نمایش نتایج 1 تا 40 از 76

نام تاپیک: اصل مهم - فشرده سازی صفحات وب در ASP.NET 2.0

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    سلام
    من dll رو ساختم و در فولدر bin وب سایت هم گذاشتم ولی موقع اجرا پیغام میده که نمیتونه ماژول من رو پیدا کنه. اگه تو web.config آخرین عبارت (اسم کلاس) رو با اسم dll یا namespace عوض کنم اجرا میشه ولی هیچ فشرده سازی انجام نمیده. موضوع چیه؟

نقل قول نوشته شده توسط lollypop مشاهده تاپیک
    سلام
    من dll رو ساختم و در فولدر bin وب سایت هم گذاشتم ولی موقع اجرا پیغام میده که نمیتونه ماژول من رو پیدا کنه. اگه تو web.config آخرین عبارت (اسم کلاس) رو با اسم dll یا namespace عوض کنم اجرا میشه ولی هیچ فشرده سازی انجام نمیده. موضوع چیه؟

منهم به این مشکل برخوردم اگه ممکنه کمک کنید.

کاربر دائمی آواتار manager
    محل زندگی
    Z

Exclamation

میشه بگید تگهای <ExcludedPaths> و <ExcludedMimeTypes> رو دقیقا در کجای web.config باید قرار بدم ؟
    نقل قول نوشته شده توسط hamed_bostan مشاهده تاپیک
    منهم به این مشکل برخوردم اگه ممکنه کمک کنید.
    در مورد تگ های ExcludedPathes و ExcludedMimeTypes باید بگم این تگ های از تگ های استاندارد دات نیستند و می بایست توسط شما پیاده سازی بشن، البته پیاده سازی این تگها کاری نداره و آسونه و اگر یاد بگیرید چه طوری تگ تنظیماتی ایجاد کنید فوق العاده برای شما مفید خواهد بود. من یک نمونه آماده پیدا کردم و براتون گذاشتم، خواستید می تونید دانلود کنید و لذت ببرید.
    http://www.codeproject.com/aspnet/HttpCompress.asp
    اگر خیلی وقت کم دارید و می خواین هرچه سریع تر کارتون راه بیافته می تونید از همون روشی که من معرفی کردم و کدش رو هم گذاشتم استفاده کنید، اون هم همین کار رو می کنه.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •