپارچگی بوده و هست.
    (اصلا پروژه جاوا در شرف لغو شدن بود که گسترش وب در سال ۱۹۹۳ باعث شد، شرکت سان مایکروسیستمز در ۱۹۹۵ جاوا را رسماً به بازار عرضه کرد.)
    - Scalable بودن یعنی مقیاس پذیر بودن؛ یعنی برای پروژه ها در تمامی سطوح (بزرگ، متوسط و کوچک) قابل استفاده باشد که مثلا با نکته قبلی ادعا بودنش ثابت شده. (برخی مسائل داخل پرانتز هیچ ربطی نداشت و برخی هم قابل نقد!)
    (کاربرد جاوا در کامپایل به صورت بایت کد است که قابلیت اجرا روی تمامی ماشین‌های شبیه‌سازی جاوا را داشته باشد صرف نظر از معماری و خصوصیات آن کامپیوتر.
    در ادامه با توجه به اهداف جاوا باید باید موفقیت جاوا در حوزه های زیر سنجید:
    * برنامه‌های تحت وب. (قابل نقد)
    * برنامه‌نویسی سیستم‌های کوچک مانند موبایل، پاکت پی‌سی و ... .
    * برنامه‌های کاربردی بزرگ (Enterprise).
    * برنامه‌های رومیزی (Desktop). (قابل نقد)
    ).
    - در مورد (جاوا هم در پلتفرم ویندوز نتونست وجهه ای کسب کنه، مدرک؟): حتما شوخی میفرمایید؟! (قضاوت با دیگران و جاواکارهای درگیر با پروژه های سازمانی)
    - در مورد (بالاخره کاربران نهایی تعیین کننده اند نه طراح سیستم. منظور , ربط؟): حتما در مورد پروژه هاتون شما اونارو برای کارفرماتون تعریف میکنید نه اونا برای شما؟!
    - در مورد (سولوشن اینترفیس ...): یک دلیل ساده و اونهم فراگیر بودن فلش و نبودن جاوا در عین بودن ... .
    (swing و AWT چه ربطی به موضوع داشت؟! توصیه میکنم به مطالعه Rich Internet application ها بپردازید.)
    - در مورد (... از دست دادن موضوعیت به دلیل ...): همونوطور که می بینید، دلیل اومده. این شما هستید که باید دلیل بیاورید که موضوعیت داره چون رد کردید! (اینهم یکی از نشانه های تعصب بیجا)
    - در مورد (... . منظور؟): یکی از دلایل عدم موضوعیت ابزاری مثل جاوا و خیلی از زبانها در برخی حوزه ها!
    - در مورد (... . مبنا؟):
    به همون دلیلی که ابزاری مثل دات نت در عرض سه سال به جایگاهی قابل رقابت با بقیه دست پیدا کرده
    و با عرض معذرت از نخبگان دات نت،
    هر کسی که یه ذره بلده دو تا کامپوننت رو بهم bind کنه شده دات نت کار و هر جا میری میگن دات نت کار؟!
    جوری که من اوپن سورسی هم مجبور شدم یادش بگیرم،
    نه بخاطر اینکه علاقه ای بهش دارم
    بلکه بخاطر اینکه زن و بچه گشنه اند و
    من هم نمیتونم از لحاظ زمانی با دات نت کارها رقابت کنم و
    برای کارفرما هم که فقط انجام کارش مهمه.

نقل قول نوشته شده توسط taknegaar مشاهده تاپیک
    خلاصه دلایل و مباحث جنابعالی:

- جمله نقل شده از ابن سینا مبحثی ماورایی است ! (چگونگی این نتیجه گیری را هم نمیدانیم ! شاید برای خالی نبودن عریزه گفته شده و همچنین اشاره به پوپر و ... منظور؟ ربط؟).
    - دلیل تعصب بیجاتون از اشاره خودتون مشخصه که گفتید: (جاوا؟).
    (اصلا پروژه جاوا در شرف لغو شدن بود که گسترش وب در سال ۱۹۹۳ باعث شد، شرکت سان مایکروسیستمز در ۱۹۹۵ جاوا را رسماً به بازار عرضه کرد.)
    - Scalable بودن یعنی مقیاس پذیر بودن؛ یعنی برای پروژه ها در تمامی سطوح (بزرگ، متوسط و کوچک) قابل استفاده باشد که مثلا با نکته قبلی ادعا بودنش ثابت شده. (برخی مسائل داخل پرانتز هیچ ربطی نداشت و برخی هم قابل نقد!)
    (کاربرد جاوا در کامپایل به صورت بایت کد است که قابلیت اجرا روی تمامی ماشین‌های شبیه‌سازی جاوا را داشته باشد صرف نظر از معماری و خصوصیات آن کامپیوتر.
    ).
    - در مورد (جاوا هم در پلتفرم ویندوز نتونست وجهه ای کسب کنه، مدرک؟): حتما شوخی میفرمایید؟! (قضاوت با دیگران و جاواکارهای درگیر با پروژه های سازمانی)
    - در مورد (بالاخره کاربران نهایی تعیین کننده اند نه طراح سیستم. منظور , ربط؟): حتما در مورد پروژه هاتون شما اونارو برای کارفرماتون تعریف میکنید نه اونا برای شما؟!
    - در مورد (سولوشن اینترفیس ...): یک دلیل ساده و اونهم فراگیر بودن فلش و نبودن جاوا در عین بودن ... .
    (swing و AWT چه ربطی به موضوع داشت؟! توصیه میکنم به مطالعه Rich Internet application ها بپردازید.)
    - در مورد (... از دست دادن موضوعیت به دلیل ...): همونوطور که می بینید، دلیل اومده. این شما هستید که باید دلیل بیاورید که موضوعیت داره چون رد کردید! (اینهم یکی از نشانه های تعصب بیجا)
    - در مورد (... . منظور؟): یکی از دلایل عدم موضوعیت ابزاری مثل جاوا و خیلی از زبانها در برخی حوزه ها!
    - در مورد (... . مبنا؟):
    به همون دلیلی که ابزاری مثل دات نت در عرض سه سال به جایگاهی قابل رقابت با بقیه دست پیدا کرده
    هر کسی که یه ذره بلده دو تا کامپوننت رو بهم bind کنه شده دات نت کار و هر جا میری میگن دات نت کار؟!
    برای کارفرما هم که فقط انجام کارش مهمه.
    -- جمله نقل شده از ابن سینا مبحثی ماورایی است ! (چگونگی این نتیجه گیری را هم نمیدانیم ! شاید برای خالی نبودن عریزه گفته شده و همچنین اشاره به پوپر و ... منظور؟ ربط؟). ربطشو روزگار بهتون می فهمونه.شایدم هرگز نفهمید.
    - دلیل تعصب بیجاتون از اشاره خودتون مشخصه که گفتید: (جاوا؟).حرف میذاری تو دهن من؟یه مقدار ی این پست منو بخون :http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=103569
    (اصلا پروژه جاوا در شرف لغو شدن بود که گسترش وب در سال ۱۹۹۳ باعث شد، شرکت سان مایکروسیستمز در ۱۹۹۵ جاوا را رسماً به بازار عرضه کرد.)بازم بی ربط.
    -- Scalable بودن یعنی مقیاس پذیر بودن؛ یعنی برای پروژه ها در تمامی سطوح (بزرگ، متوسط و کوچک) قابل استفاده باشد که مثلا با نکته قبلی ادعا بودنش ثابت شده. (برخی مسائل داخل پرانتز هیچ ربطی نداشت و برخی هم قابل نقد!)شماعلاوه بر استعدادتون در موارد
    گوناگون به تعریف جدیدی از
    Scalability

رسیدین..
    - حتما شوخی میفرمایید؟!-------شما آمار ارایه فرمایید .به شوخی هم می رسیم.
    -(کاربرد جاوا در کامپایل به صورت بایت کد است که قابلیت اجرا روی تمامی ماشین‌های شبیه‌سازی جاوا را داشته باشد صرف نظر از معماری و خصوصیات آن کامپیوتر.
    ). امیدوارم بعد درک صحیح scalabilityبه بی ربط بودن اینها با موضوع پی ببرید.
    -(swing و AWT چه ربطی به موضوع داشت؟! توصیه میکنم به مطالعه Rich Internet application ها بپردازید.) http://en.wikipedia.org/wiki/Rich_Internet_applicationو http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...ion_frameworks و http://en.wikipedia.org/wiki/Rich_Client_Platform.
    .
    -- در مورد (... . مبنا؟):
    برای کارفرما هم که فقط انجام کارش مهمه. حالا هی آسمون ریسمون کن ....
    آخرین ویرایش به وسیله mazdadoost : شنبه 29 اسفند 1388 در 03:26 صبح دلیل: حالا هی آسمون ریسمون کن .... رو BOLD کردم!
    یک بار و برای همیشه می خواهم چیزهای زیادی ندانم.فرزانگی نیز برای شناخت , محدودیت می آفریند .(پندها وپیکان ها – فردریش نیچه)

کاربر دائمی آواتار taknegaar
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط mazdadoost مشاهده تاپیک
    -- جمله نقل شده از ابن سینا مبحثی ماورایی است ! (چگونگی این نتیجه گیری را هم نمیدانیم ! شاید برای خالی نبودن عریزه گفته شده و همچنین اشاره به پوپر و ... منظور؟ ربط؟). ربطشو روزگار بهتون می فهمونه.شایدم هرگز نفهمید.
    - دلیل تعصب بیجاتون از اشاره خودتون مشخصه که گفتید: (جاوا؟).حرف میذاری تو دهن من؟یه مقدار ی این پست منو بخون :http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=103569
    (اصلا پروژه جاوا در شرف لغو شدن بود که گسترش وب در سال ۱۹۹۳ باعث شد، شرکت سان مایکروسیستمز در ۱۹۹۵ جاوا را رسماً به بازار عرضه کرد.)بازم بی ربط.
    -- Scalable بودن یعنی مقیاس پذیر بودن؛ یعنی برای پروژه ها در تمامی سطوح (بزرگ، متوسط و کوچک) قابل استفاده باشد که مثلا با نکته قبلی ادعا بودنش ثابت شده. (برخی مسائل داخل پرانتز هیچ ربطی نداشت و برخی هم قابل نقد!)شماعلاوه بر استعدادتون در موارد
    گوناگون به تعریف جدیدی از
    Scalability

رسیدین..
    - حتما شوخی میفرمایید؟!-------شما آمار ارایه فرمایید .به شوخی هم می رسیم.
    -(کاربرد جاوا در کامپایل به صورت بایت کد است که قابلیت اجرا روی تمامی ماشین‌های شبیه‌سازی جاوا را داشته باشد صرف نظر از معماری و خصوصیات آن کامپیوتر.
    ). امیدوارم بعد درک صحیح scalabilityبه بی ربط بودن اینها با موضوع پی ببرید.
    -(swing و AWT چه ربطی به موضوع داشت؟! توصیه میکنم به مطالعه Rich Internet application ها بپردازید.) http://en.wikipedia.org/wiki/Rich_Internet_applicationو http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...ion_frameworks و http://en.wikipedia.org/wiki/Rich_Client_Platform.
    .
    -- در مورد (... . مبنا؟):
    برای کارفرما هم که فقط انجام کارش مهمه. حالا هی آسمون ریسمون کن ....
    نمیدونم چه اصراری هست که بعضی ها در مورد هرچیزی (که حتی اطلاعی ندارن) اظهار نظر کنند.
    خوب ما دلیل فنی بر رد حرفها پیدا نکردیم و
    آخرش هم به آسمون و ریسمون کردن متهم شدیم!
    قضاوت رو به سایرین وا میگذارم.

تاپیک های مشابه

1. معرفی کلاس برای J2EE?
    نوشته شده توسط quack در بخش Java EE : نگارش سازمانی جاوا
    پاسخ: 10
    آخرین پست: یک شنبه 17 آذر 1392, 12:52 عصر
  2. j2ee
    نوشته شده توسط for_project در بخش Java EE : نگارش سازمانی جاوا
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 17 اسفند 1387, 19:43 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار